Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max διαθέτουν τριπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, koumos είπε

Μαζί σου 100% σ αυτό.

Ένα τσακ θέλω κάθε χρόνο για να ανανεώσω και κάθε χρόνο κάτι μου έδινε και με δελέαζε. Φέτος δεν το έκανε και δε νομίζω να είμαι ο μόνος που το σκέφτεται έτσι.

Βεεεεέβαια αυτό με το trade in δεν ακούγεται και τόσο κακό! :P 500 ευρώ θέλει αν δώσεις πίσω XS max λέει το apple.com.

Θα σου πω 2 βασικους λογους που μπορει καποιος αλλος να κοιταξει τα νεα Iphone.

Οι βελτιωσεις στην καμερα(ειδικα το night mode αν ισχυει οτι εδειξαν,κανει παπαδες)και η μεγαλυτερη μπαταρια. Ειδικα το μικροτερο Iphone Pro πλεον εχει αισθητα μεγαλυτερη μπαταρια,που θα βγαζει σε πολυ καλυτερη αυτονομια απο αυτον του XS.

Η μονη πραγματικη ξενερα που ειναι για κραξιμο η Apple αν ισχυει τελικα ειναι αν τα βασικα Pro μοντελα ειναι με 64gb χωρου αποθηκευσης. Αυτο οντως ειναι κατι για κραξιμο.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Chris_BMW είπε

Καλησπέρα φίλε! Dual sim επιλογή υπήρχε κ στα Xs αλλα σε επιλεγμένες αγορές της Ασίας.Μαλιστα πριν κάτι μέρες είχα πετύχει κ αγγελία εδώ στο σαιτ με dual sim Xs max

Δεν το ήξερα πραγματικά, ήξερα μόνο για eSim. Και στο νέο φαίνεται ότι όπως τα λες είναι. Θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Η μονη πραγματικη ξενερα που ειναι για κραξιμο η Apple αν ισχυει τελικα ειναι αν τα βασικα Pro μοντελα ειναι με 64gb χωρου αποθηκευσης. Αυτο οντως ειναι κατι για κραξιμο.

64 / 256 / 512. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε τι διαβάζουμε πάλι... "τους διέλυσε η apple", "η καλύτερη συσκευή που φτιάχτηκε ποτέ", "τέλειες κάμερες" κτλπ. μα τη παναγία δεν είμαι hater, κι εγώ έχω πάρει apple μια φορά, ένα iPod Shuffle πριν 13 χρόνια. αλλά το κανα για τη κ@$% μου! όχι επειδή ήταν καλύτερο, μπελάς ήταν να βάζεις τραγούδια με το iTunes σε ένα μόνο pc κι όχι drag&drop παντού. ένα χιλιάρικο για κινητό όταν με 200e παίρνεις και κάνεις τη δουλειά σου και τη ποζεριά σου, είναι ΠΟΛΛΑ πως να το κάνουμε. και τέρμα το παραμύθι ότι δεν χαλάει, είναι απίστευτα γρήγορο, δεν εχει λαγκ σαν το ανδροιδ και άλλα τέτοια κουλά... να βγει κάποιος να πει ότι μ΄αρεσει για το design, για να δειχνω ότι έχω iphone, για το ποζέρι μου... οκ πασο. κάτοχος Redmi 4A και πριν είχα LG L5 II. δεν είμαι φανατικός με τα κινητά αλλά κι έτσι να ταν, πάνω από 250 δεν θα δινα ΠΟΤΕ και για κανένα λόγο. είναι σπατάλη που δεν μπορώ να τη διαχειριστώ εγκεφαλικά 😀

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Θα σου πω 2 βασικους λογους που μπορει καποιος αλλος να κοιταξει τα νεα Iphone.

Οι βελτιωσεις στην καμερα(ειδικα το night mode αν ισχυει οτι εδειξαν,κανει παπαδες)και η μεγαλυτερη μπαταρια. Ειδικα το μικροτερο Iphone Pro πλεον εχει αισθητα μεγαλυτερη μπαταρια,που θα βγαζει σε πολυ καλυτερη αυτονομια απο αυτον του XS.

Η μονη πραγματικη ξενερα που ειναι για κραξιμο η Apple αν ισχυει τελικα ειναι αν τα βασικα Pro μοντελα ειναι με 64gb χωρου αποθηκευσης. Αυτο οντως ειναι κατι για κραξιμο.

Μην τρελαίνεσαι με το night mode κάτσε να το δούμε στην πράξη...φοβάμαι ότι θα παίζει τρελό noise οπότε και δε θα είναι κάτι φοβερό. Αυτό για την μπαταρία αν ισχύει στην πράξη είναι πολύ δυνατό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω , δεν είχα και ούτε θα έχω iPhone λόγο δικών μου επιλογών μιας και έχω συνηθίσει και μου αρέσει το Android. 

Όσοι είστε αντροιντακιδες τα iPhone 11 είναι μια εξαιρετική συσκευή , όπως αντίστοιχα και τα περσινά. Γιατί μέσα στο κομμάτι ποιότητα συσκευής να μπαίνει ο παράγοντας τιμή ? Ναι οκ είναι ακριβά αλλά αυτό δεν τα κάνει να μην είναι καλά .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε φουλ τυχεροί όσοι έχετε ξενερώσει για κάποιο λόγο από την Apple..  Υπάρχουν επιλογές  android εκεί έξω που κάνουν παπάδες με λιγότερα λεφτά η και παρακάτω απτά  μισά λεφτά... 

Note 10 pro σύντομα πολύ πιο φθηνό 

S10+

mate 20 pro 

P30pro 

Κ με 3 κάμερες κ με δυνατές οθόνες κτλ 

 

Στα της συσκευής  πιο άσχημη πλάτη από ποτέ..  Στη μέση  θα? ήταν καλύτερα τα πράγματα αλλά θέλει να ξεχωρίζει απο τη huawei..  Που αν την αφήσουν οι υπόλοιπες θα βρεθεί πρώτη σε πωλήσεις σε λίγο καιρό.. 

 

Night mode τώρα θα φέρει κάλλιο αργά παρά ποτέ.. 

Μακάρι να πέσει κιαλλο γιατί μόνο έτσι θα γίνει πιο ανταγωνιστικη  κ σε τιμές  κ σε νέα χαρακτηριστικά 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Καθιστε με τα σαπακια σας τα exynos , της xiaomoκινεζιες με διαφημισεις , τα huawei χωρις λειτουργικο και αφηστε εμας να πορευομαστε με ψηλα το κεφαλι με την καλυτερη συσκευη π εγινε ποτε!!!

Ξέχασες να αναφέρεις ότι σήμερα ο γαλαξίας παραμιλαει για το νεο iphone

2 ώρες πριν, MiltiadeDeGrand είπε

Τους άφησες παλι όλους 3 χρόνια πίσω ...μεγάλη Apple το μεγαλείο σου τελειωμό δεν έχει !!!👏🏻👏🏻👏🏻

Πιστεύω έχεις εικόνα του iphone στο εικονοστάσι και την προσκυνάς σήμερα όλη μερα

2 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Λοιπον απλα τα πραγματα ! 

iPhone πρωτο smartphone και καλυτερο στον κοσμο.

Apple watch ειναι αριστουργημα! ουτε με κυαλια.

iPAD ειναι τρομερο εργαλειο!

AirPods αναμενομενο εφεραν την επανασταση στα ασυρματα ακουστικα σε χρηστικοτητα design δυνατοτες!

Macbook οτι πιο ομορφο και δυνατο εχει βγει ποτε στην αγορα!

Και ολα αυτα με ανακυκλωσιμο υλικο!

 

Πρώτη από την αρχή η από το τέλος?

2 ώρες πριν, coffeex είπε

Απλά σήμερα τους τελείωσε η Apple, παίζει μπαλίτσα μόνη της.

Έχει ο ανταγωνισμός Pro Battery ;;;;  Φυσικά και όχι. 

 

Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε Tim; Πως;;;;; 

Πραγματικό αιματοκυλισμα ...

2 ώρες πριν, pacahontas III milagros είπε

Εδειξε οικτο ομως στο γραφημα που ο περσινος Α12 διελυε το s10 με τον snapdragon 855 σε cpu/gpu. Θα μπορούσε αν ηθελε να ειχε συμπεριλαβει και την εκδοση του s10 με το ΣΑΠΑΚΙ το exynos 😂😂

 

 

 

Δεν τολμώ καν να σκεφτώ πόσο μπροστα ειναι με τον Α 13 φετος απο κατι δηθεν ναυαρχίδες note 10 κλπ με no name επεξεργαστή απο τα LIDL... 

Όλα σαπιλα μόνο Α13 ...

2 ώρες πριν, ThessFixer είπε

πες τα ρε φιλε..και γω πραγματικα απορω..

Μην απορειτε ο σύγχρονος Έλληνας χαίρεται με κάτι τετοια μηδέν ποιότητα και στη πραγματική ζωή χωρίς στόχους και οραμα

2 ώρες πριν, Kostas Euosmos είπε

Μηλο θα λετε και θα κλαιτε apple GIF by G1ft3d

Α καλά εσύ έχεις ξεφύγει, δεν σε κάνει καλύτερο άνθρωπο ούτε πιο έξυπνο αν έχεις δαγκωμρνο μήλο...

2 ώρες πριν, exir είπε

τα σχολια είναι κάθε χρονο  τα ιδια,copy-paste

η γνωμη μου, σαν πρωην κατοχος iPhone ,πεταμενα λεφτα

Σωστός απορώ πως δεν σου την πέσανε ακόμα που άφησες το μήλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cpgr είπε

Xωρις telephoto και 4κ 60 ποιος προσπαθει να φτασει ποιον δε ξερω..

Για το zoom, super res zoom αν εχεις ακουστα που δινει σχεδον ομοιο αποτελεσμα τη μερα με το 2x και μακραν καλυτερο τη νυχτα, καθως δεχρησιμοποιει την telephoto που χανει σε αναλυση το βραδυ. Για το portrait, το pixel το κανει καλυτερα χωρις telephoto καμερα ηδη.

Ναι , δεν τραβαει στα 60fps, αλλά εδω μιλαμε για ποιοτητα φωτογραφιας. Βγαλε δυο φωτο side by side και θα καταλαβεις τι εννοω αγαπητε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Ο ιδιος ο CEO της huawei ειπε ευχαριστω την APPLE διχως αυτη δεν θα υπηρχαμε.

Τα sammy ειναι η τελευταια τους χρονια. Για οθονες καλοι ειναι δεν αντιλεγω. Την συντηρουμε με τις πωλησεις μας.

Xiaomi αστο. Η εταιρια οροσημο της αντιγραφης των apple συσκευων. ειναι ακριβως 1:1

Εχει νεο μοντελο ναι.

Έχεις πλάκα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό βίντεο παρουσίασης και φυσικά φοβερή συσκευή. Την οποία βέβαια μπορούν να κοντράρουν κάποιες, λίγες, ανταγωνιστικές προτάσεις (p30 pro, s10, oneplus 7 pro).

Καταλαβαίνω ότι σε τεχνολογικό φόρουμ θα υπάρξουν κόντρες για το ποια είναι η καλύτερη συσκευή, όμως τη μεγάλη πλειοψηφία δεν την αφορούν τόσο ακριβές συσκευές. Όταν με 1000 ευρώ εξοπλίζεται ολόκληρη 4μελης οικογένεια με 2 ποκο και 2 redmi note 7, από επίσημη αλυσίδα και με κανονική εγγύηση, η συζήτηση γίνεται πια στα πλαίσια του οπαδικού (για κινητά... κλαίω...) ή του benchmark.

Ναι, χρειάζεται και αυτό (το benchmarkικό κοντραρισμα). Γενικά είναι καλό να πηγαίνει η βιομηχανία μπροστά μέσω του ανταγωνισμού και να πιάνουν τόπο τα λεφτά των καταναλωτών. Αλλά οι περισσότεροι ΔΕΝ ψάχνουν την τέλεια αδιαβροχοποιηση, το τέλειο βίντεο, το κορυφαίο stabilization, την κορυφαία amoled.

Ας πάψει πια το επιχείρημα της "φτηνής κινεζιας", του "σάπιου exynos" κλπ. Καλώς υπάρχει και αυτή, καλώς υπάρχουν και οι κορυφαίες, premium ναυαρχίδες.

Αλλά μην απατάστε κάποιοι ότι εσείς με την πρόταση της Apple είστε οι έξυπνοι και όοοοολοι οι άλλοι οι χαζοί.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Καθιστε με τα σαπακια σας τα exynos , της xiaomoκινεζιες με διαφημισεις , τα huawei χωρις λειτουργικο και αφηστε εμας να πορευομαστε με ψηλα το κεφαλι με την καλυτερη συσκευη π εγινε ποτε!!!

με εξαίρεση την κάμερα αν το συγκρίνεις με huawei.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...