Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max διαθέτουν τριπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Ο ιδιος ο CEO της huawei ειπε ευχαριστω την APPLE διχως αυτη δεν θα υπηρχαμε.

Κανένα Android κινητό δεν θα υπήρχε χωρίς την Apple και αυτό δεν χωρά αμφισβήτηση.

Ακόμα με το Symbian θα παλεύαμε και θα βγάζαμε τα μάτια μας...

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Είστε φουλ τυχεροί όσοι έχετε ξενερώσει για κάποιο λόγο από την Apple..  Υπάρχουν επιλογές  android εκεί έξω που κάνουν παπάδες με λιγότερα λεφτά η και παρακάτω απτά  μισά λεφτά... 

Note 10 pro σύντομα πολύ πιο φθηνό 

S10+

mate 20 pro 

P30pro 

Κ με 3 κάμερες κ με δυνατές οθόνες κτλ 

Στα της συσκευής  πιο άσχημη πλάτη από ποτέ..  Στη μέση  θα? ήταν καλύτερα τα πράγματα αλλά θέλει να ξεχωρίζει απο τη huawei..  Που αν την αφήσουν οι υπόλοιπες θα βρεθεί πρώτη σε πωλήσεις σε λίγο καιρό.. 

Night mode τώρα θα φέρει κάλλιο αργά παρά ποτέ.. 

Μακάρι να πέσει κιαλλο γιατί μόνο έτσι θα γίνει πιο ανταγωνιστικη  κ σε τιμές  κ σε νέα χαρακτηριστικά 

Γιατί οι άλλες πότε το έφεραν το night mode;; Ρε πάτε καλα μερικοί;; Θα ξεχάσουμε κ αυτα που ξέρουμε με εσάς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει άνθρωπος επί γης που δεν θα ήθελε να έχει το 11 pro είναι για το φρενοκομείο..

ps. Οκ πέρα από αυτούς που τους ενοχλεί το κλειστό σύστημα κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, dancer είπε
2 ώρες πριν, exir είπε

τα σχολια είναι κάθε χρονο  τα ιδια,copy-paste

η γνωμη μου, σαν πρωην κατοχος iPhone ,πεταμενα λεφτα

Σωστός απορώ πως δεν σου την πέσανε ακόμα που άφησες το μήλο

Οταν βρει λεφτα πάλι μήλο θα αγοράσει..Έχω τετοια παραδείγματα στην καθημεριωότητα μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Γιατί οι άλλες πότε το έφεραν το night mode;; Ρε πάτε καλα μερικοί;; Θα ξεχάσουμε κ αυτα που ξέρουμε με εσάς!

Εγώ έχω s10 plus  κ έχει λειτουργία νύχτας....... 

Κ έχω βάλει κ gcam κ κάνει θαύματα.. 

Το Huawei έχει κ αυτό κ κάνει φοβερή δουλειά 

Τα Google με τη νυχτερινή όραση 

Αν δεν τρολαρεις Καλώς ήρθες στη γη 🌏.... 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tresorikos είπε

Εγώ έχω s10 plus  κ έχει λειτουργία νύχτας....... 

Το S10+ οντως εχει αυτη την λειτουργια αλλα δεν ειναι οτι το καλυτερο και αν δεν κανω λαθος πριν λιγους μηνες την πηρε μεσω update.

Γενικα το night mode περαν απο Huawei και Google ειναι απογοητευση στις αλλες εταιρειες android.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrisdim14 είπε

Δεν θα κάτσω να εξηγήσω ... ψάξε αν θέλει να δεις ... είναι πολλά . Βλέπω αρκετές ελλείψεις στο iOS 12 του iPad που έχω ... Αντίθετα στο s8 μου απλά δεν υπάρχει κάτι που να λείπει από μένα προσωπικά ...

Εμένα μου αρκεί μια συσκευή να κάνει αυτά που διαφημίζει. Εκεί είναι που χάνει η Samsung και μετά διαβάζω για σεβασμούς και για πρόβατα. 
Στο θέμα μας, ενδιαφέρον προϊόντα αλλά αφού πήρα φέτος νέο iPhone, watch και AirPods θα περιμένω για του χρόνου με την προϋπόθεση βέβαια να μην κλείσει η εταιρία τόσο χάλια που πάει ( με βάση έμπειρους αναλυτές του ινσομνια). 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το S10+ οντως εχει αυτη την λειτουργια αλλα δεν ειναι οτι το καλυτερο και αν δεν κανω λαθος πριν λιγους μηνες την πηρε μεσω update.

Γενικα το night mode περαν απο Huawei και Google ειναι απογοητευση στις αλλες εταιρειες android.

Οχι κάνει καλή δουλειά σε σχέση με την κανονική φώτο .. Αλλά έχω βάλει κ gcam που σε  πολύ χαμηλό φωτισμό κάνει τη νύχτα μέρα.. 

Ναι οι 2 που ανέφερες έχουν πιο καλό... 

Αλλά 3 εταιρείες το έχουν  και ο άλλος γράφει ότι μόνο το iPhone το έχει άλλα αφού τους το λέει η Apple έτσι θα είναι χα 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Εγώ έχω s10 plus  κ έχει λειτουργία νύχτας....... 

Κ έχω βάλει κ gcam κ κάνει θαύματα.. 

Το Huawei έχει κ αυτό κ κάνει φοβερή δουλειά 

Τα Google με τη νυχτερινή όραση 

Αν δεν τρολαρεις Καλώς ήρθες στη γη 🌏.... 

Φίλε ειμαι 35 και αρκετα κουρασμένος απο την δουλεία σήμερα για να σου εξηγήσω τα αυτονόητα... 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, teri23 είπε

Εμένα μου αρκεί μια συσκευή να κάνει αυτά που διαφημίζει. Εκεί είναι που χάνει η Samsung και μετά διαβάζω για σεβασμούς και για πρόβατα. 
Στο θέμα μας, ενδιαφέρον προϊόντα αλλά αφού πήρα φέτος νέο iPhone, watch και AirPods θα περιμένω για του χρόνου με την προϋπόθεση βέβαια να μην κλείσει η εταιρία τόσο χάλια που πάει ( με βάση έμπειρους αναλυτές του ινσομνια). 

Τραγικό ειρωνικό σχόλιο 

Οχι η Apple δεν θα κλείσει εννοείται αλλά οι πωλήσεις έχουν πέσει τα τελευταία χρόνια αλλά αφού ανέβαζαν τις τιμές  τα κέρδη φυσικά τα είχαν.... 

Τώρα αν εσένα σαρεσει που πήγαν πάνω από χίλια ευρώ τις συσκευές γιατί αυτή το ξεκίνησε κ ακολούθησαν κ οι υπόλοιποι ηλιθιοι σαμι κ huawei 

 

Βγήκαν κ είπαν φταίμε για τις μπαταρίες γιατί κάναμε τις συσκευές με τις αναβαθμίσεις να είναι πιο αργές ελάτε να σας βάλουμε νέες μπαταρίες  με 30 ευρώ........ 

Κ αφού το κάνανε βγήκε κ δήλωσε δεν πούλησαν πολύ οι νέες συσκευές γιατί αλλάξαμε μπαταρίες κ δεν ήρθαν νεοι πελάτες κ κάναμε λάθος......... κ σεις τους  υποστηρίζετε  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Λοιπον απλα τα πραγματα ! 

iPhone πρωτο smartphone και καλυτερο στον κοσμο.

Apple watch ειναι αριστουργημα! ουτε με κυαλια.

iPAD ειναι τρομερο εργαλειο!

AirPods αναμενομενο εφεραν την επανασταση στα ασυρματα ακουστικα σε χρηστικοτητα design δυνατοτες!

Macbook οτι πιο ομορφο και δυνατο εχει βγει ποτε στην αγορα!

Και ολα αυτα με ανακυκλωσιμο υλικο!

 

iphone ναι

apple watch αδιαφορό για τους περισσότερους

ipad χρήσιμο

Airpods αδιάφορα

Macbook  σχεδόν ναι

Microsoft surface όπως θα έπρεπε να είναι το macbook αν η Apple ήθελε να είναι όντως η 1 η και να μην κοροϊδεύει τους καταναλωτές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Αλλά 3 εταιρείες το έχουν  και ο άλλος γράφει ότι μόνο το iPhone το έχει άλλα αφού τους το λέει η Apple έτσι θα είναι χα 😂

Επειδή το συνεχίζεις το παραμύθι σου θα σε ΞΑΝΑ ΡΩΤΗΣΩ οι άλλες πότε το έφεραν το night mode (ημερολογιακα) αν δυσκολευεσαι 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Βλέπω απόψε να βάζουν τα κλάματα η Samsung και όλες υπόλοιπες ,  Πάλι μας .... Την έφερε το μήλο  ,  Έχει αυτό το λογισμικό που είναι φτιαγμένο από εξωγήινους  ,  Όλα λειτουργούν άψογα μεταξύ τους iPad Apple watch και τα λοιπά  .. Το iPhone 11 θα είναι το μπεστσέλερ όλων των εποχών  , Καλό βράδυ

Επεξ/σία από kundi
  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...