Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο σουβλατζιδικο στην Αθήνα


26ska

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για πείτε, κατά τη γνώμη μου το καλύτερο για εμένα είναι, του Λευτέρη του Πολίτη, στην Ομόνοια.Στην ίδια μοίρα βάζω τον Κώστα στην Πεντέλης, επίσης πολύ δυνατό του Γιώργου κ Μάνου στα Εξάρχεια.Το κοινό και των τριών, το υπέροχο σουβλάκι και ότι έχουν κλείσει μέχρι το βράδυ. 

Επεξ/σία από 26ska
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, 26ska είπε

Και τα τρία, με κατάλαβες... 

Και γιατί τους έχεις δώσει διαφορετικά ονόματα? Ή έτσι τα αγόρασες και είπες να τα συνεχίσεις όπως έγιναν γνωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Xacti είπε

Και γιατί τους έχεις δώσει διαφορετικά ονόματα? Ή έτσι τα αγόρασες και είπες να τα συνεχίσεις όπως έγιναν γνωστά?

Το δεύτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο   σουβλακι   για  μενα   ειναι   αυτο   που   η  πιτα   δεν  γινετε   στην  πλακα   αλλα   στην  σχαρα   με  καρβουνο.

Και   το  καλαμακι   φυσικα.

Θετοντας   λοιπον   τετοιες   προδιαγραφες   μονο   ο  καβουρας   στα   εξαρχεια   και  ο  ατρομητος   στο  χαλανδρι.

Ηταν   και   ο  αλλος   στην   αδριανου   στην  πλακα   πριν  χρονια   αλλα   ξεπουλαγε   στις   2  το  μεσημερι.

Τωρα   δεν  γνωριζω   αν  υπαρχει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Θετοντας   λοιπον   τετοιες   προδιαγραφες   μονο   ο  καβουρας   στα   εξαρχεια   και  ο  ατρομητος   στο  χαλανδρι.

Προσωπικά τον κάβουρα τον έχω διαγράψει. Κάθε φορά που έτρωγα μου προκαλούσε στομαχικά προβλήματα, το ίδιο πάθαιναν και άλλοι που ήταν μαζί μου.

Στην πλατεία Αγίας Ειρήνης υπάρχει ένα σουβλατζίδικο-τρύπα,που ξεπουλάει το μεσημέρι-αργά το απόγευμα. Ξεχνάω το όνομα του όμως...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Προσωπικά τον κάβουρα τον έχω διαγράψει. Κάθε φορά που έτρωγα μου προκαλούσε στομαχικά προβλήματα, το ίδιο πάθαιναν και άλλοι που ήταν μαζί μου.

Στην πλατεία Αγίας Ειρήνης υπάρχει ένα σουβλατζίδικο-τρύπα,που ξεπουλάει το μεσημέρι-αργά το απόγευμα. Ξεχνάω το όνομα του όμως...

Η  αληθεια   ειναι   οτι  εχω   να   παω   καιρο.....

Ειναι   και   ενας   στην  αθηνας   στην  απεναντι   γωνια   της   ψαραγορας    που  βαζει   κεμπαπ   στην  πιτα  με   ντοματα   και   μαιντανο   μονο.

Πολυ   καλος.

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tigergreg είπε

Θετοντας   λοιπον   τετοιες   προδιαγραφες   μονο   ο  καβουρας   στα   εξαρχεια   και  ο  ατρομητος   στο  χαλανδρι.

Βασικο και πολυ σημαντικο: Που ειναι αυτος? Δεν το ξερω...Δωσε στοιχεια

 

2 ώρες πριν, 26ska είπε

Για πείτε, κατά τη γνώμη μου το καλύτερο για εμένα είναι, του Λευτέρη του Πολίτη, στην Ομόνοια.Στην ίδια μοίρα βάζω τον Κώστα στην Πεντέλης, επίσης πολύ δυνατό του Γιώργου κ Μάνου στα Εξάρχεια.Το κοινό και των τριών, το υπέροχο σουβλάκι και ότι έχουν κλείσει μέχρι το βράδυ. 

Διαβαζω Κωστα στην Πεντελης και νομιζα οτι εννοουσε στην Λ. Πεντελης, απο Χαλανδρι ως Πεντελη. Ή εστω οδο πεντελης στο Μαρουσι.

Και εψαχνα στο google να το βρω...  Μετα ειδα οτι ο φιλος λεει για κεντρο Αθηνας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...