Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο σουβλατζιδικο στην Αθήνα


26ska

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ProponitisTouKanape είπε

Περισσό μένω οπότε το φτάνω με το αυτοκίνητο εύκολα. Θα το βάλω στην λίστα να το δοκιμασω.

Cheers :P 

διασελο πηγαινε να δοκιμασεις! και ασε τα ε-φοοντ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κεμπάπ για όποιον μένει περιστέρι μπορεί να δοκιμάσει κεμπάπ Παναγιώτης κοντά στο μετρό Άγιος Αντώνιος.

7 ώρες πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Δεν έχω πάρει ποτέ. Θα το τιμήσω σήμερα κιόλας 

Δοκίμασε σε γίγας πίτα είναι μικρή η διαφορά στην τιμή αλλά πολύ μεγαλύτερη σε "φορτίο"! Εχω να φαω περίπου δυο χρόνια βέβαια ελπίζω ότι δεν έχει αλλάξει

Έχει δοκιμάσει κανείς απο γύρο γύρω όλοι στον Πειραιά;οτι καλύτερο βρήκα σε 1,5ε η πίτα...πατούσε πολλές πίτες με 2+ σε ποιότητα-γεύση

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Dynamics είπε

Πειραιά

Τίμιο, πάω συχνά μετά το γήπεδο όταν παίζει ο Ολυμπιακός αργά μιας και συνήθως έχει κόσμο μέχρι αργά 

Για τα λεφτά που ζητάει σίγουρα είναι vfm αλλά δεν το θεωρώ με τίποτα άξιο αναφοράς σε νήμα για τα "καλύτερα σουβλάκια της πόλης"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Τίμιο, πάω συχνά μετά το γήπεδο όταν παίζει ο Ολυμπιακός αργά μιας και συνήθως έχει κόσμο μέχρι αργά 

Για τα λεφτά που ζητάει σίγουρα είναι vfm αλλά δεν το θεωρώ με τίποτα άξιο αναφοράς σε νήμα για τα "καλύτερα σουβλάκια της πόλης"

Σωστο!Βεβαια δεν το εβαλα στα καλυτερα της Αθηνας!απλα το εγραψα για καποιον που ειναι στην περιοχη κοντα για να κανει δοκιμη!vfm για 1,5 ευρω!πηγαινα συνεχεια και ηταν παντα μα παντα γεματο!

Επεξ/σία από Dynamics
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/9/2019 στις 5:27 ΜΜ, gia_nnis είπε

Ποσο εχει το πιτα χοιρινο?

2.30 αμα το πάρεις εκεί λόγω ειδικού τέλους σερβιτόρου και 2,20 αν το πάρεις για σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/9/2019 στις 8:56 ΜΜ, raxanas είπε

Εχει ντελιβερι αυτο? Εγω το υπογειο ξερω μονο 

Το υπόγειο είναι η ταβέρνα, η οποία υπάρχει πάνω από 30 χρόνια. Το σουβλατζίδικο πρέπει να άνοιξε πριν από 4-5 χρόνια και είναι πολύ κοντά στη ταβέρνα. Έχει delivery κανονικά με τηλέφωνο (2106993225).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, AristidisZ είπε

Τίμιο, πάω συχνά μετά το γήπεδο όταν παίζει ο Ολυμπιακός αργά μιας και συνήθως έχει κόσμο μέχρι αργά 

Για τα λεφτά που ζητάει σίγουρα είναι vfm αλλά δεν το θεωρώ με τίποτα άξιο αναφοράς σε νήμα για τα "καλύτερα σουβλάκια της πόλης"

Εγω ξερω οτι το εχει 1.7ε! το ξαναπηγε 1.5???  Μιλαω για πιτογυρο..!  Γιατι σουβλακι σημαινει καλαμακι σκετο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gia_nnis είπε

Εγω ξερω οτι το εχει 1.7ε! το ξαναπηγε 1.5???  Μιλαω για πιτογυρο..!  Γιατι σουβλακι σημαινει καλαμακι σκετο!

Έχω κάτι μήνες να πάω, τελευταία φορά 1.5 το είχε πάντως (στάνταρ μέσα στο 2019 ήταν, και μάλιστα καθόμουν έξω άρα ήταν μετά το Πάσχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AristidisZ είπε

Έχω κάτι μήνες να πάω, τελευταία φορά 1.5 το είχε πάντως (στάνταρ μέσα στο 2019 ήταν, και μάλιστα καθόμουν έξω άρα ήταν μετά το Πάσχα)

Τοτε θα το βρεις στο 1.7!

Εγω τελευταια φορα που πηγα τα πληρωσα 1.7 και με περιορισμενη ποσοτητα στο κρεας!!!

Οταν το ειπα στον σερβιτορο μου κανει αυτο ειναι σε σχεση με την τιμη του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Shadows είπε

1,70 το εχει παει,αλλα απορω πραγματικα σας αρεσει σαν γευση το σουβλακι του?

Εντάξει μωρέ, αν θες να φας 2 σουβλάκια και να πιεις 2 μπύρες 12 η ώρα το βράδυ βολεύει

Δεν είναι κάτι να πέσεις κάτω, αλλά (προσωπικό γούστο βέβαια) δεν είναι και από τα σουβλατζίδικα στα οποία δε θα πάταγα (που έχω κάμποσα τέτοια στη λίστα μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Εντάξει μωρέ, αν θες να φας 2 σουβλάκια και να πιεις 2 μπύρες 12 η ώρα το βράδυ βολεύει

Δεν είναι κάτι να πέσεις κάτω, αλλά (προσωπικό γούστο βέβαια) δεν είναι και από τα σουβλατζίδικα στα οποία δε θα πάταγα (που έχω κάμποσα τέτοια στη λίστα μου)

Το λεω γτ παιρνω απο το 2002 που ειχε ανοιξει και τοτε ειχε πολυ καλο σουβλακι,αλλα τα τελευταια χρονια πολυ κακη ποιοτητα και σχεδον παντα ωμα(ντελιβερυ παντα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα 2 σουβλατζιδικα τιμαω.

Μετέωρα στα Καμινια, ολα τα κρεατα πολυ ποιοτικα και ειδικα απο εκει δινω πονο σε ντονερ. εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ντονέρ και υπεροχη σαλτσα.

Μου αρεσει παρα πολυ και το route24 που εχει ανοιξει καμποσο καιρο στον Πειραια. δεν εχει γυρο αν θυμαμαι καλα. προσωπικα παιρνω τυλιχτο με μπριζολακια μεσα και ειναι λουκουμι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 26ska είπε

Ο άλλος Λευτέρης της Νέας Σμύρνης, τι λέει; Παλιά ήταν φοβερός, έχω ακούσει ότι έχει χαλάσει. 

Εχω να φαω καιρο και μιας και μου τον θυμησες θα κανω καμια βολτα.Ενας φιλος π πηγε προσφατα μου ειπε οτι του αρεσε πολυ ομως δεν ειχε δοκιμασει παλαιοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...