Προς το περιεχόμενο

Οι νέες συσκευές iPhone 11 Pro πυροδοτούν συμπτώματα «τρυποφοβίας»


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστεύω ότι επίτηδες έβαλαν μεγάλες κάμερες για να δώσουν έμφαση και να τονίσουν τις επιδόσεις της συσκευης στον τομέα της φωτογραφίας.Marketing

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, music_lover είπε

Εγώ ένα ξέρω..καλύτερα τρυποφοβία παρά πεθεροφοβία! 🤣

indeed, τώρα μάλιστα που βγάζεις και 4k  βίντεο με την πεθερούλα από 3 τρύπες παράλληλα :P

Να το χαίρεσαι ρε παιδί μου, να πιάσει τόπο :P

55 λεπτά πριν, oceanborngr είπε

Απο τις μεγαλυτερες μ#&%κιες αρθρα που εχουν ανεβει ποτε εδω μεσα. Ξεκαθαρο clickbait. Ειπαμε γελαει ο κόσμος με την apple αλλα οχι και ετσι. 

Ο volteros έχει ανεβάσει και άλλα τέτοια πέρι apple να λέμε την αλήθεια.

35 λεπτά πριν, Nikolaos26 είπε

"Τρυποπορτοφολια" δεν έχει πιάσει κανέναν μετά τις επίσημες τιμές Ελλάδας? 😂

lol  iphone 8 64 gb είναι πιο ακριβό εδώ από ότι το iphone 8 128 gb στη Γερμανία

iphone 8 64 gb ISTORM 589

iphone 8 128 gb APPLE EU 579

Όποιος αγοράζει επίσημη εισαγωγή από ελλάδα είναι μεγάλο κοροίδο.

Έχω υπάρξει και εγώ τέτοιο κορόιδο οφείλω να πω σε macbook 2000+ ειδική παραγγελία που ήρθε γρατζουνισμένο δυο φορές μέσα στο κουτί επειδή το άνοιγαν για να βάλουν ελληνικό πληκτρολόγιο.... Το ίδιο έπαθε και γνωστός που πήγε για service  το macbook  του στο istorm και του ήρθε με την ίδια γρατζουνιά.

Τα άλλα μαγαζιά μπορεί να είναι οκ, αλλά ιστορμ ποτέ ξανά!

Καλύτερα να δώσει κάποιος τη διαφορά στη ryanair και να μην στηρίξει αυτό που γίνεται εδώ...

Επεξ/σία από winmac
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, gassim είπε

καλα το οτι δεν την έχεις εσυ δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχει.

Είναι ένας ψυχαναγκασμός. Όπως αυτούς που τα θέλουν όλα ευθυγραμισμένα ή δεν πατάνε στις γραμμές του πεζοδρομίου. Απλά πετάμε την λέξη φοβία για να ακουστεί πιο εντυπωσιακό. Εξάλλου όλα τα κινητά είναι γεμάτα τρύπες, ακόμη και στην οθόνη. Οι τρύπες του iphone είναι το πρόβλημα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, gianniskks είπε

Είναι ένας ψυχαναγκασμός. Όπως αυτούς που τα θέλουν όλα ευθυγραμισμένα ή δεν πατάνε στις γραμμές του πεζοδρομίου. Απλά πετάμε την λέξη φοβία για να ακουστεί πιο εντυπωσιακό. Εξάλλου όλα τα κινητά είναι γεμάτα τρύπες, ακόμη και στην οθόνη. Οι τρύπες του iphone είναι το πρόβλημα;

οχι δεν έχει καμία σχέση με ψυχαναγκασμό, δημιουργεί περισσότερο το αίσθημα της απέχθειας περίπου σαν αυτό που νιώθει ο περισσότερος κόσμος οταν βλέπει κατσαρίδα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...