Προς το περιεχόμενο

Χαμένος δισκος


Stelios34

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα με τον υπολογιστή μου πήγα να περάσω κατι windows και δεν μπόρεσα έκανα ότι έλεγε Άλλα για κάποιο λόγο δεν δούλεψε, πέρα από αυτό είχα φτάσει λοιπόν σε ένα κομμάτι που έλεγε κάτι για partition  εγώ διέγραψα κατά λάθος τον hdd αντί Για τον  ssd και από εκείνη την στιγμή ο υπολογιστής δεν βλέπει τον hdd,πως μπορώ να το φτιάξω και να πάρω τα αρχεία μου πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον τρόπο που το περιγράφεις μάλλον δεν ξέρεις τι κάνεις , καλύτερα πλήρωσε έναν τεχνικό να στο κάνει.

Υπάρχουν partition recovery tools αλλά εσύ είσαι επικίνδυνος λόγω ημιμάθειας να τα σβήσεις οριστικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jgeorgiou είπε

Με τον τρόπο που το περιγράφεις μάλλον δεν ξέρεις τι κάνεις , καλύτερα πλήρωσε έναν τεχνικό να στο κάνει.

Υπάρχουν partition recovery tools αλλά εσύ είσαι επικίνδυνος λόγω ημιμάθειας να τα σβήσεις οριστικά. 

Δοκίμασα ένα το easeus data recovery Άλλα ζητάει πληρωμή και δεν βρίσκω κάτι άλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/9/2019 στις 10:40 ΜΜ, Stelios34 είπε

Αυτο δεν το ειχα βρει ευχαριστω!

Έγινε κάτι;

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file scavenger επισης καλο αλλα δεν ειναι δωρεαν.

On 12/09/2019 at 22:27, Stelios34 said:

Καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα με τον υπολογιστή μου πήγα να περάσω κατι windows και δεν μπόρεσα έκανα ότι έλεγε Άλλα για κάποιο λόγο δεν δούλεψε, πέρα από αυτό είχα φτάσει λοιπόν σε ένα κομμάτι που έλεγε κάτι για partition  εγώ διέγραψα κατά λάθος τον hdd αντί Για τον  ssd και από εκείνη την στιγμή ο υπολογιστής δεν βλέπει τον hdd,πως μπορώ να το φτιάξω και να πάρω τα αρχεία μου πίσω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...