Προς το περιεχόμενο

Νέο Realme XT με οθόνη 6,4 ιντσών Super AMOLED και 64MP τετραπλή κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, stafaf είπε

Και τι μας νοιάζουν όλες αυτές οι κινέζικες μάρκες που δεν έρχονται Ευρώπη; 

Μεχρι την Ινδία φτάνουν. 

Κοντεύουμε να μάθουμε την ισοτιμία Ευρώ/Ρουπίας. 

Να τα χαίρονται. 

αλλαξε φορουμ αμα δε σου αρεσει, εδω ειναι τεχνολογικο φορουμ και ενημερωνομαστε για οτιδηποτε καινουριο βγαινει , επισης υπαρχουν και ατομα απο κινα και ινδια που μπαινουν στο Insomnia γτ η ελλαδα ειναι πολυπολιτισμικη

 

πολυ κομψο κινητο παντως και σε καλη τιμη αν ειχε την υποστηριξη της xiaomi ανετα θα επαιρνα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, blueakamah είπε

Παμε μωρη πουτάνα Oppo δύναμη! Παιδια φαινεται πολυ ομορφο το κινητο!

tenor.gif

Η εταιρεία Realme –αποτελούσε sub-brand της Oppo μέχρι που ανεξαρτητοποιήθηκε το 2018.

όπως και να έχει όμως είναι αρκετά ωραίο τηλέφωνο με άριστα χαρακτηριστικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dancer είπε

επισης υπαρχουν και ατομα απο κινα και ινδια που μπαινουν στο Insomnia γτ η ελλαδα ειναι πολυπολιτισμικη

😂🤣😂🤣

Να'σαι καλά κάναμε καινούργιο συκώτι απ'το γέλιο. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, purespyros είπε

Η εταιρεία Realme –αποτελούσε sub-brand της Oppo μέχρι που ανεξαρτητοποιήθηκε το 2018.

όπως και να έχει όμως είναι αρκετά ωραίο τηλέφωνο με άριστα χαρακτηριστικά. 

ρε στραβουλιακα το ειδα, γιατι μου μεγαλωνεις τα γραμματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, stafaf είπε

Και τι μας νοιάζουν όλες αυτές οι κινέζικες μάρκες που δεν έρχονται Ευρώπη; 

Μεχρι την Ινδία φτάνουν. 

Κοντεύουμε να μάθουμε την ισοτιμία Ευρώ/Ρουπίας. 

Να τα χαίρονται. 

έχει σχέδια να μπει και στην ευρωπαϊκή αγορά. Πρώτη προσπάθεια το Realme 3 pro

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να αυτο ειναι σχεδιο οχι το iphone με το τουβλακι. Γιατι αυτοι εχουν λεφτα για 64mp και η apple οχι;. (α ναι ξερω σημασια δε εχει το μεγεθος αλλα πως το χρησιμοποιεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, termitiss είπε

έχει σχέδια να μπει και στην ευρωπαϊκή αγορά. Πρώτη προσπάθεια το Realme 3 pro

Μακάρι και καλώς να'ρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

όλα ωραια αλλα βρε παιδια εκει στην κίνα, ενα τηλεφωνάκι 5.8 θα βγάλουμε επιτέλους? τι μανια ειναι αυτη με τα 6+...

Οι συσκευές με διαστάσεις 5.8 η 6,4 και πάνω, δεν είναι τηλέφωνα ειναι ιπτάμενοι δίσκοι. Οι νορμαλ συσκευες για να μπορείς να τις χρησιμοποιείς κάθε μέρα εως 5,40 και με μια καλή ανάλυση 1920 x 1080.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Cell_7 είπε

Με λίγα λόγια Dual Camera, οι 2 κάτω είναι παν εντελώς άχρηστες, απλά για τον κόσμο να λεει "έχω 4 κάμερες, καλύτερο απο το δικό σου με 3".

Ακριβώς, όπως τα λες.... ;)

3 ώρες πριν, adi32 είπε

Redmi note 7 με amoled. 

Καλό ακούγεται 

ή Redmi Note 8...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το Realme 3 Pro global Version αφού βαρέθηκα να περιμένω να βγεί το X σε global. Κατά την γνώμη μου πολύ καλύτερο απο Xiaomi (είχα Note 3 Pro, Mi Max 2, Redmi 5 Plus), το λογισμικό πανάλαφρο,επεξεργαστής SD710, η μπαταρία ίδιας διάρκειας με Xiaomi 4.000mah (σε εμένα 2 μέρες), φόρτιση επιστημονική φαντασία 6%-100% σε 1 ώρα και 15 λεπτά(20W και το τηλέφωνο είναι παγωμένο σε αντίθεση με Xiaomi που με 18W φορτιστή αυξάνεται 10 βαθμούς στο Note 5 της γυναίκας), κάμερα εμένα μου φάνηκε άριστη την ημέρα και αρκετα καλή την νύχτα (χωρίς να χρησιμοποιώ πολύ να πω την αλήθεια) όμως καταπληκτικό slow motion video, όλα αυτά με 170 ευρώ ενώ το Note 7 Pro είναι 200+ με τον SD675  και χωρίς Β20 η απόσταση είναι χαοτική. Η επόμενη συσκευή μου θα είναι πάλι Realme με Amoled. Όσο για τις αντιγραφές παιδιά φυσικά όλοι αντιγράφουν τους πάντες. Επίσης σημαντικό δεν σου ζητάει να κάνεις λογαριασμό σ αυτούς και κάνεις πολύ γρήγορα αντίγραφο απο την παλιά στην νέα συσκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, pavlos xiaomi είπε

Πήρα το Realme 3 Pro global Version αφού βαρέθηκα να περιμένω να βγεί το X σε global. Κατά την γνώμη μου πολύ καλύτερο απο Xiaomi (είχα Note 3 Pro, Mi Max 2, Redmi 5 Plus), το λογισμικό πανάλαφρο,επεξεργαστής SD710, η μπαταρία ίδιας διάρκειας με Xiaomi 4.000mah (σε εμένα 2 μέρες), φόρτιση επιστημονική φαντασία 6%-100% σε 1 ώρα και 15 λεπτά(20W και το τηλέφωνο είναι παγωμένο σε αντίθεση με Xiaomi που με 18W φορτιστή αυξάνεται 10 βαθμούς στο Note 5 της γυναίκας), κάμερα εμένα μου φάνηκε άριστη την ημέρα και αρκετα καλή την νύχτα (χωρίς να χρησιμοποιώ πολύ να πω την αλήθεια) όμως καταπληκτικό slow motion video, όλα αυτά με 170 ευρώ ενώ το Note 7 Pro είναι 200+ με τον SD675  και χωρίς Β20 η απόσταση είναι χαοτική. Η επόμενη συσκευή μου θα είναι πάλι Realme με Amoled. Όσο για τις αντιγραφές παιδιά φυσικά όλοι αντιγράφουν τους πάντες. Επίσης σημαντικό δεν σου ζητάει να κάνεις λογαριασμό σ αυτούς και κάνεις πολύ γρήγορα αντίγραφο απο την παλιά στην νέα συσκευή

Παίρνει gcam? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, adi32 είπε

Παίρνει gcam? 

Να πώ την αλήθεια δεν το δοκίμασα αλλά απο ότι διάβασα παίρνει χωρίς να δουλεύει στο 100%

κοίτα εδώ  https://c.realme.com/in/post-details/1123877538523774976

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...