Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικά Ποδήλατα


fogeo933

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, phanispal είπε

Φαντάζομαι θα γίνεται χαμός με τα δέματα, αλλιώς δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο να καθυστερούν τόσο.

Το πιστευω αυτο που λες .. Πρεπει να γινεται χαμος.. Αρα εγω παω δευτερα ή τριτη λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις τσεκάρει το tracking; Τι σου λέει;

Εμένα λέει Τρίτη, και σύμφωνα με τον kyonokrano αλλά και τον οδηγό της UPS που πέρασε σήμερα απ' την εταιρεία και τον ρώτησα, είναι πιθανό να το φέρει Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, phanispal είπε

Έχεις τσεκάρει το tracking; Τι σου λέει;

Εμένα λέει Τρίτη, και σύμφωνα με τον kyonokrano αλλά και τον οδηγό της UPS που πέρασε σήμερα απ' την εταιρεία και τον ρώτησα, είναι πιθανό να το φέρει Δευτέρα.

Eμενα λεει αυριο μεχρι το τελος της ημερας.. Αλλα το ειπα επειδη ειναι ακομα ιταλια .. δηλαδη μπορει τωρα να ειναι ελλαδα και να μην το ενημερωσαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πολλά πάρε-δώσε με τη UPS έως τώρα για να ξέρω σίγουρα, αλλά θεωρώ πως αύριο πρέπει να στο φέρουν.

Ξέρει κανείς αν είναι σύνηθες να βγαίνει εκτός χρονοδιαγράμματος η UPS;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, νομίζω του τιμονιού, αλλά δεν πολυκατάλαβα ποια ακριβώς.

Το θέμα είναι ότι θα το παραλάβω στη δουλειά και θα γυρίσω με αυτό σπίτι, αφού υποτίθεται ότι είναι πλήρως φορτισμένη η μπαταρία από πριν. Μη σκοτωθώ στην πρώτη διαδρομή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, phanispal είπε

Δεν έχω πολλά πάρε-δώσε με τη UPS έως τώρα για να ξέρω σίγουρα, αλλά θεωρώ πως αύριο πρέπει να στο φέρουν.

Ξέρει κανείς αν είναι σύνηθες να βγαίνει εκτός χρονοδιαγράμματος η UPS;

Eφτασε Αθηνα σημερα το πρωι λογικα θα το εχω μεσα στις επομενες ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, phanispal είπε

Ναι, νομίζω του τιμονιού, αλλά δεν πολυκατάλαβα ποια ακριβώς.

Το θέμα είναι ότι θα το παραλάβω στη δουλειά και θα γυρίσω με αυτό σπίτι, αφού υποτίθεται ότι είναι πλήρως φορτισμένη η μπαταρία από πριν. Μη σκοτωθώ στην πρώτη διαδρομή

Πλάκα θα χει να μην είναι φορτισμένη η μπαταρία! :P

Άντε καλές βόλτες και προσοχή!

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, phanispal είπε

Ναι, νομίζω του τιμονιού, αλλά δεν πολυκατάλαβα ποια ακριβώς.

Το θέμα είναι ότι θα το παραλάβω στη δουλειά και θα γυρίσω με αυτό σπίτι, αφού υποτίθεται ότι είναι πλήρως φορτισμένη η μπαταρία από πριν. Μη σκοτωθώ στην πρώτη διαδρομή

Όταν το πάρεις, να βιδώσεις (με σταυρό) και να βάλεις την ασφάλεια που έχει για το μοχλό του τιμονιού! (εμποδίζει να πέφτει δηλαδή ο μοχλός) Επίσης, να βιδώσεις (με κλειδί αλεν), τη βίδα που έχει ο μοχλός για να "σπας" το ποδήλατο.

Η βίδα που περιέγραψαν πολλοί επίσης, είναι αυτή που φαίνεται όταν "σπάσεις" το τιμόνι. Δεν νομίζω να πάθεις κάτι και να μην την έχεις ρυθμίσει αυτή στην αρχή, εκτός αν κουνάει υπερβολικά το τιμόνι.Όταν πας σπίτι, μπορείς να την σφίξεις λίγο, αλλά όχι υπερβολικά. (αυτή η βίδα θέλει 8άρι αλεν, στα κλειδιά που μου έδωσαν μαζί, δεν συμπεριλαμβανόταν, είχε μέχρι νούμερο 6).

Καλή παραλαβή!

Επεξ/σία από johnykim
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...