Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικά Ποδήλατα


fogeo933

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, koulouri είπε

Φανταζομαι/ελπιζω πως αφου μου τα ζητησαν μεσα σε 7 ημερες 
θα τα ελεγξουν αυτες τις μερες και θα πιστωθουν τα χρηματα!!

1231231.PNG

Καλα που θα ταν ε? Μακαρι ρε αγορινα, αλλα δε θελω να σε απογοητευσω, οσο συντομη και αν ειναι η διαδικασια σε αυτο το σταδιο, η εισπραξη εξαρταται απο το κρατος.

Αυτη η πλτφορμα στην ουσια απλα κανει ελεγχους και προελεγχους μεχρι να παρεις ολα τα οκ, και να ειδοποιηθει το κρατος οτι δικαιουσαι τη πιστωση. Η πιστωση ομως ποτε θα γινει εξαρταται απο τα υπουργεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

52 λεπτά πριν, therock είπε

Καλα που θα ταν ε? Μακαρι ρε αγορινα, αλλα δε θελω να σε απογοητευσω, οσο συντομη και αν ειναι η διαδικασια σε αυτο το σταδιο, η εισπραξη εξαρταται απο το κρατος.

Αυτη η πλτφορμα στην ουσια απλα κανει ελεγχους και προελεγχους μεχρι να παρεις ολα τα οκ, και να ειδοποιηθει το κρατος οτι δικαιουσαι τη πιστωση. Η πιστωση ομως ποτε θα γινει εξαρταται απο τα υπουργεια 

Μου εβαλες την ψυχολογια μεσα στα παπουτσια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/5/2021 στις 3:44 ΜΜ, koulouri είπε

Μου εβαλες την ψυχολογια μεσα στα παπουτσια :P

Εν τελη τι εγινε, ειχαμε κατι? Σε ειδοποιησε κανεις απο το συστημα πως προχωρας

Υπεβαλα και εγω σημερα ολα τα δικαιολογητικα για να παρω και εγω θεση για ταμειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηρα απαντηση και μπηκα να ενημερωσω :)
Θελω να πιστευω ( εχω πολυ καλη ψυχολογια )
πως μεχρι τελος του μηνα θα μπουν τα χρηματα!
Φυσικα θα σε ενημερωσω

Capture1.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, erupted272 είπε

Καλησπέρα σας, το decleration of conformity αυτό εδώ πέρα είναι?

Nilox.pdf 1 MB · 4 downloads

Καλημέρα, όχι δεν είναι αυτό. Π΄ρεπει να αναφέρει τα Directives. Ρίξε μια ματιά στο αντίστοιχο του Cube

CE__MY2021__2020-04-21____BOSCH_HARDTAIL.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στο φόρουμ!Μπορεί να μην ανηκει στην κατηγορία του ποδηλάτου αλλά σίγουρα είναι ηλεκτρικό 😝φαντάζομαι όλοι ξέρετε τα ηλεκτρικά πατίνια τύπου xiaomi.επειδη εγώ θέλω να αγοράσω ένα τέτοιο πατίνι μάρκας laotie ή Boyueda μέσω banggood παρατηρώ ότι πλέον κανένα από αυτά ή έστω τα περισσότερα με τα χαρακτηριστικά που θέλω δεν έρχονται πλέον στην Ελλάδα από καμία αποθήκη,από κανέναν κατασκευαστή!γνωρίζει μήπως κάποιος τι γίνεται?νομιζω από τον Μάρτιο και μετά σταμάτησαν να τα στέλνουν Ελλάδα ή γενικά ευρωπαϊκή ένωση,δεν ξερω!αν γνωρίζει κάποιος το οτιδήποτε ας μου πει μπας και βγάλω καμία άκρη... ευχαριστώ 😊😊

6 λεπτά πριν, dimitrakis1991 είπε

Καλησπέρα στο φόρουμ!Μπορεί να μην ανηκει στην κατηγορία του ποδηλάτου αλλά σίγουρα είναι ηλεκτρικό 😝φαντάζομαι όλοι ξέρετε τα ηλεκτρικά πατίνια τύπου xiaomi.επειδη εγώ θέλω να αγοράσω ένα τέτοιο πατίνι μάρκας laotie ή Boyueda μέσω banggood παρατηρώ ότι πλέον κανένα από αυτά ή έστω τα περισσότερα με τα χαρακτηριστικά που θέλω δεν έρχονται πλέον στην Ελλάδα από καμία αποθήκη,από κανέναν κατασκευαστή!γνωρίζει μήπως κάποιος τι γίνεται?νομιζω από τον Μάρτιο και μετά σταμάτησαν να τα στέλνουν Ελλάδα ή γενικά ευρωπαϊκή ένωση,δεν ξερω!αν γνωρίζει κάποιος το οτιδήποτε ας μου πει μπας και βγάλω καμία άκρη... ευχαριστώ 😊😊

[1.186,62€ 52% OFF]LAOTIE® ES19 Steering Damper 60V 38.4Ah Battery 6000W Dual Motor Electric Scooter 100Km / h Top Speed 135Km Mileage 10x4.5inch Wide Wheel Electric Scooter ποδήλατο & ποδήλατο from Σπορ και Υπαίθρια δραστηριότητα on banggood

https://banggood.app.link/F3c4Szg1sgb.

Παραθέτω και ένα λινκ από ένα ηλεκτρικό πατίνι που ήθελα να αγοράσω αλλά τώρα πλέον.....δεν!!

 

 

Επεξ/σία από dimitrakis1991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται κανένας έλεγχος; Ακούσατε κάτι; Άρχισα να πηγαίνω στη δουλειά με το ηλεκτρικό πάλι και λέω μη γίνει καμιά στραβή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2021 στις 4:10 ΜΜ, dimitrakis1991 είπε

Καλησπέρα στο φόρουμ!Μπορεί να μην ανηκει στην κατηγορία του ποδηλάτου αλλά σίγουρα είναι ηλεκτρικό 😝φαντάζομαι όλοι ξέρετε τα ηλεκτρικά πατίνια τύπου xiaomi.επειδη εγώ θέλω να αγοράσω ένα τέτοιο πατίνι μάρκας laotie ή Boyueda μέσω banggood παρατηρώ ότι πλέον κανένα από αυτά ή έστω τα περισσότερα με τα χαρακτηριστικά που θέλω δεν έρχονται πλέον στην Ελλάδα από καμία αποθήκη,από κανέναν κατασκευαστή!γνωρίζει μήπως κάποιος τι γίνεται?νομιζω από τον Μάρτιο και μετά σταμάτησαν να τα στέλνουν Ελλάδα ή γενικά ευρωπαϊκή ένωση,δεν ξερω!αν γνωρίζει κάποιος το οτιδήποτε ας μου πει μπας και βγάλω καμία άκρη... ευχαριστώ 😊😊

[1.186,62€ 52% OFF]LAOTIE® ES19 Steering Damper 60V 38.4Ah Battery 6000W Dual Motor Electric Scooter 100Km / h Top Speed 135Km Mileage 10x4.5inch Wide Wheel Electric Scooter ποδήλατο & ποδήλατο from Σπορ και Υπαίθρια δραστηριότητα on banggood

https://banggood.app.link/F3c4Szg1sgb.

Παραθέτω και ένα λινκ από ένα ηλεκτρικό πατίνι που ήθελα να αγοράσω αλλά τώρα πλέον.....δεν!!

 

 

Τι εργαλειακι ειναι αυτο? Εντυπωσιακο, αλλα δε θα σκοτωθεις ρε συ με 100km σε ενα τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, therock είπε

Τι εργαλειακι ειναι αυτο? Εντυπωσιακο, αλλα δε θα σκοτωθεις ρε συ με 100km σε ενα τετοιο

Καλά ότι θα σκοτωθώ αυτό είναι σίγουρο 😂αλλά πέρα από την πλάκα αυτού του είδους τα πατίνια οργώνουν!δες βιντεάκια στο youtube 😉αλλά δεν ξέρω γιατί έχουν σταματήσει πλέον να τα στέλνουν στην Ελλάδα και γενικά στην ευρωπαϊκή ένωση 😔😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrakis1991 είπε

δεν ξέρω γιατί έχουν σταματήσει πλέον να τα στέλνουν στην Ελλάδα και γενικά στην ευρωπαϊκή ένωση 😔😔

Μήπως γιατί δεν ανταποκρίνονται στις προδιαγραφές και είναι ολίγον παράνομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Doubt είπε

Μήπως γιατί δεν ανταποκρίνονται στις προδιαγραφές και είναι ολίγον παράνομα;

Ναι αλλά μέχρι τον Μάρτιο τα έφερναν κανονικά.ειναι αυτές οι δύο μάρκες που δεν έρχονται στην Ε.Ε.αλλα πατίνια που φτάνουν τέτοιες ταχύτητες πάνω κάτω έρχονται κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimitrakis1991 είπε

Ναι αλλά μέχρι τον Μάρτιο τα έφερναν κανονικά.ειναι αυτές οι δύο μάρκες που δεν έρχονται στην Ε.Ε.αλλα πατίνια που φτάνουν τέτοιες ταχύτητες πάνω κάτω έρχονται κανονικά

Πάρε από τα άλλα τότε..

😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις εφτασε αυτο. Ειδε κανεις χρηματα στο λογαριασμο του, κι αν ναι, σε ποσο καιρο απ οταν ελαβε την εν λογο ειδοποιηση?

Η αίτηση ολοκλήρωσης με μοναδικό ψηφιακό κωδικό 21277-20201116 ελέγχθηκε επιτυχώς ως προς την ορθότητα και πληρότητα των υποβληθέντων δικαιολογητικών ολοκλήρωσης και θα συμπεριληφθεί στην Υπουργική Απόφαση για τη μεταφορά του ποσου στον τραπεζικό λογαριασμο που έχει δηλωθεί.

Επεξ/σία από gianniscitycoco
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μετα απο ποσο καιρο πηρατε την απαντηση οτι η αιτηση σας ολοκληρωθηκε? Εγω εχω υποβαλλει απο μεσα μαιου και ακομα δε μου χουν απαντησει

18 ώρες πριν, gianniscitycoco είπε

Μόλις εφτασε αυτο. Ειδε κανεις χρηματα στο λογαριασμο του, κι αν ναι, σε ποσο καιρο απ οταν ελαβε την εν λογο ειδοποιηση?

Η αίτηση ολοκλήρωσης με μοναδικό ψηφιακό κωδικό 21277-20201116 ελέγχθηκε επιτυχώς ως προς την ορθότητα και πληρότητα των υποβληθέντων δικαιολογητικών ολοκλήρωσης και θα συμπεριληφθεί στην Υπουργική Απόφαση για τη μεταφορά του ποσου στον τραπεζικό λογαριασμο που έχει δηλωθεί.

Αυτο σημαινει οτι εισαι οκ απο θεμα δικαιολογητικων και οτι θα τα παρεις, τωρα το ποσο θα κανεις να τα παρεις εσυ και εμεις οι υπολοιποι ειναι αγνωστο, ελπιζω να μη μας καθυστερησουν τρελα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...