Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικά Ποδήλατα


fogeo933

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/6/2021 στις 4:56 ΜΜ, gianniscitycoco είπε

Μόλις εφτασε αυτο. Ειδε κανεις χρηματα στο λογαριασμο του, κι αν ναι, σε ποσο καιρο απ οταν ελαβε την εν λογο ειδοποιηση?

Η αίτηση ολοκλήρωσης με μοναδικό ψηφιακό κωδικό 21277-20201116 ελέγχθηκε επιτυχώς ως προς την ορθότητα και πληρότητα των υποβληθέντων δικαιολογητικών ολοκλήρωσης και θα συμπεριληφθεί στην Υπουργική Απόφαση για τη μεταφορά του ποσου στον τραπεζικό λογαριασμο που έχει δηλωθεί.

Τα δικαιολογητικα φιλε μου ποτε τα υπεβαλες? Θελω να δω ποσο χρονος περασε μεχρι χθες που σου παν οτι ολοκληρωθηκε το αιτημα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά! Ενδιαφέρομαι και εγώ για αγορά ποδηλάτου, και καθώς έψαχνα τριγύρω, βρήκα και την επιδότηση!

Ισχύει ακόμα έτσι; Αυτό είναι το λινκ που βρήκα : https://kinoumeilektrika.gov.gr/

Επίσης, έλεγα να πάρω το Xiaomi Mi Qicycle 16", αλλά βρήκα το Xiaomi Himo Z20 20 και μου φαίνεται καλύτερο για τη χρήση που το θέλω.Απόψεις για κάποιο απο τα δυο; Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο;  Επιδοτούνται και τα δύο ποδηλατα που παρέθεσα έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, therock είπε

Ρε παιδια ειμαι ενα μηνα που δε μου χουν απαντησει στα εγγραφα ολοκληρωσης. Ειναι φυσιολογικο αυτο?

ΝΑΙ!!!
3 ή 4 μηνες δε μου ειχαν απαντησει!
μεχρι που τους εστειλα εγω email να τους ρωτησω σε ποια φαση ειναι η διαδικασια ολοκληρωσης και τα ελεγξαν

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koulouri είπε

ΝΑΙ!!!
3 ή 4 μηνες δε μου ειχαν απαντησει!
μεχρι που τους εστειλα εγω email να τους ρωτησω σε ποια φαση ειναι η διαδικασια ολοκληρωσης και τα ελεγξαν

 

Εγω παντως τους εχω παρει ηδη δυο τηλεφωνα γιατι εχω φοβηθει μηπως δεν εχει γινει υποβολη και απλα κρεμονται τα αρχεια στο κενο και περιμενουν απο μενα καποια κινηση. Και τις 2 φορες μου χουν απαντησει οτι βλεπουμε τα αρχεια που τα ανεβασατε και θα τα ελεγξουμε οτα νερθει η σειρα τους.

Και απο λεφτα να φανταστω ακομα δε πηρες κατι εσυ ε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/6/2021 στις 9:49 ΠΜ, therock είπε

Τα δικαιολογητικα φιλε μου ποτε τα υπεβαλες? Θελω να δω ποσο χρονος περασε μεχρι χθες που σου παν οτι ολοκληρωθηκε το αιτημα σου

Δεν θα το πιστεψεις! Ειχα κανει τα παντα για να στειλω τα δικαιολογητικα και ξεχασα να πατησω την ολοκληρωση... (μλκια). Μετα απο μια εβδομαδα  (3/6), οταν τυχαια ξαναμπηκα το παρατηρησα και το εκανα για να μη χαθει κι αλλος χρονος.

Την επομενη μερα τους τηλεφωνησα, το σηκωσαν αμεσως, και ρωτησα αν οντως εγινε κανονικα, ενω ειπα για την πατατα που ειχα κανει. Ετσι λοιπον εγινε τσεκ που το βρηκε ενταξει και ειπε  θα το προωθησει... Την επομενη μερα μου σταλθηκε το email με αυτο που παρεθεσα. εντυπωσιακο εεε? 

Τα χρηματα ακομη να μπουν βεβαια! Αλλα που θα παει? θα τα βαλουν...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα αυτο που με αγχωνει ειναι οτι δεν θυμαμαι να βρηκα καποιο κουμπι ολοκληρωσης, και φοβαμαι μηπως υπεβαλλα τα αρχεια και βρισκονται στο κενο. Οπως βλεπετε τα εχω ανεβασει ολα αλλα δε μου λεει αποδοχη διπλα και ημερομηνια αποδοχης. (εχω σβησει μονο τα προσωπικα μου στοιχεια απο την εικονα που ανεβασα). 

screencapture-chrome-extension-fdpohaocaechififmbbbbbknoalclacl-capture-html-2021-06-22-10_10_17.png.635c74fde1d9a3d81a288f5fd662aadd.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην παρέα, αυτές τις ημέρες παρέλαβα ένα GW20 από bangood. Πολύ καλές οι πρώτες εντυπώσεις. Θα σκεφτόμουν πολύ να αντικαταστήσω τα φρένα με υδραυλικά γιατί σε κατηφόρες δεν τα καταφέρνουν πολύ καλά. Έχει κανείς να προτείνει κανένα μαγαζί (Αθήνα ιδανικά) να έχει ανταλακτικά για τέτοια (λάστιχα, σαμπρέλες κτλ) και να τα ξέρει; Βρήκα κάποια με λίγο ψάξιμο αλλά δεν έχω εμπειρία ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lion2486 είπε

Καλημέρα στην παρέα, αυτές τις ημέρες παρέλαβα ένα GW20 από bangood. Πολύ καλές οι πρώτες εντυπώσεις. Θα σκεφτόμουν πολύ να αντικαταστήσω τα φρένα με υδραυλικά γιατί σε κατηφόρες δεν τα καταφέρνουν πολύ καλά. Έχει κανείς να προτείνει κανένα μαγαζί (Αθήνα ιδανικά) να έχει ανταλακτικά για τέτοια (λάστιχα, σαμπρέλες κτλ) και να τα ξέρει; Βρήκα κάποια με λίγο ψάξιμο αλλά δεν έχω εμπειρία ακόμα. 

Καταπληκτικό ποδήλατο το GW20, το έχει φίλος μου!
Πολύ ποιοτικό και στιβαρή κατασκευή!
Τα φρένα του είναι καταπληκτικά, μήπως στο δικό σου είναι ακόμα απάτητα και γι' αυτό δεν έχεις καλή αίσθηση?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, captnemo said:

Καταπληκτικό ποδήλατο το GW20, το έχει φίλος μου!
Πολύ ποιοτικό και στιβαρή κατασκευή!
Τα φρένα του είναι καταπληκτικά, μήπως στο δικό σου είναι ακόμα απάτητα και γι' αυτό δεν έχεις καλή αίσθηση?

Του έκανα 30-40χλμ και πέρασε από λίγες φάσεις, στην διαδρομή μου είχα πολύ απότομες κατηφόρες και δεν έφτασα σε σημείο να σταματήσω με τέρμα φρένα.

(Θα προσπαθήσω να τις αποφύγω αλλά τα περισσότερα navigation apps δεν έχουν επιλογές για "χαμηλής κυκλοφορίας"/"χαμηλή υψομετρική διαφορά" και ψάχνομαι ακόμα με τους δρόμους, κυρίως προσπαθώ να αποφύγω Μεσογείων, οπότε ψάχνω διαδρομές από γαλάτσι/ψυχικό και θα κοιτάξω και λίγο πιο δίπλα περιοχές για να πηγαίνω Σεπόλια/Χολαργό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολους

 

Μπορει να αγοραστει το ποδηλατο εχοντας κανει την αιτηση αλλα χωρις να χει δωθει η εγκριση ακομα ? Και μετα εφοσον δωθει η εγκριση να καταχωρηθεί το τιμολογιο και ολα τα υπολοιπα να παρουμε σειρα για την καταθεση των χρηματων ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, nteminio είπε

Καλησπέρα σε ολους

 

Μπορει να αγοραστει το ποδηλατο εχοντας κανει την αιτηση αλλα χωρις να χει δωθει η εγκριση ακομα ? Και μετα εφοσον δωθει η εγκριση να καταχωρηθεί το τιμολογιο και ολα τα υπολοιπα να παρουμε σειρα για την καταθεση των χρηματων ?

 

 

Ναι μπορει, αρκει να εχεις επιλεξει μοντελο και καταστημα για να ζητησεις απο τον πωλητη να σου στειλει την προσφορα που θα χρειαστει να την παραθεσεις στο 1ο πακετο των απαιτουμενων εγγραφων.

23 ώρες πριν, therock είπε

Εμενα αυτο που με αγχωνει ειναι οτι δεν θυμαμαι να βρηκα καποιο κουμπι ολοκληρωσης, και φοβαμαι μηπως υπεβαλλα τα αρχεια και βρισκονται στο κενο. Οπως βλεπετε τα εχω ανεβασει ολα αλλα δε μου λεει αποδοχη διπλα και ημερομηνια αποδοχης. (εχω σβησει μονο τα προσωπικα μου στοιχεια απο την εικονα που ανεβασα). 

screencapture-chrome-extension-fdpohaocaechififmbbbbbknoalclacl-capture-html-2021-06-22-10_10_17.png.635c74fde1d9a3d81a288f5fd662aadd.png

Νομιζω πως εχεις ολοκληρωσει τη διαδικασια γιατι δεξια πανω απο τα συνημμενα υπαρχει ενα πρασινο "κλικ" που τα στελνει, το οποιο στη δικη μου περιπτωση δεν ειχα πατησει (μολις πατηθει εξαφανιζεται) οπως και στη δικη σου αιτηση δεν φαινεται πια. 

Για καθε αμφιβολια ομως με 1 τηλεφωνημα θα σε ενημερωσουν  (Ζητουν μονο το ΑΦΜ)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/6/2021 στις 3:30 ΜΜ, lion2486 είπε

Του έκανα 30-40χλμ και πέρασε από λίγες φάσεις, στην διαδρομή μου είχα πολύ απότομες κατηφόρες και δεν έφτασα σε σημείο να σταματήσω με τέρμα φρένα.

(Θα προσπαθήσω να τις αποφύγω αλλά τα περισσότερα navigation apps δεν έχουν επιλογές για "χαμηλής κυκλοφορίας"/"χαμηλή υψομετρική διαφορά" και ψάχνομαι ακόμα με τους δρόμους, κυρίως προσπαθώ να αποφύγω Μεσογείων, οπότε ψάχνω διαδρομές από γαλάτσι/ψυχικό και θα κοιτάξω και λίγο πιο δίπλα περιοχές για να πηγαίνω Σεπόλια/Χολαργό)

Τσέκαρε το Bike Citizens app :) Κατεβάζεις τον χάρτη της Αθήνας και τον έχεις δωρεάν αν κάνεις 25 χλμ σε 30 ημέρες! Υπολογίζει 3 διαφορετικές διαδρομές ( Easy, balanced, fast ) αλλά ακόμα και στην fast αποφεύγει μεγάλες λεωφόρους αρκετά συχνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...