Προς το περιεχόμενο

BlitzWolf® BW-S6 QC3.0+2.4A 30W Dual USB Charger , @Banggood, 7.88€


Liquid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Στα 30watt αυτο το BW της προσφορας , μπορω να βαλω ipad κ powerbank μαζι, ή θα καψω τιποτα; Σε ποια θυρα θα μπει το ipad στην απλη ή την QC;

Εάν συζητάμε για 2 μη qc συσκευές-θεωρητικα- θα τις φορτίζει για πλάκα, εφόσων το max που θα μπορουσαν να τραβήξουν θα ήταν ~ 23watt.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 16/9/2019 στις 5:11 ΜΜ, @topos είπε

Με αφορμή το συγκεκριμένο thread ξαναμπήκα στο ψάξιμο κ τον παραγγειλα εχθές το βράδυ που είχε βγει σε προσφορά στα ~14 ευρώ μαζί με ("διπλό") καλώδιο type c/micro.

Όντως δεν παίζουμε reviews πέρα από ένα λανθασμένο clopypaste (έχει το όνομα στο video αλλά γίνετε review αλλού μοντέλου)

Έχει ένα κάρο φθηνότερους με 3-4 ports το AliExpress αλλά επειδή θα φάει σίγουρα ζόρι είπα να δώσω κάτι παραπάνω για να δω το κεφάλι μου -σχετικα- ήσυχο.

Επιπλεων είναι ο μόνος που δίνει 30watt κ που ειναι μαζεμένος κ μπαίνει απευθειας στην μπριζα.Καποιοι φθηνιαρηδες αναφέρανε 18watt αλλά κ για αυτό διατηρώ επιφυλάξεις.

Ελπίζω να βγει οκ γιατί μέχρι τώρα κουβαλούσα πολυμπριζο με 4-5 φορτιστές.

Παρελαβα πριν μερικες μερες τον BW-PL5.

Σε δοκιμες με "wattομετρο" οντως τραβαει 35watt απο την μπριζα(αν κ αναφερει max 30 πανω).

Με 4 συσκευες με αρκετη χωρητικοτητα (~24000mah συνολικα) ζεσταθηκε αισθητα με ambient ~22c οποτε κατακαλοκαιρο πιθανων να τον ειχα κ λιγο αγχος.

Το qc 3.0 δουλευει μια χαρα με xiaomi κινητα.

Το μεγαλυτερο μειονεκτημα για μενα το χαζο μπλε led που μενει μονιμα αναμενο κ τραβαει 2 watt

Υ.Γ Ετσι απο απορια πηρα κ εναν αντιστοιχο φθηνιαρικο των 3 ευρω για να τσεκαρω διαφορες+ εναν usb μετρητη.Εχει γουστο να ειναι ιδιοι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, @topos είπε

Το μεγαλυτερο μειονεκτημα για μενα το χαζο μπλε led που μενει μονιμα αναμενο κ τραβαει 2 watt

2 watts για 1 led είναι υπερβολικά μεγάλη κατανάλωση. Πιστεύω κάτι άλλο θα είναι, χωρίς να είμαι ηλεκτρολόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ έναν,thanks ts.

Παρεμπιπτόντως,έχω πάρει και τον TP-LINK UP525 από την προσφορά του eshop.Μέχρι 3 συσκευές ταυτόχρονα μπορεί να φορτίσει αξιοπρεπώς,αν βάλεις παραπάνω η απόδοση του πέφτει κατακόρυφα.Οι υπόλοιπες 2 θύρες είναι μάλλον χρήσιμες μόνο για το μεγάλο του αδερφάκι στα 40W.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...