Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν τα χαρακτηριστικά των OnePlus 7T και 7T Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Samsung galaxy s10e,αρχικη τιμη 749ευρω

Samsung galaxy S10+,αρχικη τιμη 1050ευρω

Εσυ τι λες να μην ειχες παραχωρησεις στο φθηνοτερο κινητο?

Ο φιλος απο οτι καταλαβα θελει οτι πιο δυνατο γινεται χωρις να κολλαει στις τιμες.

Απλα το θελει σε μικρές διαστάσεις και η αληθεια ειναι ότι υπάρχουν πολυ λιγες σοβαρές επιλογες εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

17 λεπτά πριν, Stelioa είπε

Παλι καθεστε και συζητατε και συγκρινετε απλα νουμερα!Παμε απο την αρχη!Αν δεν εχεις το software τι να το κανεις το hardware!Οταν το καταλαβετε ισως δεν γραφει ο καθενας το καθε ακυρο που του κατεβαινει στο κεφαλι.

Γιαυτο υπαρχει το root βαζεις οτι σου αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, papavales είπε

Λογικά είσαι σκληροπυρηνικός oneplus user και δεν έχεις ζήσει την εμπειρία της ασύρματης φόρτισης. Σε μερικά χρόνια όλα ασύρματα θα φορτίζουν. 

ολα τα Iphone ειχα ολα τα κινητα εχω αλλαξει καθε μηνα κινητο αν θες να ξερεις...πρωτη φορα πηρα oneplus κ καταλαβα ποσο βλακας ημουν ολα αυτα τα χρονια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Antretng είπε

Ο φιλος απο οτι καταλαβα θελει οτι πιο δυνατο γινεται χωρις να κολλαει στις τιμες.

Απλα το θελει σε μικρές διαστάσεις και η αληθεια ειναι ότι υπάρχουν πολυ λιγες σοβαρές επιλογες εκεί.

Ειπαμε γιατι συμβαινει αυτο. Γιατι οι μικροτερες σε διαστασεις συσκευες δεν πουλανε καλως ή κακως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ειπαμε γιατι συμβαινει αυτο. Γιατι οι μικροτερες σε διαστασεις συσκευες δεν πουλανε καλως ή κακως.

Καλά ντε μη μας μαλώνεις κιόλας 😛

Απλά λέω το παράπονο του φίλου. Το ότι το αιτιολογησαμε δεν σημαίνει ότι δεν αποτελεί πραγματικότητα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, papanikoos είπε

Τηλεφωναρες τα oneplus αλλά αυτό το κάθε 5-6 μήνες νέο μοντέλο έχει καταντήσει αηδία..

Λεγεται επιλογη. Αν θες πας για το 7αρι, αν θες περιμενεις για το 7t

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, overpower είπε

Λεγεται επιλογη. Αν θες πας για το 7αρι, αν θες περιμενεις για το 7t

άλλο λει πες οτι αγόρασες το 7t οταν βγει σε 6 μήνες γινεται παλιό επειδή βγήκε νέα συσκευή (είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα και είναι αρκετά δυνατό κίνητρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, papavales είπε

Περιμένω σχόλια από νοσταλγούς των καρμπυρατέρ στα αυτοκίνητα, να γκρινιάζουν για την έλλειψη headphone jack. 

Εγώ περιμένω να δω ποια εταιρία θα κρατήσει το jack εν τέλη για να μαζευτούμε όλοι εμείς οι...νοσταλγοί των καρμπιρατέρ! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, svartevarg είπε

 Η αλήθεια είναι ότι όντως η οθόνες είναι πάρα πολύ μεγάλες για 3800 mah μίνιμουμ μπαταρία. Νομίζω ότι είναι λογική διαπίστωση.

Επίσης, το audio jack το βγάλανε σχεδόν όλες οι εταιρίες γιατί και καλά οι περισσότεροι χρησιμοποιούν bluetooth κάτι που δεν ισχύει 100%.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μακάρι αυτά τα κινητά να βγαίνανε σε πιο λογικά μεγέθη οθόνης για one-hand χρήση. Πιστεύω ότι τα άτομα που χρησιμοποιούν ποδήλατο, παπί ή σκούτερ καταλαβαίνουν τι εννοώ, όπως και όσοι είναι λάτρεις της one-hand χρήσης και παράλληλα μπορούν να κάνουν και άλλες δουλειές ταυτόχρονα με το άλλο χέρι - κρατάς σημειώσεις σε stick-it, μαγείρεμα ενώ μιλάς στο τηλέφωνο, σηκώνεις και σταθερό και κινητό ταυτόχρονα όταν σε παίρνουν τηλέφωνο στη γιορτή / γενέθλιά σου, ή όπως θα έλεγε μία φίλη μου: αλλάζεις πάνα στο μωρό ενώ μιλάς με τη μάνα σου κλπ.(this is life multitasking).

Δεν φαίνεται κάτι τέτοιο στα specs. Μακάρι, όμως, να βγει.

δλδ να κάνουμε τα πάντα με το ένα χέρι για να κρατάμε στο άλλο το τηλέφωνο.

έχεις μπερδευτεί αγόρι μου, ειδικά στο σημείο που οδηγάς και στο σημείο που μιλάς με δύο τηλέφωνα ταυτόχρονα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ff7lucas είπε

δλδ να κάνουμε τα πάντα με το ένα χέρι για να κρατάμε στο άλλο το τηλέφωνο.

έχεις μπερδευτεί αγόρι μου, ειδικά στο σημείο που οδηγάς και στο σημείο που μιλάς με δύο τηλέφωνα ταυτόχρονα...

υπάρχει ήπιο trolling κρυμμένο στα γραφόμενά μου.... ;)

22 ώρες πριν, Runman είπε

Χωρις audio jack θα είναι όλα από εδώ κ πέρα οπότε ίσως εσύ θα έπρεπε να πας παρακάτω ;)

και πιθανόν και χωρίς fm stereo... οπότε 4g και wifi για ραδιόφωνο παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, ff7lucas είπε

δλδ να κάνουμε τα πάντα με το ένα χέρι για να κρατάμε στο άλλο το τηλέφωνο.

έχεις μπερδευτεί αγόρι μου, ειδικά στο σημείο που οδηγάς και στο σημείο που μιλάς με δύο τηλέφωνα ταυτόχρονα...

stick-it  😛

Εντάξυ  one-hand use μετράει και είναι και αυτό που τονίζω ως χρήστης ios, καθώς σε συκευές αυτού του μεγέθους είναι αδύνατη.

Στο android νομίζω με καλό home screen μπορείς να κάνεις one-hand use. Samsung s10e και huawei p30 μου έχουν φνεί βολικά στο χέρι που τα είδα

Επεξ/σία από winmac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, svartevarg είπε

υπάρχει ήπιο trolling κρυμμένο στα γραφόμενά μου.... ;)

εμ πες το ντε

18 ώρες πριν, winmac είπε

stick-it  😛

Εντάξυ  one-hand use μετράει και είναι και αυτό που τονίζω ως χρήστης ios, καθώς σε συκευές αυτού του μεγέθους είναι αδύνατη.

Στο android νομίζω με καλό home screen μπορείς να κάνεις one-hand use. Samsung s10e και huawei p30 μου έχουν φνεί βολικά στο χέρι που τα είδα

κοίτα όχι ios μάλλον θες να πείς iphone, κάποιο παλιό και μικρό που δεν θυμάμαι το μοντέλο... εκτός και αν έχεις τεράστια παλάμη;

στο android μόνο παλιά και μικρά. και ίσως για αυτό η sony βγάζει μακρόστενα μοντέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ff7lucas είπε

εμ πες το ντε

κοίτα όχι ios μάλλον θες να πείς iphone, κάποιο παλιό και μικρό που δεν θυμάμαι το μοντέλο... εκτός και αν έχεις τεράστια παλάμη;

στο android μόνο παλιά και μικρά. και ίσως για αυτό η sony βγάζει μακρόστενα μοντέλα...

Μέχρι iphone SE, άντε 7/8 είσαι οκ, μετά πας σε android. Από  iphone X και μετά είναι ό,τι πιο δύσχρηστο σε σχέση με τις προτάσεις ίδιου μεγέθους από άλλες εταιρείες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/9/2019 στις 9:55 ΠΜ, JcD είπε

Εγώ περιμένω να δω ποια εταιρία θα κρατήσει το jack εν τέλη για να μαζευτούμε όλοι εμείς οι...νοσταλγοί των καρμπιρατέρ! 

Η LG που ομως ειναι τελευταια σε πωλησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...