Προς το περιεχόμενο

Audi Q5 55 TFSI e quatro


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να θες να διαθέσεις 70-80-90k για αμάξι και να ρωτάς σε τεχνολογικό forum με ξεπερνά lol , νομίζω ότι αν όντως έχεις πρόθεση να το αγοράσεις και πας σε οποιαδήποτε αντιπροσωπεία τεμενάδες θα σου κάνουν ,  μια απλή απορία σαν αυτή που έχεις θα είναι παιχνίδι για αυτούς να σου τη λύσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TS κοίταξε και το αντίστοιχο VW.

Έχω το προηγούμενο Touareg του 2016. Οικονομικότερο από yugo του 1985 ( Είμαι στα 11lt/100 μικτή) και έχει το απαραίτητο εκτόπισμα που θες.

20190815-203248-1156x867.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μάλλον εδώ,έχετε μάθει να μιλάτε για πλάκα και για χαβαλέ .....

οκ τελικά σίγουρα έκανα λάθος που μπήκα σε αυτήν την διαδικασία!!!!!

ετσι για ενημέρωση τελικά αρκέστηκα στο να παραγγείλω το TDI και λόγο του ότι θέλω πανοραμική ηλιοροφή θα έρθει αρχές Μαρτίου.

την ενημέρωση τώρα για το υβριδικό την είχα από την εταιρία Leasing αλλά τελικά την απέρριψα γιατί  θα ερχόταν το όχημα αρχές Ιουνίου.

Το πετρέλαιο μου βγήκε στα 74800 και το υβριδικό θα μου έβγαινε 68 γιατί τα υβριδικά έχουν 50% έκπτωση στο τέλος ταξινόμησης .

ευχαριστω για τον χρόνο σας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλοταξιδο,κ εγω εχω το 2.0 τdi,πολυ καλο, πολυ οικονομικο για τετοιο μεγεθος κ τοσα κυβικα.πολυ πιο οικονομικο απο το slk 200 που ειχα πριν,ολα αυτα αν οδηγεις νορμαλ,αμα το πιεσεις ..κλαφτα. Παντως για τοσα λεφτα,τα πλαστικα του μεσα τα περιμενα πιο ποιοτικα. Μετα απο εναμισι χρονο εχω αρχισει να ακουω και κανα τριγμο. P.S αν εισαι απο αθηνα και οταν βγεις απο την εγγυηση,αν ενδιαφερεσαι,ξερω ενα πολυ καλο συνεργειο να σου προτεινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραβάει καθόλου ή έφυγαν 75κ και θα σέρνεται?? Πάντως τόσα χρήματα για αυτοκίνητο και diesel κρίμα από τον Θεό. Δηλαδή έχεις να τα σκάσεις αλλά σκέφτεσαι το κόστος της βενζίνης? Καλοπροαίρετα πάντα και καλοταξιδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Liapisftw είπε

Πάντως τόσα χρήματα για αυτοκίνητο και diesel κρίμα από τον Θεό. Δηλαδή έχεις να τα σκάσεις αλλά σκέφτεσαι το κόστος της βενζίνης?

Λες να σκέφτεται το κόστος της βενζίνης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...