Προς το περιεχόμενο

Έντονος θόρυβος σε ανεμιστηράκι laptop Asus Tuf


Christoscp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόραασα πρόσφατα ένα λάπτοπ asus tuf  FX505DY, το οποίο σε διάφορες χρονικές στιγμές ξεκινάει να κάνει ένα θόρυβο σαν να αλέθει κάτι, ο θόρυβος έρχεται από το ανεμιστηράκι (γίνεται πιο έντονος όταν τρέχει με πιο πολλές στροφές) αλλά δεν συνδέεται με το πόσο ζορίζεται το μηχάνημα, σε gaming μπορεί να είναι εντελώς ήσυχο και να ξεκινήσει όταν βλέπω κάποιο βίντεο πχ. Κοίταξα για service και μάλλον θα το στείλουν Ιταλία, υπάρχει κάποιος τρόπος να βρω τι φταίει και να κάνω την επισκευή μόνος μου ή τουλάχιστον κάποιος πιο γρήγορος τρόπος από το να πάει το μηχάνημα σε άλλη χώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τεχνική Υποστήριξη της ASUS στο 800 8481322 (μόνο) από σταθερό χωρίς χρέωση (Mon-Fri 09:00-13:00 ; 14:00-18:00)!

μην το ανοιξει αλλος βγαινει εκτος εγγυησης εχω  το Asus TUF Gaming FX705DT-AU027T

δεν με αφηναν να κανω αναβαθμηση μνημης και σκληρου μου ζητησαν 250 ευρω τελικα μετα απο επιμονη μου εδωσαν αδεια και την εκανα στο πλαισιο με 95 ευρω αφου τα παραγγειλα σκρουτζ και ινσομνια και εχω συν 3 χρονια εχτρα εγγυηση συνολο 4 ενεργη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...