Προς το περιεχόμενο

P 30 μπαταρία


Nate Drake

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Nate Drake είπε

Παιδιά πήρα το π30 και έχω παρατηρήσει ότι το βράδυ που δεν το χρησιμοποιώ η μπαταρία πέφτει. Γιατι έτσι ρε παιδιά 

Πόσο πέφτει δεν μας λες όμως και τι αφηνεις ανοιχτό π.χ bt , wifi κλπ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Nate Drake said:

Παιδιά πήρα το π30 και έχω παρατηρήσει ότι το βράδυ που δεν το χρησιμοποιώ η μπαταρία πέφτει. Γιατι έτσι ρε παιδιά 

αν δεν ειναι σε aeroplane mode ή εχεις ανοιχτα data κτλ λογικο ειναι να πεφτει.επισης οτι συνδεεσαι στο δικτυο ειναι απο μονο του λογος για να μειωθει η μπαταρια.αλλο τοσο αν εχεις ανοιχτα data και παιζουν ανοιχτα viber>πηγαινε στην μπαταρια να δεις τι σου τρωει μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, Nate Drake said:

Δεν έχω τίποτα ανοιχτό παιδιά πέρα από εξοικονόμηση ενέργειας 

βαλτο σε λειτουργια πτησης αν δεν το χρησιμοποιεις για να κλεινει και η sim. 3500 mah μπαταρια εχει .δεν ειναι κατι τρελο για να μην πεφτει ολο το βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nate Drake είπε

Ναι έχω βάλει εξοικονόμηση μπαταρίας. Αυτό φταίει; 

Βγάλτο.

Αυτό μπορεί να είναι.

Έχει παρατηρηθεί ότι αυτό κακό κάνει πάρα καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/9/2019 στις 6:39 ΜΜ, saruman123 είπε

Βγάλτο.

Αυτό μπορεί να είναι.

Έχει παρατηρηθεί ότι αυτό κακό κάνει πάρα καλό.

Διαβασα στο σκρουτζ σε ερωτήσεις για το κινητό ότι αυτό γίνεται λογβ της τεχνικής νοημοσύνης που έχει το κινητό και θα το κάνει μέχρι να με μάθει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nate Drake είπε

Διαβασα στο σκρουτζ σε ερωτήσεις για το κινητό ότι αυτό γίνεται λογβ της τεχνικής νοημοσύνης που έχει το κινητό και θα το κάνει μέχρι να με μάθει 

Λίγο κουφό αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vargas είπε

Λίγο κουφό αυτό 

Κι όμως ισχύει. Κάτοχος mate 10 pro. Όταν το πήρα η μπαταρία έπεφτε 7-10% κάθε βράδυ. Μετά από 10-15 μέρες χωρίς να αλλάξω καμία ρύθμιση άρχισε να πέφτει 1-3% το πολύ. Βέβαια πρέπει να ελέγξεις αν κάποια εφαρμογή (που δεν θέλεις) δουλεύει στο παρασκήνιο και καταναλώνει μπαταρία να την βγάλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, flyk είπε

Κι όμως ισχύει. Κάτοχος mate 10 pro. Όταν το πήρα η μπαταρία έπεφτε 7-10% κάθε βράδυ. Μετά από 10-15 μέρες χωρίς να αλλάξω καμία ρύθμιση άρχισε να πέφτει 1-3% το πολύ. Βέβαια πρέπει να ελέγξεις αν κάποια εφαρμογή (που δεν θέλεις) δουλεύει στο παρασκήνιο και καταναλώνει μπαταρία να την βγάλεις.

Φίλε έχω παρατήσει διαφορά στην μια βδομάδα.. Είναι επειδή το χρησιμοποιώ πάρα πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 19/09/2019 at 16:40, Nate Drake said:

Φίλε έχω παρατήσει διαφορά στην μια βδομάδα.. Είναι επειδή το χρησιμοποιώ πάρα πολύ 

μπορεις να δεις αλλωστε μεσα απο το Κινητο σου ποιες εφαρμογες ή τι καταναλωνει την μπαταρια σου. battery and performance και μετα power usage.αναλογως την εκδοση android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...