Προς το περιεχόμενο

Ποια κάρτα έως 300€


apollon18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατέληξα σε αυτή MSI GeForce GTX 1660 Ti 6GB Gaming X. Το θέμα τώρα είναι από που? Επικοινωνώ στο skroutz με διάφορους. Άλλοι λένε εγγύηση 3 έτη και άλλοι 2. Ξέρει κανείς από που να αγοράσω ώστε να έχω 3 έτη εγγύηση? Η MSI δεν δίνει στο site της ευρωπαική εγγύηση 3 ετών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όπου και να αγοράσεις υποχρεούνται από νόμο για 2έτη

για 3ο έτος τους ρωτάς και σου απαντούν (αν σε καλύπτουν)  - καλύτερα να το έχεις γραπτώς.

πάρε MSI GeForce GTX 1660 Ti 6GB Ventus XS 6G OC που έχει καλό σύστημα ψύξης και back-panel , μην δίνεις πάνω από 300ευρώ για 1660ΤΙ.

Αν θες να δώσεις παραπάνω λεφτά πάρε την

MSI GeForce RTX 2060 6GB Ventus XS OC

η διαφορά της από πανάκριβες υλοποιήσεις που στοιχίζουν 100ευρώ παραπάνω είναι 2-3%

 

ΥΓ

Εκτός αν θες να δώσεις τα 30 παραπάνω ευρώ για λόγους αισθητικής , σε πολλούς παίζει ρόλο και αυτό.

 

 

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με την 2060 με ψήνεις....θα πρέπει να ακυρώσω την παραγγελία αύριο το πρωί. Είναι 25 ευρώ ακριβότερη η 2060 αλλά η ψύξη της δεν είναι τόσο καλή. Μιλάμε για την msi και όσα διάβασα από τα forum. Έχω μπερδευτεί ειλικρινά πολυμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@apollon18Μια χαρά ψύξη έχει η ventus. Σιγά πόσο ζεστένεται η 2060 στο κάτω κάτω. Χειμώνας έρχεται οπότε δεν θα έχεις θέμα και το καλοκαίρι ανεβάζεις λίγο τα fans και είσαι κομπλέ..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, apollon18 είπε

GeForce RTX™ 2060 GAMING OC PRO 6G (rev. 2.0) 299€. Να την χτυπήσω ή λέτε με BF να βγεί κάτι καλύτερο? Αξίεζει σαν υπολοίηση?

Που την βρήκες αυτή την τιμή  φίλε μου. Ένα link μπορείς να δώσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jkor είπε

Που την βρήκες αυτή την τιμή  φίλε μου. Ένα link μπορείς να δώσεις?

Από Caseking.de ήταν η προσφορά αλλά τέλειωσε μέσα σε λίγες ώρες:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση. ¨Εχω I7 860 1ης γεννιάς και μόνιτορ 32άρι 1440p στα 60Ηz. Τι κάρτα θα παίρνατε στη θέση μου για να παίζετε κυρίως fps (far cry, pubg, witcher)?

Σίγουρα ο i7 θα είναι bottleneck αλλά κάποια στιγμή υπολογίζω σε 1,5+ χρόνο θα αναβαθμιστώ. Σκεφτόμουν για 1060 μτχ αλλά φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρνει σε αυτή την ανάλυση.

Σκέφτομαι επίσης 1660, 1070, 2060. Τί θα προτείνατε?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...