Προς το περιεχόμενο

xρεωση ενεργοποιησης vdsl απο 50αρα σε 100αρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια...εδω και 2-3 χρονια εχω 50αρα γραμμη στην φορθνετ.Οταν ειχα αλλαξει απο adsl σε vdsl ειχα πληρωσει 60 ευρω το τελος ενεργοποιησης vdsl που ελεγε οτι ηταν εφαπαξ.Πριν μια βδομαδα αποφασισα να κανω την γραμμη μου απο 50αρα σε 100αρα και ο επομενος λογαριασμος μου ηρθε +22 ευρω με χρεωση για...τελος ενεργοποιησης vdsl...ειναι δυνατον να χρεωνουν την αναβαθμηση εντος του vdsl παλι με τελος ενεργοποιησης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, PantKo είπε

εσυ πληρωνεις παντα οτι τυχει να σε χρεωσουν;

Αν έχω αντίθετη άποψη καλώ απευθείας την αντίστοιχη υπηρεσία / εταιρεία. 

btw αν δεν υπήρχε τέλος ενεργοποίησης θα αλλάζαμε ταχύτητα κάθε εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, guzel είπε

Αν έχω αντίθετη άποψη καλώ απευθείας την αντίστοιχη υπηρεσία / εταιρεία. 

btw αν δεν υπήρχε τέλος ενεργοποίησης θα αλλάζαμε ταχύτητα κάθε εβδομάδα.

το τελος ενεργοποιησης ειναι οπως ειπα ΕΦΑΠΑΞ και αφορα την αλλαγη της γραμμης απο adsl se vdsl...απο εκει και περα το να πας απο 50 σε 100 δεν ειναι αλλαγη γραμμης,δεν ειναι αλλαγη ρουτερ δεν αλλαζει τιποτα αλλο παρα ενα κουμπακι.Φυσικα και πηρα ειπαν θα το κοιταξουν απλα ρωταω αν εχει συμβει σε κανεναν αλλον και αν το βλεπει καποιος λογικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα δεν πρεπει να σε χρεωσουν με τελη ενεργοποιησης.Και εγω που ρωτησα πριν λιγο καιρο απο 50αρα σε 100 να παω, τελη ενεργοποιησης δεν θα πληρωνα γιατι ειμαι ηδη σε vdsl.Στη νοβα ειμαι και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον οι υπάλληλοι της nova δεν ξέρουν τότε τι ισχύει..είμαι συνδρομητής από το 2011 και πριν 2 ημέρες έκανα ανανέωση του triple play vdsl 50..Τους ρώτησα λοιπόν αν μπορώ να πάω από 50 στα 100 και μου είπαν πως υπάρχουν τέλη ενεργοποίησης τα οποία θα μου ερχόταν στον επόμενο λογαριασμό...Το ποσό ήταν 22 ευρώ.Τελικα μου έκαναν προσφορά triple play sports pack στα 34 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...