Προς το περιεχόμενο

Activity Tracker


pananton

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, pananton είπε

ακριβώς όπως τα λες. το strava σε καμία περίπτωση δεν θα μπορεί να δει το hr του honor band. θα μπορώ όμως να έχω ένα υποτυπωδες Log μεσω του huawei health. αν τωρα ασχοληθώ και καταφερω να τα syncαρω αυτα τα 2 θα σας πω όταν με το καλό παραλάβω.

OK. Δεν ξέρω αν θα σε ενδιέφερε να το δοκιμάσεις με το Honor band 5, αλλά ωραίο platform ειναι και το Endomondo (το προτιμώ εγώ), το οποίο στα settings έχει επιλογή για generic HR sensor και μερικές φορές βλέπει και sensors από διάφορα (ακόμα και "ανώνυμα") fitness bands. Μια παλαιότερη έκδοση έβλεπε και του Mi band αλλά πλέον όχι. Επίσης έχει πολύ κόσμο από Ευρώπη και πολλά ωραία challenges + goals για running, walking κ.α. Κι όλα αυτά στη δωρεάν έκδοσή του. 

p.s. Αν ψήνεσαι να συνδεθούμε σε Strava / Endomondo στείλε μου PM.  Ψάχνω γενικά για Έλληνες εκεί.

Επεξ/σία από stark
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν βγαλουμε εκτος το κοστος, ποιο fitness tracker (oxi smart watch) εχει τις πιο αξιοπιστες μετρησεις για καρδια, βαδισμα και κυριως υπνο ( light sleep, REM, klp) ?

Επεξ/σία από toxotis700
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, toxotis700 είπε

αν βγαλουμε εκτος το κοστος, ποιο fitness tracker (oxi smart watch) εχει τις πιο αξιοπιστες μετρησεις για καρδια, βαδισμα και κυριως υπνο ( light sleep, REM, klp) ?

Η δική μου γνώμη:
 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...