Προς το περιεχόμενο

Θέση ΑΜΕΑ


GREGORYMO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, G.bar είπε

Γνωρίζω τουλάχιστον 10 περιπτώσεις και δεν ξερω καν ποιος αναπηροπατερας ειναι ο τυπος που ανεφερε

Αναπηροπατέρας ο συνήγορος των ΑμεΑ και η ΕΣΑΜΕΑ; Εν πάσει περιπτώση, όντως τα βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα. Καλό απόγευμα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το προβλήμα πρόκειται να ΛΥΘΕΙ !!

Ο Δήμος έφτιαξε μια εφαρμογή που θα μπει σε λειτουργία άμεσα και θα μπορεί ο κάθε ΑΜΕΑ που ψάχνει να παρκάρει ποιες θέσεις είναι ελεύθερες σε πραγματικό χρόνο, ποιες είναι πιασμένες από άλλο ΑΜΕΑ και ποιες από μη δικαιούχο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι αν οι λέξεις με κεφαλαία κρύβουν ένα κρυφό μήνυμα, μήπως ειναι ο ts θύμα απαγωγής και προσπαθεί να μας το πει με τις κεφαλαιες λέξεις που αν ενωθούν σχηματίζουν παράγραφο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Το προβλήμα πρόκειται να ΛΥΘΕΙ !!

Ο Δήμος έφτιαξε μια εφαρμογή που θα μπει σε λειτουργία άμεσα και θα μπορεί ο κάθε ΑΜΕΑ που ψάχνει να παρκάρει ποιες θέσεις είναι ελεύθερες σε πραγματικό χρόνο, ποιες είναι πιασμένες από άλλο ΑΜΕΑ και ποιες από μη δικαιούχο.

Ενδιαφέρον. Όταν ενεργοποιηθεί το σύστημα πες μου σε pm δήμο ή περιοχή για να το αναφέρω σε κάποιους που μπορεί να τους ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Βασίλης_29 είπε

Ενδιαφέρον. Όταν ενεργοποιηθεί το σύστημα πες μου σε pm δήμο ή περιοχή για να το αναφέρω σε κάποιους που μπορεί να τους ενδιαφέρει.

Φαντάζομαι, θα ενημερωθούν όλοι οι ενδιαφερόμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανου μεγαλοψυχος στο ορφανο. Εχασε τον πατερα του θα χασει και το παρκιγκ;...μεσα στηνθλιψη του δωσε συμπαρασταση λιγη ανθρωπια δεν βλαπτει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/9/2019 στις 3:28 ΜΜ, cacofonix-3 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Περιστατικό που συνεβη πριν λιγους μήνες:

Αυτοκίνητο σχετικά μεγάλου κυβισμού, παρκάρει σε μπάρα αναπήρων. Του χτυπάω το τζάμι με υφάκι:

- Αναπηηηηηρων...

Μου βγάζει το ταμπελάκι και μου το δείχνει επιδεικτικά

Το βούλωσα...και έφυγα με ντροπή...

Φυσικα και δεν είδα αν εχει τον ιδιο αριθμό με το όχημα, φυσικα και δεν εψαξα αν ειναι πλαστή ή όχι η κάρτα...

Ξερω περίπτωση με κάποιον που έχει κολομπαρο και επειδή έχει δίπλα του θέση ΑΜΕΑ έχει κάρτα και την αλλάζει σε 2-3 αυτοκινητα που έχει. Γενικά δεν του μιλάνε γιατί πιθανόν οπλοφορεί και κάνεις αστυνομικός δεν νομίζω να πάει να βγάλει τα μάτια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...