Προς το περιεχόμενο

Technicolor TG788vn V2 απο cyta σε nova


kosgreece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας,ειχα ενα Technicolor TG788vn V2 απο cyta στο ντουλαπι του πατρικου μου και το ειδα μολις σημερα,εχει περασμενο firmware της cyta και εγω στο σπιτι εχω πλεον nova στο πατρικο ακομα εχω cyta πως μπορω να βρω firmware για το tg788vn v2 για την nova και αν κανει μια χαρα για την συνδεση μου 100mbps σας ευχαριστω πολυ

1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kosgreece said:

Καλησπερα σας,ειχα ενα Technicolor TG788vn V2 απο cyta στο ντουλαπι του πατρικου μου και το ειδα μολις σημερα,εχει περασμενο firmware της cyta και εγω στο σπιτι εχω πλεον nova στο πατρικο ακομα εχω cyta πως μπορω να βρω firmware για το tg788vn v2 για την nova και αν κανει μια χαρα για την συνδεση μου 100mbps σας ευχαριστω πολυ

1.jpg

αν εχεις voip θες υποχρεωτικα firmware forthnet.αν δεν εχεις voip θα πρεπει να παιξει μια χαρα ακομα και με Firmware cyta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω voip εκεί είναι το όλο θέμα οπότε δεν μπορούμε να βρούμε firmware από nova η forthnet?

Αν τους πάρω τηλ και τους πω πως έχω ένα router από άλλον πάροχο όσο ανόητο είναι αυτό που λέω :-) θα μπορέσουν να κάνουν κάτι λέω εγώ τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, kosgreece said:

Έχω voip εκεί είναι το όλο θέμα οπότε δεν μπορούμε να βρούμε firmware από nova η forthnet?

Αν τους πάρω τηλ και τους πω πως έχω ένα router από άλλον πάροχο όσο ανόητο είναι αυτό που λέω :-) θα μπορέσουν να κάνουν κάτι λέω εγώ τωρα

χλωμο εως απιθανο να σου στειλουν firmware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, kosgreece said:

Βρήκα μια firmware αλλά δεν ξέρω τι συμβαίνει εδω

https://www.ilpuntotecnico.com/forum/index.php/topic,80404.msg247223.html#msg247223

δεν θες custom firmware απο αλλο παροχο ουτε Generic firmware.θες nova/forthnet firmware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
On 18/09/2019 at 16:07, kosgreece said:

Κατάλαβα δεν γίνεται τπτ τότε μάλλον τι να πω 

χωρις firmware forthnet δεν μπορει να παρει τα στοιχεια της τηλεφωνιας αυτοματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...