Προς το περιεχόμενο

Smartphone με FM Radio


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν παίδες, ψάχνουμε κινητό - προς αντικατάσταση του LG G5 - με ενεργοποιημένο FM Radio (όχι απλως διαθέσιμο στο chip), λειτουργικό στην ευρωπαϊκή έκδοση της συσκευής. Οι αναζητήσεις σε skroutz, best price καθως και σε gsmarena πέφτουν στο κενό, καθώς εμφανίζονται μέχρι και iPhone που «έχουν» fm radio. 

Τι υπάρχει στην αγορά (όσο το δυνατόν καλύτερη συσκευή) με το παραδοσιακό αναλογικό ραδιόφωνο;

Επεξ/σία από DrFreeman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DrFreeman είπε

Λοιπόν παίδες, ψάχνουμε κινητό - προς αντικατάσταση του LG G5 - με ενεργοποιημένο FM Radio (όχι απλως διαθέσιμο στο chip), λειτουργικό στην ευρωπαϊκή έκδοση της συσκευής. Οι αναζητήσεις σε skroutz, best price καθως και σε gsmarena πέφτουν στο κενό, καθώς εμφανίζονται μέχρι και iPhone που «έχουν» fm radio. 

Τι υπάρχει στην αγορά (όσο το δυνατόν καλύτερη συσκευή) με το παραδοσιακό αναλογικό ραδιόφωνο;

Μέχρι πόσα λεφτά δεν μας λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, vargas said:

Μέχρι πόσα λεφτά δεν μας λες

Άνευ ορίου, ακόμη και ναυαρχίδα. Όποιο ξέρετε πως έχει σίγουρα, αναφέρετε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, DrFreeman είπε

Άνευ ορίου, ακόμη και ναυαρχίδα. Όποιο ξέρετε πως έχει σίγουρα, αναφέρετε το.

Δε νομίζω ότι υπάρχει ναύαρχιδα με fm αλλά νομίζω το mi 9 t / tpro έχουν κ τα δυο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, vargas said:

Δε νομίζω ότι υπάρχει ναύαρχιδα με fm αλλά νομίζω το mi 9 t / tpro έχουν κ τα δυο 

Είναι το πρώτο και το μόνο που αναφέρθηκε. Πραγματικά έχει εξαφανιστεί από την αγορά το FM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, chios said:

MI A3, δες και σε Motorola κάποιο, από Samsung μόνο εκτός Ευρώπης έχει ραδιόφωνο επίσης σε lg έχει ακόμα ραδιόφωνο.

Νομίζω πως το LG G8 δεν έχει, τουλάχιστον όχι ενεργοποιημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, DrFreeman είπε

Λοιπόν παίδες, ψάχνουμε κινητό - προς αντικατάσταση του LG G5 - με ενεργοποιημένο FM Radio (όχι απλως διαθέσιμο στο chip), λειτουργικό στην ευρωπαϊκή έκδοση της συσκευής. Οι αναζητήσεις σε skroutz, best price καθως και σε gsmarena πέφτουν στο κενό, καθώς εμφανίζονται μέχρι και iPhone που «έχουν» fm radio. 

Τι υπάρχει στην αγορά (όσο το δυνατόν καλύτερη συσκευή) με το παραδοσιακό αναλογικό ραδιόφωνο;

https://m.banggood.com/Lenovo-Z6-Pro-Global-Version-6_39-inch-48MP-Quad-Rear-Cameras-6GB-128GB-Snapdragon-855-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1529505.html?aff_key=4186474d-dab7-11e9-beeb-0670141e6114&utm_campaign=Kimo30&utm_content=Isabela&p=QV2409786796201409DB

425€ χωρίς τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...