Προς το περιεχόμενο

Ποτε θα ερθει επιτελους το VDSL ??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, soter79 είπε

Καλησπερα σας θα ηθελα να σας ρωτησω μηπως ξερετε πως μπορει να υπαρχει συνδεση 50mbps στους Θρακομακεδονες και στο κεντρο του μενιδιου και στο ενδιαμεσο δεν υπαρχει τιποτα.

Δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται . Ειμαστε τρεις ενδιαφερομενοι για 50 mbps και μας λενε π.χ. απο την Vodafone συνδεθειτε σε εμας και οταν θα υπαρχει η δυνατοτητα θα σας συνδεσουμε.

Για να σας ενημερωσω ειμαι συνδρομητης της Forthnet και με τις πιο καλες συνθηκες πιανω max 9-10 στην κλασσικη 24αρα συνδεση.

Γνωριζετε μηπως αν υπαρχει ενα προγραμμα για τις περιοχες οσων αφορα τις παροχες ιντερνετ υψηλης ταχυτητας?

Ειλικρινα δεν σας κρυβω οτι αν μου δωθει η ευκαιρια για 100mbps θα συνδεθω οσο και να ειναι το κοστος , δεν τραβαει αλλο η ιστορια.

Παρολα αυτα πριν απο 2 χρονια περασανε οπτικες ινες εξω απο τα σπιτια μας.

Τυχαίο....δεν νομίζω... :)

Υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που υπάρχουν τέτοια παράξενα θέματα....απλώς παίζονται μεγάλα συμφέροντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σος με γυρίσανε vdsl πιανω καρφωτα 50 με μέγιστο 130 χωρίς βεκτοριν ωστόσο δεν έχω τηλέφωνο και δεν παίρνει ip το ρουτερ. Είναι λόγω της μετάβασης και να περιμένω η να πάρω τηλέφωνο?έχω το speedport entry 2i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xristoss1 είπε

Παιδιά σος με γυρίσανε vdsl πιανω καρφωτα 50 με μέγιστο 130 χωρίς βεκτοριν ωστόσο δεν έχω τηλέφωνο και δεν παίρνει ip το ρουτερ. Είναι λόγω της μετάβασης και να περιμένω η να πάρω τηλέφωνο?έχω το speedport entry 2i

Δηλώνεις βλάβη και ζητάς GB στο κινητό σου ( αν είναι Cosmote ).

Επεξ/σία από Brainmorf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια εχει τυχει σε αλλον?εχω ξενερωσει,υπαρχει θεμα???δεν παιρνω ip και δεν δουλευει το τηλεφωνο..απο τον οτε λενε δεν εχουν ολοκληρωθει ακομα οι εργασιες,,αλλα στο ιντερνετ που εψαξα κατι λεει για sync no ip που ειναι μπερδεμα..καμια ιδεα???

 

δεν δεχονται να δηλωσω βλαβη γιατι λεει δεν εχει ολοκληρωθει η μεταβαση...

Επεξ/σία από xristoss1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xristoss1 είπε

Παιδιά σος με γυρίσανε vdsl πιανω καρφωτα 50 με μέγιστο 130 χωρίς βεκτοριν

Αμοργος και τέρμα η ταχύτητα ....και οι υπόλοιποι αναρωτιούνται.......ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΠΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...