Προς το περιεχόμενο

UEFA Champions League 2019/2020


~mxls~

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντύπωση προκάλεσε η εύκολη νικη με 3-0 της Παρι. Η Ρεαλ σκιά του εαυτού της, παρά τις τρανταχτες απουσίες της αντιπάλου της.

Εντυπωσιακός και ο Ολυμπιακός με τη περσινή φιναλίστ, για να ευλογήσουμε τα γένια μας.

Επίσης...Harland;;;Έτσι δε λέγεται το 19χρονο παλικαράκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Haaland. Δεν τον είχα ακούσει ξανά, αλλά απ'οτι είδα τουίτερ είναι ήδη αρκετά γνωστός.

Μπάρτσα - Ρεάλ Μ. έχουν θέματα, ειδικά οι Καταλανοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ~mxls~ είπε

Μπάρτσα - Ρεάλ Μ. έχουν θέματα, ειδικά οι Καταλανοί.

Δεν παρακολουθώ από κοντά La Liga οπότε δεν ξέρω και τόσα πολλά. Εγώ νομίζω πως η Ρεάλ είναι αυτή με τα πολλά θέματα. Εσείς οι Μπάρτσες πρέπει να χωνέψετε ότι δεν είστε αυτοί που ήσασταν  πριν 3-4 χρόνια με Τσάβι, Ινιέστα. Και μια ισοπαλία στους ομίλους εκτός με Ντορτμουντ είναι καλό αποτέλεσμα. Αυτό που δε χωνεύεται με τίποτα είναι τα στραπάτσα από Ρόμα και Λίβερπουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, mclein² είπε

θεωρω πως φετος ειναι η χρονια της Σιτι, φαινεται να κανει στην ακρη το πρωταθλημα + οτι παιζουν οσο χρειαζεται για να κερδισουν.

Δύσκολο το πρωτάθλημα φέτος. Έχει μείνει χωρίς σέντερ μπακ. Δεν αντικατάστηθηκε ο Κομπανι, 6 μήνες έξω ο Λαπόρτ και τουλάχιστον 6 βδομάδες ο Στόουνς. Όσο για τον Οταμέντι όποιος είδε τις Σαββατιάτικες γκέλες του ξέρει.

Και λένε οι άλλοι γιατί δεν τα έσπρωξε για το όρθιο ξύλο το Μαγκουάιρ. Αυτό τον Κουλιμπαλί χρόνια τώρα δεν τον βλέπει κανένας ρε παιδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, NickTheQuick είπε

Δύσκολο το πρωτάθλημα φέτος. Έχει μείνει χωρίς σέντερ μπακ. Δεν αντικατάστηθηκε ο Κομπανι, 6 μήνες έξω ο Λαπόρτ και τουλάχιστον 6 βδομάδες ο Στόουνς. Όσο για τον Οταμέντι όποιος είδε τις Σαββατιάτικες γκέλες του ξέρει.

Και λένε οι άλλοι γιατί δεν τα έσπρωξε για το όρθιο ξύλο το Μαγκουάιρ. Αυτό τον Κουλιμπαλί χρόνια τώρα δεν τον βλέπει κανένας ρε παιδιά;

130 μυρια θελει ο ιταλο-μαφιοζος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει τόσο πολλά ματς ο οτε που όταν δεν παίζει ο ολυμπιακός δε ξέρω πιο να δω χαχα. Μου φαίνεται πάντως ότι όλοι λίγο πολύ την ίδια μπάλα παίζουν απλά κάποιοι κάνουν τα ίδια πράγματα καλύτερα. Παλιότερα κάθε ομάδα είχε ένα προσωπικό στυλ παιχνιδιού τώρα τίποτα. Η μόνη διαφορά είναι στο ποιος κάνει περισσότερο άμυνα ή επίθεση. Προσωπικά μετά τον ολυμπιακό είδα μπαγερν - ερυθρός αστέρας. Νομίζω είναι πιο ενδιαφέρον να δεις μία μικρή ομάδα ενάντια σε μία δυνατή παρά ένα ντερμπι όπου όλοι κάνουν τα ίδια. Μπορεί να κάνω και λάθος σαφώς.

Άσχετο αλλά δε ξέρω πως να μεγαλώσω την οθόνη του cosmote tv go χωρίς να μου πιάσει όλη την οθόνη. Πολύ σπαστικό να κρύβει το μενού. 

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...