Προς το περιεχόμενο

Site μου έφαγε 90€ και το PayPal απορρίπτει το dispute!!!


DimVavas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχω πάθει πολύ παλιότερα με στοιχηματικο site. Έστειλα αμέσως μνμ ότι είμαι ανήλικος και δεν ήξερα τι έκανα και δια μαγείας όλα διορθώθηκαν. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1. Παίρνεις τηλέφωνο PayPal 

...αν δεν βγάλεις άκρη

2. παίρνεις τηλέφωνο την Πειραιώς ή καλύτερα επίσημο mail

...αν πάλι τίποτα τότε 

3. Κανεις με mail dispute στον πάροχο της κάρτας (δηλαδή VISA ή MasterCard, Maestro , AMEX κλπ).

ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ πρέπει να τσεκάρεις τι υπέγραψες: (και εξηγούμαι)

α. Συνδρομή 1 μήνα ανα 1€ 

β. Συνδρομή 1 μήνα με 1 € ανα login

γ. Συνδρομή 1 μήνα με 1 € αλλά με προπληρωμή σε περίπτωση «επιτυχιών» των προβλέψεων του site 

δ. Συνδρομή 1€ κάθε μέρα κάθε μήνα και προπληρωμή για τη συγκεκριμένη τιμή για 3 μήνες σε περίπτωση που συνεχίσεις μετά την πρώτη επαφή με το site (άρα login την επόμενη ημέρα).

φιλικα τσέκαρε πρώτα και μετά δώσε πόνο 

αν όμως έλεγε κάτι άλλο δεν έχει νόημα... βάζε ΜΟΝΟ προπληρωμένες κάρτες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, DimVavas είπε

Screenshot_3.jpg

Χωρίς διάθεση να τρολάρω, επειδή βλέπω ότι τα δοκιμάζεις τα συνδρομητικά στοιχηματζίδικα (Bet Dynamo εκτός από digistore), να φανταστώ ότι δεν τα άξιζαν τα λεφτά τους, αλλιώς θα τα έδινες τα 90 ευρώ χωρίς θέμα;

Επεξ/σία από spahar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, ThReSh είπε

Σε δικηγόρο είναι απείρως χειρότερο σε σχέση με άλλα επαγγέλματα. Πως να τον εμπιστευτείς για υπόθεση/δικαστήριο? 😛

Υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά γενικά οι δικηγόροι έχουν χαζέψει από τη νομική μου φαίνεται. Λόγω του επαγγέλματος μου, λογιστής, έχω πελάτες δικηγόρους, και μιλάμε για τεράστια ονόματα που θα δεις σε κανάλια εφημερίδες ραδιόφωνα. Δεν φάνταζεσαι τι αποριες με παίρνουν να τους λύσω, τα οποία πέρα από αυτονόητα θα έπρεπε να τα γνωρίζουν και λόγω επαγγέλματος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις καινούργιες αλλαγές περι επιβεβαίωσης συναλλαγών δεν θα σε ειδοποιούσε η τράπεζα για να επιβεβαιώσεις πριν γίνει η χρέωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, overpower είπε

Η μαλακία που κυκλοφορεί στο Facebook. Μπήκα στην ιστοσελίδα από περιέργεια. Ξένα ονόματα με ελληνικά comments ότι παρέλαβαν, θα το κάνουν κτλ 

Κλαίω 

Μπα, τα γράφουν και στα ελληνικά πλέον και με ελληνικά ονοματεπώνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, spahar είπε

Χωρίς διάθεση να τρολάρω, επειδή βλέπω ότι τα δοκιμάζεις τα συνδρομητικά στοιχηματζίδικα (Bet Dynamo εκτός από digistore), να φανταστώ ότι δεν τα άξιζαν τα λεφτά τους, αλλιώς θα τα έδινες τα 90 ευρώ χωρίς θέμα;

Το bet dynamo ειναι πολυ δυνατο εργαλειο αν ξερεις να το χρησιμοποιεις, σου δινει πιθανοτητες βαση των στατιστικων. Μια δοκιμη αξιζει, τωρα τα 15€ το μηνα που ζηταει, αξιζουν ή δεν αξιζουν ειναι αναλογως το ατομο

14 ώρες πριν, teovag είπε

1. Παίρνεις τηλέφωνο PayPal 

...αν δεν βγάλεις άκρη

2. παίρνεις τηλέφωνο την Πειραιώς ή καλύτερα επίσημο mail

...αν πάλι τίποτα τότε 

3. Κανεις με mail dispute στον πάροχο της κάρτας (δηλαδή VISA ή MasterCard, Maestro , AMEX κλπ).

ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ πρέπει να τσεκάρεις τι υπέγραψες: (και εξηγούμαι)

α. Συνδρομή 1 μήνα ανα 1€ 

β. Συνδρομή 1 μήνα με 1 € ανα login

γ. Συνδρομή 1 μήνα με 1 € αλλά με προπληρωμή σε περίπτωση «επιτυχιών» των προβλέψεων του site 

δ. Συνδρομή 1€ κάθε μέρα κάθε μήνα και προπληρωμή για τη συγκεκριμένη τιμή για 3 μήνες σε περίπτωση που συνεχίσεις μετά την πρώτη επαφή με το site (άρα login την επόμενη ημέρα).

φιλικα τσέκαρε πρώτα και μετά δώσε πόνο 

αν όμως έλεγε κάτι άλλο δεν έχει νόημα... βάζε ΜΟΝΟ προπληρωμένες κάρτες 

Φιλε ευχαριστω για την απαντηση απλα αμα δεις τα προηγουμενα ποστς εχει λυθει το θεμα. Το Digistore24 μου εκανε αμεσα το refund επειτα απο τηλεφωνικη επικοινωνια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...