Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi K20 Pro Premium με Snapdragon 855+, 12GB RAM και 512GB storage


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, SPANK είπε

Ολα καλά ολα ωραία αλλα η κάμερα να ειναι μηχανικό μέρος στο κινητό μου φαίνεται οτι δεν πολύ κολάει , τι αντοχές εχει ο συγκεκριμένος μηχανισμός , έχει κάποιες ώρες λειτουργίας μεχρι να αρχίζει να βγάζει πιθανά προβλήματα ειτε στο να ανοίγει / κλείνει ή στην ποιότητα των φωτογραφιών ή σε κάποια πιθανή χαλάρωση του εξαρτήματος , αν πέσει κάτω με ανοιχτό τον μηχανισμό θα σπάει / χαλάσει ?

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JcD είπε

Δεν αντιλέγω θα ειναι ανθεκτική η κάμερα αλλα και πάλι κινητό με μηχανικό μέρος δεν θα αγόραζα και τόσα χρήματα γιατι ειμαι σίγουρος πως αν πέσει κατω με την κάμερα ανοικτή θα κάνεις τον σταυρό σου αν θα λειτουργεί σωστά μετα , δεν μπορώ να καταλάβω σε ενα τόσο καλό κινητό με τρομερα χαρακτηριστικά εβαλαν μηχανικό μέρος , ισως για να μειωθεί το κόστος ή να θέλουν να κάνουν το κατι διαφορετικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SPANK είπε

Δεν αντιλέγω θα ειναι ανθεκτική η κάμερα αλλα και πάλι κινητό με μηχανικό μέρος δεν θα αγόραζα και τόσα χρήματα γιατι ειμαι σίγουρος πως αν πέσει κατω με την κάμερα ανοικτή θα κάνεις τον σταυρό σου αν θα λειτουργεί σωστά μετα , δεν μπορώ να καταλάβω σε ενα τόσο καλό κινητό με τρομερα χαρακτηριστικά εβαλαν μηχανικό μέρος , ισως για να μειωθεί το κόστος ή να θέλουν να κάνουν το κατι διαφορετικό

Α γιατί με το s10 δεν κάνω τον σταυρό μου όποτε πέσει κάτω δλδ? 😄 Φίλε μου η κάμερα του συγκεκριμένου όπως θα δεις στο βίντεο, καθώς και συνολικά η συσκευή, έχει λιγότερες πιθανότητες ζημιάς από μία ναυαρχίδα samy-huawei κλπ με την πτώση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Οι λέξεις redmi και premium δίπλα δίπλα ειναι αστείες αν μη τι αλλο 

Καταλαβαινω τι εννοεις... Σαν τις λεξεις iphone και max

  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SPANK είπε

Δεν αντιλέγω θα ειναι ανθεκτική η κάμερα αλλα και πάλι κινητό με μηχανικό μέρος δεν θα αγόραζα και τόσα χρήματα γιατι ειμαι σίγουρος πως αν πέσει κατω με την κάμερα ανοικτή θα κάνεις τον σταυρό σου αν θα λειτουργεί σωστά μετα , δεν μπορώ να καταλάβω σε ενα τόσο καλό κινητό με τρομερα χαρακτηριστικά εβαλαν μηχανικό μέρος , ισως για να μειωθεί το κόστος ή να θέλουν να κάνουν το κατι διαφορετικό

Δεκτός ο προβληματισμός σου, απλα να ξέρεις ότι αν πέσει με την κάμερα ανοιχτή, κλείνει αυτόματα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, papp0us είπε

Δεκτός ο προβληματισμός σου, απλα να ξέρεις ότι αν πέσει με την κάμερα ανοιχτή, κλείνει αυτόματα.

Νομίζω ο προβληματισμός είναι κυρίως για το τράνταγμα της πτώσης τι επίπτωση μπορεί να έχει στον μηχανισμό ακόμα και αν είναι κλειστή η κάμερα. Γι αυτό δεν μπορώ να εμπιστευτώ τέτοιες υλοποιήσεις και τις θεωρώ απλά ως κακή λύση στο "πρόβλημα" notch

Επεξ/σία από KostasKri
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, trelos_ είπε

Σού παρέχουν στην αρχή πολλά για λίγα και μόλις γίνουνε γνωστοί και τους εμπιστευτεί ο κόσμος βαράνε στο κεφάλι 

oχι φίλε μου.. γιατί όπως και πριν απο 5 χρόνια έτσι και τώρα... έχουν την μισή τιμή απο τα αντιστοιχα του ανταγωνισμού

Μόλις τώρα, Theofi είπε

Χαμηλές τιμές σε ευρώ και τεράστιες ακτινοβολία αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα

Τι εννοείς ακτινοβολία... σε ποιες μετρήσεις αναφέρεσαι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Theofi είπε

Χαμηλές τιμές σε ευρώ και τεράστιες σε ραδιενέργεια αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα

fixed

Επεξ/σία από Talepwros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, UnboxerGR είπε

τα εχει πηδηξει όλα. πόσα μοντέλα πια ρε Xiaomi.. ?

Διάβασες τι προσφέρει γι αυτά την τιμή; ή σ ενδιαφέρουν μόνο τα μοντέλα; Έλεος μερικοί... 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...