Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi K20 Pro Premium με Snapdragon 855+, 12GB RAM και 512GB storage


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, ben3os είπε

Για το k20 pro που έψαχνα δεν βρήκα πουθενά..

Ναι γιατί υπάρχει ως mi9t pro. Γενικά τα κ** είναι το όνομα για Κίνα. 

 

Γλυκοκοιτάζω εδώ και καιρό το mi9t pro. Μαλλον θα το χτυπήσω μέχρι τα Χριστούγεννα. 

Επεξ/σία από kaliakman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Οι λέξεις redmi και premium δίπλα δίπλα ειναι αστείες αν μη τι αλλο 

Ναι όπως samsung/iphone και after sales support...που κοιτάνε πω να σε βγάλουν εκτός εγγύησης!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, venom7 είπε

Ναι όπως samsung/iphone και after sales support...που κοιτάνε πω να σε βγάλουν εκτός εγγύησης!

Καμία σχέση, η smartec της Samsung ειναι ΑΨΟΓΟ σέρβις. 

Αν θες να μιλήσεις για after sales μπορείς να αναφερθείς στη Huawei που Α) δεν αναγνώρισε ποτέ το πρόβλημα των πράσινων οθονών και β)το σέρβις εδώ στην Αθήνα έδινε ανακατασκευασμένα κινητα ως καινούρια. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Οι λέξεις redmi και premium δίπλα δίπλα ειναι αστείες αν μη τι αλλο 

Οπως και τα ποστ σου είναι επίσης αστεια

1 ώρα πριν, SPANK είπε

Ολα καλά ολα ωραία αλλα η κάμερα να ειναι μηχανικό μέρος στο κινητό μου φαίνεται οτι δεν πολύ κολάει , τι αντοχές εχει ο συγκεκριμένος μηχανισμός , έχει κάποιες ώρες λειτουργίας μεχρι να αρχίζει να βγάζει πιθανά προβλήματα ειτε στο να ανοίγει / κλείνει ή στην ποιότητα των φωτογραφιών ή σε κάποια πιθανή χαλάρωση του εξαρτήματος , αν πέσει κάτω με ανοιχτό τον μηχανισμό θα σπάει / χαλάσει ?

Και οι σκληροί δίσκοι μηχανικοί είναι και τα αυτοκίνητα επίσης και οι ωρες λειτουργιας των μηχανικών μερών ξεπερνάνε κατά πολύ το συνολικό χρονο λειτουργιας του μηχανισμού της σελφιε

36 λεπτά πριν, Theofi είπε

Χαμηλές τιμές σε ευρώ και τεράστιες ακτινοβολία αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα

Μάλλον πρέπει να ζεις σε πυρηνικό καταφύγιο γτ με τόσα wifi, smartv, ραδιοκύματα ,καλωδια ΔΕΗ , σημα κινητής δίπλα σου δεν επηρεαζεσαι, βέβαια κάτσε να βγουν μια τα sar και μετά να δούμε πόσο εκπεμπει.

 

Αρε xiaomi πάλι τους γλεντας και ψάχνουν να βρουν αστεία να πουν.

  • Like 8
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Καμία σχέση, η smartec της Samsung ειναι ΑΨΟΓΟ σέρβις. 

Αν θες να μιλήσεις για after sales μπορείς να αναφερθείς στη Huawei που Α) δεν αναγνώρισε ποτέ το πρόβλημα των πράσινων οθονών και β)το σέρβις εδώ στην Αθήνα έδινε ανακατασκευασμένα κινητα ως καινούρια. 

Αν μου κάνεις το after sales support της samsung ΑΨΟΓΟ τότε μάλλον δεν έχεις δει τι γίνεται στα φορουμ και στον κόσμο με τη samsung...Για τσέκαρε πόσοι έφαγαν άκυρο στην εγγύηση τους που τους έβγαλαν off φίλε μου για νερά και υγρασίες(κλασικό παραμύθι τους) και πολλά ακόμη. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dancer είπε

Οπως και τα ποστ σου είναι επίσης αστεια

Και οι σκληροί δίσκοι μηχανικοί είναι και τα αυτοκίνητα επίσης και οι ωρες λειτουργιας των μηχανικών μερών ξεπερνάνε κατά πολύ το συνολικό χρονο λειτουργιας του μηχανισμού της σελφιε

Μάλλον πρέπει να ζεις σε πυρηνικό καταφύγιο γτ με τόσα wifi, smartv, ραδιοκύματα ,καλωδια ΔΕΗ , σημα κινητής δίπλα σου δεν επηρεαζεσαι, βέβαια κάτσε να βγουν μια τα sar και μετά να δούμε πόσο εκπεμπει.

Αρε xiaomi πάλι τους γλεντας και ψάχνουν να βρουν αστεία να πουν.

εχεις δικιο... παντου ακτινοβολια. αλλα τουλαχιστον δεν την κολλαω στο αυτι μου, στα @@ μου και στα υπολοιπα οργανα μου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Talepwros είπε

fixed

Ναι η Xiaomi τα δινει μαζι με uranium-235 τα κινητά μαζί με γαντακια απο μολυβδο. For the love of god ρε φιλε, ελεος.... αλλο μικροκυματα, αλλο ραδιενεργεια...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανόνι με σωστή τιμή, απλά και όμορφα 🙂

Αυστηρά και μόνο σε λευκό η carbon black για να μην φαίνεται το καγκούρικο γυαλιστερό pattern στην πλατη.

 

Επεξ/σία από Redragon7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SPANK είπε

Ολα καλά ολα ωραία αλλα η κάμερα να ειναι μηχανικό μέρος στο κινητό μου φαίνεται οτι δεν πολύ κολάει , τι αντοχές εχει ο συγκεκριμένος μηχανισμός , έχει κάποιες ώρες λειτουργίας μεχρι να αρχίζει να βγάζει πιθανά προβλήματα ειτε στο να ανοίγει / κλείνει ή στην ποιότητα των φωτογραφιών ή σε κάποια πιθανή χαλάρωση του εξαρτήματος , αν πέσει κάτω με ανοιχτό τον μηχανισμό θα σπάει / χαλάσει ?

σε αλλο site εχει ανοιγμα συσκευης και δειχνει τον μηχανισμο σε mi9 pro νομιζω ...ο τεχνικος που το εκανε παντως ...ειπε τα καλυτερα λογια για τον μηχανισμο ανυψωσης της καμερας ...νομιζω πιστοποιημενο για 300.000 ανοιγοκλεισιματα χωρις να παθει κατι ....και ο μηχανισμος ειχε ιδιαιτερα αυξημενες μηχανικες αντοχες ....τωρα εαν πεσει κατω ,κανεις δεν ξερει τι γινεται ...οπως σε ολα τα κινητα ... του αλλουνου επεσε το κινητο μαρκας σαμσουνγκ και η οθονη εγινε σπαραλια...το ιδιο κινητο αλλουνου επεσε πανω απο 5-6 φορες και δεν επαθε τιποτα !! λαχειο ειναι και οπως κατσει !!

26 λεπτά πριν, venom7 είπε

Αν μου κάνεις το after sales support της samsung ΑΨΟΓΟ τότε μάλλον δεν έχεις δει τι γίνεται στα φορουμ και στον κόσμο με τη samsung...Για τσέκαρε πόσοι έφαγαν άκυρο στην εγγύηση τους που τους έβγαλαν off φίλε μου για νερά και υγρασίες(κλασικό παραμύθι τους) και πολλά ακόμη. 

θα προσθεσω οθονες υπολογιστων (δυο εχασα εγω στο ξαφνικα και η εγγυηση καλυψε επισκευη ισα ισα να αντεξει μεχρι να ληξει ,τελικα δεν αντεξαν  ) και τηλεορασεις ....πολλα θεματα και προβληματα η σαμσουνγκ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ben3os είπε

Εδώ Ελλαδισταν πως θα μπορέσουμε να το πάρουμε?

Σταματήσετε ρε παιδιά να λέτε την Ελλάδα ελλαδισταν... Μέσα στην γκρίνια και την κακομοιριά είστε... 

49 λεπτά πριν, ben3os είπε

Για το k20 pro που έψαχνα δεν βρήκα πουθενά..

Σορρυ ρε μαν, αλλά δε σου φταίει κανείς αν δε ξέρεις να το ψάξεις. Εχει βουτήξει ο τόπος ότι στην Ελλάδα είναι Mi 9t pro. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, dancer είπε

Και οι σκληροί δίσκοι μηχανικοί είναι και τα αυτοκίνητα επίσης και οι ωρες λειτουργιας των μηχανικών μερών ξεπερνάνε κατά πολύ το συνολικό χρονο λειτουργιας του μηχανισμού της σελφιε

Α μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...