Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi K20 Pro Premium με Snapdragon 855+, 12GB RAM και 512GB storage


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, georgerapp είπε

κοιτα μη σου γινει συνηθεια,καποια στιγμη θα σπασει!

ακους εκει 4 φορες στις πετρες!

καθε κατασκευαστης μπαινει μεσα σε ενα σουπερ μαρκετ και ψωνιζει τα προιοντα που θα δεσουν το προιον του,τι και εαν ειναι αμερικανος ιαπωνας κορεατης τι και αν κινεζος ακολουθουν τους ιδιους διαδρομους και μονταρουν.

η xiaomi ψωνιζει απο το πανω ραφι εδω και η τιμη ειναι αυτη και ειναι και πολυ σωστη.

ειπαμε ψωνιζει τα καλυτερα,τωρα εαν εσεις θελετε αυτα τα parts με 200 ευρω μη φατε γιατι εχουμε γλαρο!

Έρχεται η σειρά της και αυτής. Αν τολμήσει να πατήσει το πόδι της ποτέ στην Αμερική 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολλους βλεπω να λενε 'κινεζικο τηλεφωνο' τι σημαινει αυτο? The future is now old men. China power 🇨🇳 

Επεξ/σία από BadOmen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ntsikos είπε

Δεν χρειάζεται να κρατήσεις το άθλιο κατ' εμέ MIUI. Αλλάζεις μια Rom και απολαμβάνεις καλό κινητό σε πολύ προσιτή τιμή

εγω μια χαρα βλεπω και κινειται το miui της xiaomi...εχω το miui 10 και ειναι αψογο και πολυ γρηγορο σε ταχυτητα και αποκριση ...απλα δεν ειναι φορτωμενο με προγραμματα οπως τα sony και τα samsung τα οποια τα περισσοτερα ειναι για πεταμα πραγματικα και καποια δεν κανουν απεγκατασταση καν ....στην xiaomi το διαμορφωνεις οπως θες εσυ ...οι περισσοτεροι καταναλωτες ομως κοιτανε τα φρου φρου και αρωματα αφου δεν γνωριζουν ουτε τις βασικες ρυθμισεις να κανουν πλην FB ,insta .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, georgetsl είπε

εγω μια χαρα βλεπω και κινειται το miui της xiaomi...εχω το miui 10 και ειναι αψογο και πολυ γρηγορο σε ταχυτητα και αποκριση ...απλα δεν ειναι φορτωμενο με προγραμματα οπως τα sony και τα samsung τα οποια τα περισσοτερα ειναι για πεταμα πραγματικα και καποια δεν κανουν απεγκατασταση καν ....στην xiaomi το διαμορφωνεις οπως θες εσυ ...οι περισσοτεροι καταναλωτες ομως κοιτανε τα φρου φρου και αρωματα αφου δεν γνωριζουν ουτε τις βασικες ρυθμισεις να κανουν πλην FB ,insta .

Μια χαρά είναι το Miui, όντως. Και μένα μου αρέσει όταν ανοίγω μια καινούρια συσκευή, να πρέπει να κάνω 34.000 ρυθμίσεις και ενέργειες για να μου δουλεύουν σωστά τα notifications και άλλα. Ξενερώνω με την out of the box εμπειρία των υπολοίπων 😛

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Jake07 είπε

Σταματήσετε ρε παιδιά να λέτε την Ελλάδα ελλαδισταν... Μέσα στην γκρίνια και την κακομοιριά είστε... 

Σορρυ ρε μαν, αλλά δε σου φταίει κανείς αν δε ξέρεις να το ψάξεις. Εχει βουτήξει ο τόπος ότι στην Ελλάδα είναι Mi 9t pro. 

Εσύ έβγαλες συμπέρασμα από το Ελλαδισταν που χρησιμοποίησα ότι είμαι γκρινιάρης και κακομοίρης?Σας λείπουν κάποια πράγματα μερικούς δυστυχώς.Οσο για το ότι δεν ξέρω να ψάχνω,ήθελα το 8/256 που δεν είναι διαθέσιμο σε κανένα Skroutzομαγαζο.Επιστημονες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, baiosss είπε

Έρχεται η σειρά της και αυτής. Αν τολμήσει να πατήσει το πόδι της ποτέ στην Αμερική 😛

Ναι βρε γιατι ειναι το ίδιο με την huawei.

Απλα η μια εχει την τεχνογνωσία να στήσει τα 5g δίκτυα ,ακα την φωνη και τα μάτια του πλανήτη ,και η αλλη βγάζει εκτός απο απίθανα σκουφακια bt και κατσαρολες μα και σκουτερακια!!!

Το οτι ακομα πιστεύετε οτι ο πόλεμος ΗΠΑ Κίνα ειναι το mate και οτι η xiaomi ειναι το ιδιο μεγεθος με την huawei με ξεπερνάει.

Πραγματικά πολύ λάθος αντιλαμβάνεστε την πραγματικότητα.

Επεξ/σία από georgerapp
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Ναι βρε γιατι ειναι το ίδιο με την huawei.

Απλα η μια εχει την τεχνογνωσία να στήσει τα 5g δίκτυα ,ακα την φωνη και τα μάτια του πλανήτη ,και η αλλη βγάζει εκτός απο απίθανα σκουφακια bt και κατσαρολες μα και σκουτερακια!!!

Το οτι ακομα πιστεύετε οτι ο πόλεμος ΗΠΑ Κίνα ειναι το mate και οτι η xiaomi ειναι το ιδιο μεγεθος με την huawei με ξεπερνάει.

Πραγματικά πολύ λάθος αντιλαμβάνεστε την πραγματικότητα.

Δε χρειάζεται. Θα φαληρισει μόνο από τις πατέντες και τις αντιγραφές που πρέπει να πληρώσει, άπαξ και μπει Αμερική 😛

Επεξ/σία από baiosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, georgetsl είπε

εγω μια χαρα βλεπω και κινειται το miui της xiaomi...εχω το miui 10 και ειναι αψογο και πολυ γρηγορο σε ταχυτητα και αποκριση ...απλα δεν ειναι φορτωμενο με προγραμματα οπως τα sony και τα samsung τα οποια τα περισσοτερα ειναι για πεταμα πραγματικα και καποια δεν κανουν απεγκατασταση καν ....στην xiaomi το διαμορφωνεις οπως θες εσυ ...οι περισσοτεροι καταναλωτες ομως κοιτανε τα φρου φρου και αρωματα αφου δεν γνωριζουν ουτε τις βασικες ρυθμισεις να κανουν πλην FB ,insta .

Ναι πολύ ωραίο το MIUI έχεις απόλυτο δίκαιο που δεν μπορούν να φτιάξουν τις ειδοποιήσεις στην AOD εδώ και πόσο καιρό ενώ με pixel experience Rom βλέπω τα πάντα. Μην μιλήσω για τις διαφημίσεις στις εφαρμογές και για το debloatware που πρέπει να κάνεις για να τρέξει σωστά και για το συνεχόμενο κλείσιμο των εφαρμογών για να λένε ότι κρατάει η μπαταρία μέσα στη μέρα. Ασ' το αδερφέ καλά τα κινητά της Xiaomi αλλά όχι η Rom δυστυχώς και λογικό εδώ που τα λέμε με τόσα μοντέλα που έχει βγάλει δεν μπορεί να τα υποστηρίζει όλα αμέσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, baiosss είπε

Μια χαρά είναι το Miui, όντως. Και μένα μου αρέσει όταν ανοίγω μια καινούρια συσκευή, να πρέπει να κάνω 34.000 ρυθμίσεις και ενέργειες για να μου δουλεύουν σωστά τα notifications και άλλα. Ξενερώνω με την out of the box εμπειρία των υπολοίπων 😛

καμια σχεση ...out of the box δεν χρειαζεται κατι παραπανω απο ρυθμισεις για εναν μεσο χρηστη...ειδοποιησεις και κλπ λειτουργουν κανονικα ...οτι ρυθμισεις κανει καποιος σε ενα σαμσουνγκ στην αρχη το ιδιο κανει και καποιος σε xiaomi ...απο εκει και περα η παραμετροποιηση ειναι στο χερι του καθενος .....εγω προσωπικα οταν αγοραζω ενα κινητο κοιταζω να διαγραφω "σαβουρες" και να το διαμορφωνω κατα οπως θελω εγω , δεν θελω να καθομαι να αναλωνω χρονο να κοιταζω ωρες ατειλεωτες τι κανει το καθε προγραμμα που εχουν εγκατεστημενο και μετα να βλεπω οτι δεν γινονται απεγκατασταση  ,προτιμω να βαζω αυτα που δουλευω εγω  ....με το xiaomi γινεται ανετα και γρηγορα αυτο ....για τα υπολιπα υπαρχουν σχετικα βιντεο στο youtube συσκευων xiaomi πλαι σε αλλων εταιριων και ειναι να γελαει κανεις ποσο αργα ανοιγουν κινητα φορτωμενα των 800+ ευρω .....να βλεπεις ενα mi9 να ειναι γρηγοροτερο απο ενα samsung s10 ειναι ολα τα φραγκα ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, georgetsl είπε

καμια σχεση ...out of the box δεν χρειαζεται κατι παραπανω απο ρυθμισεις για εναν μεσο χρηστη...ειδοποιησεις και κλπ λειτουργουν κανονικα ...οτι ρυθμισεις κανει καποιος σε ενα σαμσουνγκ στην αρχη το ιδιο κανει και καποιος σε xiaomi ...απο εκει και περα η παραμετροποιηση ειναι στο χερι του καθενος .....εγω προσωπικα οταν αγοραζω ενα κινητο κοιταζω να διαγραφω "σαβουρες" και να το διαμορφωνω κατα οπως θελω εγω , δεν θελω να καθομαι να αναλωνω χρονο να κοιταζω ωρες ατειλεωτες τι κανει το καθε προγραμμα που εχουν εγκατεστημενο και μετα να βλεπω οτι δεν γινονται απεγκατασταση  ,προτιμω να βαζω αυτα που δουλευω εγω  ....με το xiaomi γινεται ανετα και γρηγορα αυτο ....για τα υπολιπα υπαρχουν σχετικα βιντεο στο youtube συσκευων xiaomi πλαι σε αλλων εταιριων και ειναι να γελαει κανεις ποσο αργα ανοιγουν κινητα φορτωμενα των 800+ ευρω .....να βλεπεις ενα mi9 να ειναι γρηγοροτερο απο ενα samsung s10 ειναι ολα τα φραγκα ...

Καμία σχέση; 2 χρόνια με 5 συσκευές Xiaomi στην κατοχή μου, έμαθα απέξω και ανακατωτά όλους τους οδηγούς του miui.gr. Βέβαια τα γνώριζα και νωρίτερα αυτά, γιατί την miui την είχα δοκιμάσει και σαν custom ROM σε παλαιότερες συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, margaritagr είπε

Οι λέξεις redmi και premium δίπλα δίπλα ειναι αστείες αν μη τι αλλο 

Εγώ πάλι το ποστ σου βλέπω αστείο.... Για τα χρήματα τους είναι πολύ premium και ντροπιαζουν άλλες ακριβότερες συσκευές.... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Εγώ πάλι το ποστ σου βλέπω αστείο.... Για τα χρήματα τους είναι πολύ premium και ντροπιαζουν άλλες ακριβότερες συσκευές.... 

Τις ντροπιάζουν με τις amoled διετίας τριετίας. Πεστα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, baiosss είπε

Δε χρειάζεται. Θα φαληρισει μόνο από τις πατέντες και τις αντιγραφές που πρέπει να πληρώσει, άπαξ και μπει Αμερική 😛

Μιλάς με επιχειρήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...