Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi K20 Pro Premium με Snapdragon 855+, 12GB RAM και 512GB storage


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, baiosss είπε

Έχεις καλύτερα;

Εσύ ανέφερες περί πατεντών. Εσύ θα μας το εξηγήσεις. Δεν είναι δουλειά του άλλου να επιχειρηματολογησει τον λόγο της κάθε μπούρδας που λέει κάποιος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, kwnssk είπε

Εσύ ανέφερες περί πατεντών. Εσύ θα μας το εξηγήσεις. Δεν είναι δουλειά του άλλου να επιχειρηματολογησει τον λόγο της κάθε μπούρδας που λέει κάποιος 

Τι να εξηγήσω ακριβώς; Ότι θα πληρώσει τα κέρατα της αν μπει στην αμερικανική αγορά για τα όσα έχει αντιγράψει; Αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχει μπει ακόμα άλλωστε. Οι ίδιοι το έχουν παραδεχτεί. Δεν τα λέω εγώ.

Επεξ/σία από baiosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, baiosss είπε

Τι να εξηγήσω ακριβώς; Ότι θα πληρώσει τα κέρατα της αν μπει στην αμερικανική αγορά για τα όσα έχει αντιγράψει; Αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχει μπει ακόμα άλλωστε. Οι ίδιοι το έχουν παραδεχτεί. Δεν τα λέω εγώ.

Που το έχουν παραδεχτει φίλε μου; μηοως να παραδεχτείς εσύ ότι απλά ότι άρθρο βρεις για Xiaomi μπαίνεις μόνο για κράξιμο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kwnssk είπε

Που το έχουν παραδεχτει φίλε μου; μηοως να παραδεχτείς εσύ ότι απλά ότι άρθρο βρεις για Xiaomi μπαίνεις μόνο για κράξιμο; 

https://www.google.com/amp/s/www.androidauthority.com/xiaomi-us-803588/amp/

Συν την συνεργασία με τους παρόχους της Αμερικής και πλέον την ασφάλεια που είχε τα γνωστά αποτελέσματα για την Huawei.

https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2018/05/03/xiaomi-will-have-a-hard-time-selling-phones-in-the-us.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kwnssk είπε

Αα αποψαρες τρίτων... Καλοοο

Τι ήθελες να πει; Ότι αντιγράφει; Οι πατέντες τους εμποδιζουν.

Κάτι για επιχειρήματα έλεγες παραπάνω. Τα δικά σου δε βλέπω. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Pro του βάλανε δίπλα το Premium... έγινε Pro Premium, 1-2 μήνες... Pro Premium Extra.... σε 4 μήνες Pro Premium Extra Super, σε 6... Pro Premium Extra Super Με διπλή πίτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, baiosss είπε

Τι ήθελες να πει; Ότι αντιγράφει; Οι πατέντες τους εμποδιζουν.

Κάτι για επιχειρήματα έλεγες παραπάνω. Τα δικά σου δε βλέπω. 😛

Μα εγώ δεν είπα κάτι για πατέντες. Εσύ είπες ότι είναι όλα αντιγραφή . Και ότι το δήλωσαν κιόλας ότι αντιγράφουν. Και στέλνεις ότι να ναι λινκ. Και απλά το βρίσκεις να κατηγορείς. Σε όλα τα άρθρα. Πλήρωσε το 1009αρικο σου. Να πάρεις την κίνηταρα σου. Που έχει φάει πρόστιμο για πατέντες. Και άσε τα σάπια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, baiosss είπε

Καμία σχέση; 2 χρόνια με 5 συσκευές Xiaomi στην κατοχή μου, έμαθα απέξω και ανακατωτά όλους τους οδηγούς του miui.gr. Βέβαια τα γνώριζα και νωρίτερα αυτά, γιατί την miui την είχα δοκιμάσει και σαν custom ROM σε παλαιότερες συσκευές.

Αναλογα τα μοντελα που ψωνισες ...αλλα εφοσον δεν σε ικανοποιησαν ,τοτε φιλε τα xiaomi δεν κανουν για εσενα ...καλυτερα μην ξανα ψωνισεις κινητο της ....εμενα με εχουν πληρως ικανοποησει και εχω ενα mi mix 2 που ακομα λειτουργει αψογα οπως οταν το πρωτο αγορασα με 380 ευρω οταν οι αλλες εταιριες πουλουσαν flagship στα 800 ευρω  ...αντιθετως σε sony και samsung που ειχα , δεν τα ξανα αγγιζω γιατι τα θεωρω πεταμενα χρηματα εναντι των xiaomi για τεχνολογιες παρωχημενες μετα απο εξι μηνες απο την στιγμη που ενα xiaomi στα δινει πολυ φθηνοτερα ενατι αλλων ...δεν αρεσει σε ολους το ιδιο φαγητο  ...οποτε αναλογα τις εμπειριες του καθενα , αναλογα και το ποσό που θα διαθεσει προς οφελος του ....αλλοι σκανε 800+ και στο χρονοψαχνουν να το δωσουν ...καλυτερα να σκασω 400 + για συσκευη ιδια και καλυτερη !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ntsikos είπε

Ναι πολύ ωραίο το MIUI έχεις απόλυτο δίκαιο που δεν μπορούν να φτιάξουν τις ειδοποιήσεις στην AOD εδώ και πόσο καιρό ενώ με pixel experience Rom βλέπω τα πάντα. Μην μιλήσω για τις διαφημίσεις στις εφαρμογές και για το debloatware που πρέπει να κάνεις για να τρέξει σωστά και για το συνεχόμενο κλείσιμο των εφαρμογών για να λένε ότι κρατάει η μπαταρία μέσα στη μέρα. Ασ' το αδερφέ καλά τα κινητά της Xiaomi αλλά όχι η Rom δυστυχώς και λογικό εδώ που τα λέμε με τόσα μοντέλα που έχει βγάλει δεν μπορεί να τα υποστηρίζει όλα αμέσως

Θες να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος? Ποιες ειδοποιήσεις εννοείς? Εμένα όλα ρολόι πάνε. Το μόνο πρόβλημα είναι αν βάλεις dark theme δεν μπορείς να διαβάσεις τα email notifications, μόνο το όνομα παραλήπτη αλλά όχι το περιεχόμενο λόγω του χρώματος του φόντου. Που δεν το θεωρω σοβαρό θέμα μια και ούτως η άλλος θα το ανοίξεις το mail ολόκληρο για να το διαβάσεις, απλά δείχνει να μην έχει προσέχθει η λεπτομέρεια. 

 

Κατά τα άλλα δεν ξέρω πως συγκρινεται με μια σημερινή high end συσκευή του 1000αρικου, αλλά δνε βλέπω κάτι που να λείπει η να σέρνεται. Επαγωγική φόρτιση θα ήθελα αλλά οκ δεν χάθηκε ο κόσμος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, leonproniknidis είπε

σιγά μην έχει και απόβλητα μέσα στην συσκευή για να κάνουν κακό στην ανθρωπότητα... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τραγικό....

 

7 ώρες πριν, KostasKri είπε

Άλλος ένας που μάλλον δεν έχει καν WiFi σπίτι του γιατί φοβάται την σκιά του

 

6 ώρες πριν, FeelsBadMan είπε

Ναι η Xiaomi τα δινει μαζι με uranium-235 τα κινητά μαζί με γαντακια απο μολυβδο. For the love of god ρε φιλε, ελεος.... αλλο μικροκυματα, αλλο ραδιενεργεια...

Ειστε 11 ετων ολοι μαζι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, kwnssk είπε

Μα εγώ δεν είπα κάτι για πατέντες. Εσύ είπες ότι είναι όλα αντιγραφή . Και ότι το δήλωσαν κιόλας ότι αντιγράφουν. Και στέλνεις ότι να ναι λινκ. Και απλά το βρίσκεις να κατηγορείς. Σε όλα τα άρθρα. Πλήρωσε το 1009αρικο σου. Να πάρεις την κίνηταρα σου. Που έχει φάει πρόστιμο για πατέντες. Και άσε τα σάπια. 

Σαν να μιλάω σε τοίχο. Πες μας γιατι δεν μπαίνει στην αγορά της Αμερικής. Είναι θέμα πατεντών και όχι μόνο, είτε σου αρέσει, ειτε όχι. Δεν έχω ξεπεράσει τα 750 ακόμα. Δυστυχώς. Θα σου στείλω pm όταν φτάσω στα 1009.

22 λεπτά πριν, georgetsl είπε

Αναλογα τα μοντελα που ψωνισες ...αλλα εφοσον δεν σε ικανοποιησαν ,τοτε φιλε τα xiaomi δεν κανουν για εσενα ...καλυτερα μην ξανα ψωνισεις κινητο της ....εμενα με εχουν πληρως ικανοποησει και εχω ενα mi mix 2 που ακομα λειτουργει αψογα οπως οταν το πρωτο αγορασα με 380 ευρω οταν οι αλλες εταιριες πουλουσαν flagship στα 800 ευρω  ...αντιθετως σε sony και samsung που ειχα , δεν τα ξανα αγγιζω γιατι τα θεωρω πεταμενα χρηματα εναντι των xiaomi για τεχνολογιες παρωχημενες μετα απο εξι μηνες απο την στιγμη που ενα xiaomi στα δινει πολυ φθηνοτερα ενατι αλλων ...δεν αρεσει σε ολους το ιδιο φαγητο  ...οποτε αναλογα τις εμπειριες του καθενα , αναλογα και το ποσό που θα διαθεσει προς οφελος του ....αλλοι σκανε 800+ και στο χρονοψαχνουν να το δωσουν ...καλυτερα να σκασω 400 + για συσκευη ιδια και καλυτερη !!!

Τέτοια σχόλια σαν αυτά, τα διαβάζω 5 χρόνια τώρα. Κολλημένη βελόνα; Η έχετε χτυπήσει κανένα εγκεφαλικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, baiosss είπε

Σαν να μιλάω σε τοίχο. Πες μας γιατι δεν μπαίνει στην αγορά της Αμερικής. Είναι θέμα πατεντών και όχι μόνο, είτε σου αρέσει, ειτε όχι. Δεν έχω ξεπεράσει τα 750 ακόμα. Δυστυχώς. Θα σου στείλω pm όταν φτάσω στα 1009.

Τέτοια σχόλια σαν αυτά, τα διαβάζω 5 χρόνια τώρα. Κολλημένη βελόνα; Η έχετε χτυπήσει κανένα εγκεφαλικό;

τετοια επιμονη να αναρτεις σχολια διαρκως ...αποσκοπουν σε κατι ?? προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου για κατι ?? εδω αναπτυσουμε αποψεις ,δεν δινουμε ψυχοθεραπεια φιλτατε .....για ψυχοθεραπεια υπαρχουν αλλα site !!! εαν δε σου αρεσουν τα xiaomi ...τοτε ειναι προβλημα σου ...παρε samsung να Laggαρεις με την ησυχια σου !!!! Πρεπει ολοι δηλαδη να εχουμε τα ιδια προβληματα με εσενα ??

Επεξ/σία από georgetsl
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgetsl είπε

τετοια επιμονη να αναρτεις σχολια διαρκως ...αποσκοπουν σε κατι ?? προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου για κατι ?? εδω αναπτυσουμε αποψεις ,δεν δινουμε ψυχοθεραπεια φιλτατε .....για ψυχοθεραπεια υπαρχουν αλλα site !!! εαν δε σου αρεσουν τα xiaomi ...τοτε ειναι προβλημα σου ...παρε samsung να Laggαρεις με την ησυχια σου !!!! Πρεπει ολοι δηλαδη να εχουμε τα ιδια προβληματα με εσενα ??

Ε μα πια. Σε κάθε νήμα τα ίδια κάνει. 

1 ώρα πριν, baiosss είπε

Σαν να μιλάω σε τοίχο. Πες μας γιατι δεν μπαίνει στην αγορά της Αμερικής. Είναι θέμα πατεντών και όχι μόνο, είτε σου αρέσει, ειτε όχι. Δεν έχω ξεπεράσει τα 750 ακόμα. Δυστυχώς. Θα σου στείλω pm όταν φτάσω στα 1009.

Τέτοια σχόλια σαν αυτά, τα διαβάζω 5 χρόνια τώρα. Κολλημένη βελόνα; Η έχετε χτυπήσει κανένα εγκεφαλικό;

Το ότι δεν πληρώνει πατέντες δεν σημαίνει ότι είναι αντίγραφα άλλων κινητων. Σημαίνει ότι πουλάει πιο φτηνά... Έλεος πια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...