Προς το περιεχόμενο

Προσφορά νέου καταγραφικού; Αξίζει;


d4mage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επικοινώνησα με δύο συνεργεία έως τώρα για προσφορά τοποθέτησης καμερών σε επαγγελματικό χώρο.

Δεν γνωρίζω για τι κάμερες πρόκειται και ποια από τις δύο προσφορές αξίζει περισσότερο ΚΑΙ αν εντέλει αξίζει κάποια. 

 Το ένα συνεργείο μου έστειλε αναλυτική χρέωση εξοπλισμού + τοποθέτηση στην τιμή (θεωρώ το καλώδιο και τον σκληρό πανάκριβο όταν με 75,00€ βρίσκεις τον ίδιο σε 3ΤΒ)

Στην άλλη περίπτωση μπορώ να μάθω έπειτα από επικοινωνία την αναλυτική χρέωση.

Γνωρίζει κάποιος να μου πει εάν αξίζει ο εξοπλισμός και αν είναι νορμάλ τα ποσά με βάση αυτό που αγοράζω;

 

20190909_002041.jpg

20190909_002108.jpg

20190920_124713.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι βαράει τις τιμές τις βαράει.

Καταγραφικό και κάμερες για κινεζιές μου φαίνονται

Μέχρι πόσα μπορείς να δώσεις, αν είναι να σου κάνω ενα πακέτο.

Βλέπω οτι σου έχει 2 κάμερες στα 150ευρώ με μεταβλητό φακό. Χρειάζεσαι τέτοια κάμερες ή όχι? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, pavloa είπε

Οτι βαράει τις τιμές τις βαράει.

Καταγραφικό και κάμερες για κινεζιές μου φαίνονται

Μέχρι πόσα μπορείς να δώσεις, αν είναι να σου κάνω ενα πακέτο.

Βλέπω οτι σου έχει 2 κάμερες στα 150ευρώ με μεταβλητό φακό. Χρειάζεσαι τέτοια κάμερες ή όχι? 

Οι δύο των 150,00€ είναι της sony, για τις δύο στην άλλη προσφορά δεν ξέρω τι κάμερες είναι.

Το θέμα δεν είναι μέχρι πόσα να δώσω, το θέμα είναι αν αξίζει το συγκεκριμένο πακέτο για τα χρήματα που μου ζητάνε. Παράδειγμα 100,00€ για τοποθέτηση μου φαίνεται τρομερό πιάσιμο όπως και το φως φανάρι πιάσιμο για τον σκληρό.

Μεταβλητό φακό επειδή η κάμερα θα τοποθετηθεί στα 5 μέτρα ύψος και ειδικότερα για την βραδινή καταγραφή επειδή δεν υπάρχει φωτεινή πηγή ( τοίχος ) ώστε να αντανακλά τη φωτεινότητα θα χάσω σε εικόνα και γιατί όχι να μην έχω ζουμ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μου αρέσει η περιγραφή του balun στην πρώτη προσφορά

Με αυτή τη λογική και το παρακάτω είναι "παθητικός πομποδέκτης μετάδοσης σήματος video"

rca.jpg.d6702b71ffe6cd8a8e8ef92a1c5a389b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Fubar.gr είπε

Πολύ μου αρέσει η περιγραφή του balun στην πρώτη προσφορά

Με αυτή τη λογική και το παρακάτω είναι "παθητικός πομποδέκτης μετάδοσης σήματος video"

rca.jpg.d6702b71ffe6cd8a8e8ef92a1c5a389b.jpg

Τώρα θα καταπιάνεσαι με τις περιγραφές που σκέφτεται ο καθένας για να πουλήσει ή θα κρίνεις τον εξοπλισμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...