Προς το περιεχόμενο

Αγορα τροφοδοτικου για φωτογραφικη μηχανη


Figantu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχας συγχωρεστε με αν ειναι λαθος κατηγορια. Λοιπον διαθετω μια φωτογραφικη μηχανη συγκεκριμενα την pentax k100d super. Θελω να αγορασω το τροφοδοτικο της το οποιο το βρισκω απο το amazon της αμερικης αλλα δεν θελω να μπλεξω με τελωνια. Απο ευρωπη οσο εχω ψαξει δεν το εχω βρει. Αμα δεν το βρειτε μπορειτε να μου προτεινετε ενα τροφοδοτικο για οποιαδηποτε συσκευη που να δινει 6.5v 3a και μεγεθος 4.8dc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι απλα το θεμα ειναι τα τελωνεια. Και γενικως ειναι πιθανο να παει κατι στραβα οταν αγοραζεις απο αμερικη. Επισης το βρισκω πολυ παραξενο να ειναι 2 ευρω τα μεταφορικα απο αμερικη.

 

Επεξ/σία από Figantu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εως 22 ευρώ(συνολικά) εισαι safe..στείλε του μνμ και ρώτησε τον για το τροφοδοτικό.

99.3% feedback(60000 πρπ πωλήσεις) δεν τον θεωρώ αναξιόπιστο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγγνωμη που σε ξαναενοχλω για αλλη μια φορα αλλα τελωνιο θα περασει ή οχι? Αν περασει ποσο ειναι το κοστος? Ξι

Επεξ/σία από Figantu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Figantu είπε

Συγγνωμη που σε ξαναενοχλω για αλλη μια φορα αλλα τελωνιο θα περασει ή οχι? Αν περασει ποσο ειναι το κοστος? Ξι

Δεν υπάρχει τελωνείο σε πακετο μέχρι 22 ευρώ συνολικά,πάνω απο 22 ευρώ υπάρχει "πρόβλημα"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/9/2019 στις 5:25 ΜΜ, Figantu είπε

Συγγνωμη που σε ξαναενοχλω για αλλη μια φορα αλλα τελωνιο θα περασει ή οχι? Αν περασει ποσο ειναι το κοστος? Ξι

Aκομη και αν σταματησει που ειναι δυσκολο για τετοιο αντικειμενο  θα σου ζητησουν να στειλεις με εμειλ την πληρωμη που εκανες απο paypal η και τη χρεωση της καρτας της τραπεζας και μολις δουν οτι ειναι κατω απο 22 ευρω θα το αφησουν. Μου ετυχε εμενα μια φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...