Προς το περιεχόμενο

To Xiaomi Mi Mix Alpha θα έχει οθόνη «waterfall» και εκπληκτική screen-to-body αναλογία


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, baiosss είπε

Και το πιο καινοτόμο απ' όλα, είναι τα καταπληκτικά μικρόφωνα που βάζει στις συσκευές της και τα παίρνεις χαμπάρι όταν δεις βίντεο που τράβηξες.

Γιατί ρε συ τι έχουν; Ειλικρινής απορία

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

15 λεπτά πριν, baiosss είπε

Σωστά. Υπαρχουν xiaomi πρηξοπ...τσηδες 😋

φιλε μου αμα μας χαλανε τα σχολια καποιων...απλα δε τα διαβαζουμε... πρηξο τετοιοι που λες υπάρχουν για ολα τα κινητα λεςκαι περνουν προμηθεια ή εχουν μετοχες 🤣😁😉

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Γιατί ρε συ τι έχουν; Ειλικρινής απορία

Γνωστό θέμα των Xiaomi χρόνια τώρα. Ποιότητα μικροφώνων από τα Lidl. Και δεν αναφέρομαι καν στο να τραβήξεις βίντεο σε συναυλίες πχ.

10 λεπτά πριν, mixalis_1977 είπε

φιλε μου αμα μας χαλανε τα σχολια καποιων...απλα δε τα διαβαζουμε... πρηξο τετοιοι που λες υπάρχουν για ολα τα κινητα λεςκαι περνουν προμηθεια ή εχουν μετοχες 🤣😁😉

Δεν σε βλέπω να κάνεις το ίδιο όμως 😛

11 λεπτά πριν, Ryzenlake είπε

Ολοσωστα. Εχουν μπει ολοι οι xiaomi fans στο thread της...Xiaomi να συζητησουν! Εντελως πρηξοπ...τσηδες. Οτι ναναι ομως..

Ενώ όταν μπαίνετε εσείς στα άλλα νήματα και σχολιάζετε πόσο κορόιδα είναι οι άλλοι που δίνουν 900αρια και χιλιάρικα, ε; Ότι να ναι όμως....

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, baiosss είπε

ΓΕνώ όταν μπαίνετε εσείς στα άλλα νήματα και σχολιάζετε πόσο κορόιδα είναι οι άλλοι που δίνουν 900αρια και χιλιάρικα, ε; Ότι να ναι όμως....

Ποιοι είμαστε "εμείς"? Μόνος μου είμαι, σε μένα μιλάς. 

Επίσης, άντε, "εμείς" είμαστε καθυστερημένοι. Εσύ που κάνεις το ίδιο τι είσαι?

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι τεχνολογία και να βγάλει σε κινητό η Xiaomi, μακριά από εμάς.

Λογισμικό με άπειρα και συνεχή bugs, σε μια αέναη ακολουθία φάσεων beta-testing για χρόνια, σε πραγματικό περιβάλλον, με πραγματικούς καταναλωτές.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, baiosss είπε

Γνωστό θέμα των Xiaomi χρόνια τώρα. Ποιότητα μικροφώνων από τα Lidl. Και δεν αναφέρομαι καν στο να τραβήξεις βίντεο σε συναυλίες πχ.

Δεν σε βλέπω να κάνεις το ίδιο όμως 😛

Ενώ όταν μπαίνετε εσείς στα άλλα νήματα και σχολιάζετε πόσο κορόιδα είναι οι άλλοι που δίνουν 900αρια και χιλιάρικα, ε; Ότι να ναι όμως....

μεγαλε σε πηγα χαλαρα ... αλλα μαλλον δεν καταλαβαινεις... είναι δύσκολο να καταλαβεις οτι ειναι χαζο να εισαι fan boy ηλεκτρονικης συσκευης....; θα εγω το σχολιο που εκανα για τα iphone pro και οσα κινητα κανουν 1600 ευρω ειναι γιατι θεωρω οτι απλα τοσα λεφτα δεν αξιζει κανενα τηλεφωνο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, baiosss είπε

Άμα δεν ξέρετε την διαφορά του ηχείου από το μικρόφωνο, καλύτερα να μασάτε, παρά να γράφετε 😛

Για πες μας ένα mi mix που δεν είχε καλή ποιότητα το ηχείο του.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους. Αυτό περίμενα καιρό εδώ και χρόνια μιας και σιχαίνομαι τις θήκες και δεν βάζω ποτε. Σίγουρη αγορα. 

 

Και άσε τους κλαψες των άλλων εταιριών να λένε για μικρόφωνα από τα lidl και για πρηξ***τσηδες από τη ζήλεια τους ενώ έχουν ακόμα iPhone 4s η Galaxy s6. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Kleathhs είπε

Για πες μας ένα mi mix που δεν είχε καλή ποιότητα το ηχείο του.

Και εσύ για ηχείο γράφεις; Έχετε μπερδέψει την βούρτσα με την ταβανοβουρτσα. ΜΙΚΡΌΦΩΝΟ ξαναλέω 😛

3 ώρες πριν, Tokyo είπε

Επιτέλους. Αυτό περίμενα καιρό εδώ και χρόνια μιας και σιχαίνομαι τις θήκες και δεν βάζω ποτε. Σίγουρη αγορα. 

Και άσε τους κλαψες των άλλων εταιριών να λένε για μικρόφωνα από τα lidl και για πρηξ***τσηδες από τη ζήλεια τους ενώ έχουν ακόμα iPhone 4s η Galaxy s6. 

Η έχουν τις καλύτερες οθόνες της αγοράς με 90Hz και όχι οθόνες τριετίας, η έχουν κάμερες που δεν θέλουν Gcam, η έχουν δόνηση που δεν μοιάζει με τρακτέρ, η έχουν στέρεο ηχεία και όχι μουφες στέρεο ήχο, η έχουν μικρόφωνα που ηχογραφούν σωστά σε λήψεις βίντεο και όχι μπουκωμενα και το καλύτερο απ'ολα, έχουν και C.A και δεν ψάχνουν για 4G+ επάνω σε κεραίες κινητης. :D

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν ενδιαφέρον τα specs(κράτα μικρό καλάθι), και πιστεύω ότι θα είναι άλλο ένα τίμιο εργαλείο για την τιμή του. Εγώ μετά την εμπειρία μου με το mi mix 2 θα δυσκολευτώ να ξαναπάω σε xiaomi. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, baiosss είπε

Με τόσα "shut up and take my money" κάθε εβδομάδα που παρουσιάζει συσκευή η Xiaomi, σας έχει πάρει εσάς τους xiaomi fans, περισσότερα λεφτά απ' ότι αν έπαιρνες 3 iphone 11 Pro :D

Τι xiaomi fans ρε φίλε, γράφω πως έχω σπάσει 3 Samsung  edge 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...