Προς το περιεχόμενο

Η κυκλοφορία του 32-core AMD Threadripper 3ης γενιάς φέρνει και άλλα άσχημα νέα για την Intel


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, Razor333 είπε

Νεα εποχη στο trolling.

Αν εννοείς την πραγματικότητα και την έκφραση σε αυτή τρολινγκ πάσο. Όταν παίξεις και δεις rtx σε δράση πιστεύω θα λες τα ίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, leonproniknidis είπε

Αν εννοείς την πραγματικότητα και την έκφραση σε αυτή τρολινγκ πάσο. Όταν παίξεις και δεις rtx σε δράση πιστεύω θα λες τα ίδια. 

Έχω αμδ δεν σηκώνει τέτοια μεγαλεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Έχω αμδ δεν σηκώνει τέτοια μεγαλεία.

το ξέρω.. αν και δεν είναι μεγαλεία αλλά δυνατότητες που προς το παρόν δεν μπορεί να δώσει η αμδ. 

8 ώρες πριν, ThReSh είπε

Το είχε εισάγει από το προηγούμενο account του.

Δεν μπορώ να καταλάβω ΓΙΑΤΙ θεωρείται ότι είναι τρόλινγκ το να χαιρόμαστε για το RTX. Γιατί αμφιβάλλεται ότι είναι εκπληκτικό. Αφού το λέει ΟΛΟΣ ο κόσμος. Μόνο εσείς δεν συμφωνείται. Μήπως λοιπόν ΕΣΕΙΣ κάνετε τρόλινγκ και δημιουργείται ένταση δίχως λόγο?

Και για ποιο προηγούμενο account λες πραγματικά δεν καταλαβαίνω. Άλλος ένας είχε γράψει κάτι παρόμοιο για εμένα.

 

9 ώρες πριν, Razor333 είπε

Νεα εποχη στο trolling.

Όχι. Εσύ τρολάρεις μάγκα. Και μάλιστα σε πολύ έντονο βαθμό. Χαλάρωσε και άσε το θέμα να τσουλήσει όπως πρέπει. Γιατί κάθε φορά πρέπει να μαυρίσετε τα πάντα δεν σας καταλαβαίνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, leonproniknidis είπε

το ξέρω.. αν και δεν είναι μεγαλεία αλλά δυνατότητες που προς το παρόν δεν μπορεί να δώσει η αμδ. 

Δεν μπορώ να καταλάβω ΓΙΑΤΙ θεωρείται ότι είναι τρόλινγκ το να χαιρόμαστε για το RTX. Γιατί αμφιβάλλεται ότι είναι εκπληκτικό. Αφού το λέει ΟΛΟΣ ο κόσμος. Μόνο εσείς δεν συμφωνείται. Μήπως λοιπόν ΕΣΕΙΣ κάνετε τρόλινγκ και δημιουργείται ένταση δίχως λόγο?

Και για ποιο προηγούμενο account λες πραγματικά δεν καταλαβαίνω. Άλλος ένας είχε γράψει κάτι παρόμοιο για εμένα.

Νvidia καρτα εχω, δεν σηκωνει ουτε 30 fps με rtx, το βαζω οφ και παει 150fps μετα, μαλλον φταιει που ειναι αμδ το cpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 minutes ago, NT1G said:

Ποιος ήταν; 🤔

On 17/09/2019 at 10:38, billdanos said:

Nero(62) να πιάνεις, χρυσάφι να γίνεται! 

Fixed παρένθεση για να το πάρει το ποτάμι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Razor333 είπε

Νvidia καρτα εχω, δεν σηκωνει ουτε 30 fps με rtx, το βαζω οφ και παει 150fps μετα, μαλλον φταιει που ειναι αμδ το cpu.

Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση!

Εν τω μεταξύ πολλές ταινίες βλέπεται. Ποιος είναι ο nero(62) που με συγχέεται συνέχεια?

Επεξ/σία από leonproniknidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/9/2019 στις 2:34 ΜΜ, Ouranium είπε

Λογικά συγκρίνει με 9900κ Γιατί η τιμ η του όταν βγήκε ήταν κοντά στα 900$ αν θυμάμαι καλά.

Καλά δεν θυμάσαι .. μια ματιά στην πορεία τιμής του Skroutz δεν μπορείς να ρίξεις να μην γράφεις κοτσάνες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, MoviemakerGr είπε

Καλά δεν θυμάσαι .. μια ματιά στην πορεία τιμής του Skroutz δεν μπορείς να ρίξεις να μην γράφεις κοτσάνες 

Εσύ αφού έχεις παραπάνω γνώσεις δν μπορείς απλά να διορθώσεις από το να κάνεις τον έξυπνο πουλώντας ειρωνεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...