Προς το περιεχόμενο

Αεροαναρτήσεις


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά είναι λογικό σε αυτοκίνητο με αεροαναρτησεις όταν το αφήσουμε μερικές μέρες πέφτει λίγο και όταν το εκκινήσουμε ανεβαίνει στο κανονικό πολύ λίγο αλλά έχω πρόβληματιστει λιγάκι γιατί δεν έχω δόση σημασία πιο πριν και έχω ανησυχείσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έτσι και αλλιώς θα πήγαινα στην αντιπροσωπεία απλώς για να μην το σκέφτομαι μέχρι την Δευτέρα ρώτησα αλλά απ ότι βλέπω δεν  έχω στην σωστή κατηγορία τον αυτοκίνητον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Eugenia12345 said:

Έτσι και αλλιώς θα πήγαινα στην αντιπροσωπεία απλώς για να μην το σκέφτομαι μέχρι την Δευτέρα ρώτησα αλλά απ ότι βλέπω δεν  έχω στην σωστή κατηγορία τον αυτοκίνητον 

μεταφερθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα οχήματα με αεροανάρτηση κάποια στιγμή αρχίζουν και χάνουν λίγο. Αυτό φαίνεται όταν μετά από κάποιο διάστημα κάθονται λίγο αλλά δεν είναι πρόβλημα γιατί όταν δουλεύουν το κομπρεσέρ γεμίζει πολύ πιο γρήγορα από την μικρή διαρροή. Αν είναι σε εγγύηση πάνε, κάποια βαλβίδα θα είναι, αν είσαι εκτός και δεν είναι μεγάλο το πρόβλημα τότε ίσως να μην αξίζει να ασχοληθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαινει απο παντου το ιδιο ή μονο απο μπροστα πχ; Αν ειναι ελαχιστα ισως να μην ειναι προβλημα. Μπορει να συμβαινει και λογω της μειωσης θερμοκρασιας του αερα. Τωρα αν μιλαμε για 2-3εκ και πανω ισως εχει καποια διαρροη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως φαίνεται ανεβαίνει το ίδιο

Πιο πολύ μπροστά αλλά θα επισκεφθώ και την αντιπροσωπεία αύριο για σίγουρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...