Προς το περιεχόμενο

Mate 20 pro ή κάτι άλλο; :)


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως φαίνεται καλή περίπτωση, ιδίως η μπαταρία για εμένα που έχω πολύ ψηλά ως κριτήριο την αυτονομία.

Ωστόσο διστάζω διότι δεν έχω αγοράσει ποτέ smartphone από ευρωπαϊκό(ισπανικό στη συγκεκριμένη περίπτωση) amazon και δεν ξέρω τι ισχύει με εγγύηση.Επίσης το τηλέφωνο θα έχει κανονικά ελληνικό μενού;Το άλλο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν το έχει κανένα σκρουτζομάγαζο, ούτε αυτό ούτε το ''απλό'' M30. Αυτό συμβαίνει επειδή είναι καινούριο μοντέλο ή μήπως επειδή δε θα εισαχθεί καν στην Ελλάδα;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που δεν πρέπει να φοβάσαι είναι το θέμα τις εγγυήσεις, αν το πάρεις από Ελλάδα να φοβάσαι που για πλάκα σου λένε πήρε νερό και στο βγάζουν εκτός εγγύησης.

Στα άλλα καλό θα είναι να κάνεις μια ερώτηση στο Amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλή χρονιά σε όλες και όλους!

Παρήγγειλα στις 10 Δεκεμβρίου από Banggood(priority direct mail) μέσω paypal ένα mi9t pro και δυστυχώς δεν έχω ακόμα παραλάβει. To tracking info είναι ''κολλημένο'' από τις 23 Δεκεμβρίου με την ένδειξη The international shipment has been processed in the export parcel center.

Επικοινώνησα με το κατάστημα, τους εξήγησα λεπτομερώς την κατάσταση και τους έγραψα ότι είμαι αναγκασμένος να κάνω αμφισβήτηση συναλλαγής, αν δεν έχει έρθει μέσα στις επόμενες μέρες.Μου απάντησαν ευγενικά και με ρώτησαν αν μπορώ να κάνω υπομονή 5-7 μέρες.Η απάντησή μου ήταν καταφατική.

Κατανοώ ότι μεσολάβησαν γιορτές αλλά έχει περάσει πια ένας μήνας και είχα εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης τις 30-12.

Επίσης, αν υπήρχε περίπτωση τελωνείου φαντάζομαι πως θα είχα ειδοποιηθεί.

Θα κάνατε κάποια επιπλέον κίνηση ή κάτι διαφορετικό αν ήσασταν στη θέση μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...