Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή τελευταίας προβολής στο Viber


Sunlight2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει πως μπορεί μια επαφή μας στο Viber να αλλαζει την "τελευταία προβολη" κάθε συγκεκριμένη ημέρα της εβδομάδας και η ενδειξη να ειναι καποιες μερες πισω, μχρι και 10 μερες πισω. Επειδή συμβαίνει αυτό μόνο με μια συγκεκριμένη επαφή, πιστεύω ότι γίνεται από το χρήστη ο οποίος μπορεί να έχει μπει 1 μέρα η 2 μερες πριν  ή  και μερικές ωρες πριν. Χρησιμοποιεί κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή ή  γίνεται κάτι αλλο; Σημειωτέον δε γνωρίζω τη μάρκα της συσκευής του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Αλλάζει την ημερα/ωρα της συσκευής.

Εσένα που σε επηρεάζει αυτό;

Είμαι φιλομαθης, θέλω να μάθω πως γίνεται, μπορεί να χρειαστεί να το κάνω κι εγώ...Αν ξέρετε μου λέτε. Με νέες απορίες δεν λύνονται οι απορίες μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sunlight2019 είπε

Με νέες απορίες δεν λύνονται οι απορίες μου...

Σωστό, πλην όμως δεν έχεις μόνο εσύ απορίες αλλά και αυτοί που σου απαντούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Sunlight2019 είπε

Είμαι φιλομαθης, θέλω να μάθω πως γίνεται, μπορεί να χρειαστεί να το κάνω κι εγώ...Αν ξέρετε μου λέτε. Με νέες απορίες δεν λύνονται οι απορίες μου...

Μπορείς πάντα να ρωτήσεις την επαφή που στο κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε να συνεχίσουμε πολύ αυτήν ανούσια συζήτηση αλλά δε νομίζω να ωφελήσει τελικά κανέναν από τους δύο. Αν ξέρεις μου λες. Αν δεν ξέρεις άσε να απαντήσει κάποιος άλλος. Πολλές φορές έχω διαβάσει πολύ περισσότερο περίεργες ή  και αδιακριτες ερωτήσεις από τη δική μου, αλλά πραγματικά πρώτη φορά είχα την τιμή να διαβάσω μια τέτοια ερώτηση. Μπορεί και να έχω ρωτήσει. Εσύ πως ξέρεις πως δεν έχω ρωτησει;;;; Μπορεί να έχω ρωτήσει λοιπόν και να θέλω να διασταύρωση το αληθές ή το ορθό της απάντησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Σου έδωσα δύο απαντήσεις.Δοκίμασες και δεν κάνουν;

 

48 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Σου έδωσα δύο απαντήσεις.Δοκίμασες και δεν κάνουν;

Είδα την απάντηση με την αλλαγή της ημερομηνιας/ωρας. Υπαρχει κι αλλη απαντηση. Συγνώμη, τώρα την είδα. Δεν με επηρεάζει πουθενά. Είναι θέμα αξιοπιστίας του ατόμου. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ...

Θα το δοκιμάσω να δω τι γίνεται. Σε κάθε περίπτωση Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι! Δεν γίνεται με την αλλαγή ημετομηνιας/ώρας. Κάτι άλλο παίζει...Αυτό το δοκίμασα και δεν κάνει απολύτως καμία αλλαγή περίεργη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιθανοτερο ειναι να ανοιγοκλεινει την επιλογη κοινωποιηση ποτε ειναι συνδεδεμενος που μπορεις καθε 24ωρες να την αλλαζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, soteras είπε

το πιθανοτερο ειναι να ανοιγοκλεινει την επιλογη κοινωποιηση ποτε ειναι συνδεδεμενος που μπορεις καθε 24ωρες να την αλλαζεις

Αυτό απλά δε δείχνει τίποτα... το Έχω τσεκάρει... Κάτι άλλο συμβαίνει και σίγουρα είναι κατ' επιλογήν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 22/9/2019 στις 7:44 ΜΜ, Sunlight2019 είπε

Καλησπέρα σας!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει πως μπορεί μια επαφή μας στο Viber να αλλαζει την "τελευταία προβολη" κάθε συγκεκριμένη ημέρα της εβδομάδας και η ενδειξη να ειναι καποιες μερες πισω, μχρι και 10 μερες πισω. Επειδή συμβαίνει αυτό μόνο με μια συγκεκριμένη επαφή, πιστεύω ότι γίνεται από το χρήστη ο οποίος μπορεί να έχει μπει 1 μέρα η 2 μερες πριν  ή  και μερικές ωρες πριν. Χρησιμοποιεί κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή ή  γίνεται κάτι αλλο; Σημειωτέον δε γνωρίζω τη μάρκα της συσκευής του. 

Τελικά γνωρίζει κάποιος σχετικά με το συγκεκριμένο θέμα;; Επειδή συμβαίνει και σε μένα με μία επαφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Καλημέρα και Καλη Χρονιά να έχουμε 

με υγεία σε όλους!!!

Βρήκε κάποιος κάτι για αυτό;;

η απλά είναι bug της εφαρμογής;

Μήπως αν κλείσουμε τα δεδομένα της εφαρμογής σε μια προγενέστερη ημερομηνία

κολλάει εκεί;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...