Προς το περιεχόμενο

eBay 2 κουπόνια 10% και 20% [ΤΕΛΟΣ]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, nikko_ είπε

Άραγε ισχύει και για δημοπρασίες ; Έχω μία που λήγει σε 3 ώρες και δεν ξέρω αν θα έπρεπε να το υπολογίσω στη τιμή που θα χτυπήσω....

Χλωμό το κόβω. Μπορείς πάντως να τσεκάρεις αν σου δέχεται το κουπόνι σε άλλο αντικείμενο από τον ίδιο αγοραστή. Αν ναι, ίσως να έχεις πιθανότητες...

Αν όχι, πολύ δύσκολο νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@diplo

 

Spoiler

 

1 ώρα πριν, diplo είπε

offtopic

@frap73

μήπως ο γρύλος είναι για vw gold 4 ;

ψάχνω κι εγώ γρύλο για το αυτοκίνητο μου (πραθυρο συνοδηγού) αυτό τον καιρό...αν είναι ο ίδιος, δωσε μου ένα λινκ σε παρακαλώ μπας και περάσει το κουπόνι.

Για VW ναι, αλλά POLO Mk3 (6N1) 16v 100ps.

Έχεις ανοίξει την πόρτα; Στο συρματόσχοινο είναι το πρόβλημα ή στα στηρίγματα που δένει το τζάμι με το συρματόσχοινο; Αν βρεις τι έχει πρόβλημα μπορεί να τη βγάλεις πιο φτηνά. Εμένα έχει θέμα το συρματόσχοινο (έχουν κοπεί μια-δυο τρίχες) αλλά είναι εντελώς μανίκι να τεντώσω το καινούριο πάνω στο σκελετό.... μια φορά το έκανα, φτάνει, οπότε τώρα το πήρα ολόκληρο το σκελετό έτοιμο.

Καλή τύχη!

 

 

 

Επεξ/σία από frap73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μετα απο 3 μερες εγινε επιτελους το refund του πενηνταρικου. Το κουπονι χαθηκε. Η ιστορια επαναλαμβανεται. Οπως και πριν ενα χρονο σχεδον με εκεινο το ραδιοφωνακι που ποτε δεν ηρθε και επισης χαθηκε το κουπονι παρα το "refund" το εικονικο που εκανε το ebay. Γυρισε τα λεφτα στον εαυτο του και τοτε και τωρα. Κουπονι παραμυθι ξανα λοιπον. Τυχαιο; Δε νομιζω, τοσα ακυρα (2) που μου εχουν πεσει με τα κουπονια του ebay δεν ειχα φαει 10 χρονια με τις 300 παραγγελιες. Επομενως στατιστικα μοιαζει απατη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ή τυχαίο θα το χαρακτήριζα ή οι πωλητές που συμφωνούν και είναι στη σελίδα του promotion ίσως όντως είναι λίγο "κομπιναδόροι". Πάντως ότι κουπόνι έχω χρησιμοποίησει μαζί και αυτό τώρα, μου ήρθαν όλα κανονικά. Ίσως είστε απλά άτυχοι κάποιοι. Δε μπορώ όμως να διαφωνήσω πως το ebay έχει παρακμάσει αρκετά σε σχέση με παλιά. Πλέον το aliExpress για εμένα είναι μονόδρομος για μικρο-αγορούλες από κίνα. Ebay μόνο για τίποτα από Ευρώπη ίσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Μετα απο 3 μερες εγινε επιτελους το refund του πενηνταρικου. Το κουπονι χαθηκε. Η ιστορια επαναλαμβανεται. Οπως και πριν ενα χρονο σχεδον με εκεινο το ραδιοφωνακι που ποτε δεν ηρθε και επισης χαθηκε το κουπονι παρα το "refund" το εικονικο που εκανε το ebay. Γυρισε τα λεφτα στον εαυτο του και τοτε και τωρα. Κουπονι παραμυθι ξανα λοιπον. Τυχαιο; Δε νομιζω, τοσα ακυρα (2) που μου εχουν πεσει με τα κουπονια του ebay δεν ειχα φαει 10 χρονια με τις 300 παραγγελιες. Επομενως στατιστικα μοιαζει απατη.

Νομιζω οτι δεν σε θελει.

Προσωπικα,ολα τα κουπονια που εχουμε αναφερει εδω μεσα μου εχουν δουλεψει.Και οχι για ψιλολοιδια ,αλλα για το max ποσο επιστροφης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω μετα απο τοσα χρονια παραγγελιες γενικα απο το εξωτερικο ειλικρινα πρωτη φορα πεφτω σε τετοιο απατεωνα πωλητη, τωρα με εκβιαζει ο πωλητης, για να μου κανει επιστροφη χρηματων θελει να του βαλω 5 αστερια πρωτα και μετα να κανει, ας συνεχισει, λιγες μερες θα περιμενω και εχω να γραψω εκθεσεις στο paypal μαζι και ολα τα μυνηματα σε PDF που μου στελνει, που μια λεει το εστειλε μια λεει δεν μπορει να το στειλει, και τωρα αρχισε εκβιασμους, θα κανω οτι ειναι δυνατον να τον πεταξει εξω το ebay, πωλητης top rated με ποσοστο παρακαλω 98.7 kai 350000 πωλησεις, τετοιο απατεωνα πωλητη και αδιστακτο ποτε δεν εχω συναντησει πουθενα μιλαμε

Επεξ/σία από makhs5
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, makhs5 είπε

Εγω μετα απο τοσα χρονια παραγγελιες γενικα απο το εξωτερικο ειλικρινα πρωτη φορα πεφτω σε τετοιο απατεωνα πωλητη, τωρα με εκβιαζει ο πωλητης, για να μου κανει επιστροφη χρηματων θελει να του βαλω 5 αστερια πρωτα και μετα να κανει, ας συνεχισει, λιγες μερες θα περιμενω και εχω να γραψω εκθεσεις στο paypal μαζι και ολα τα μυνηματα σε PDF που μου στελνει, που μια λεει το εστειλε μια λεει δεν μπορει να το στειλει, και τωρα αρχισε εκβιασμους, θα κανω οτι ειναι δυνατον να τον πεταξει εξω το ebay, πωλητης top rated με ποσοστο παρακαλω 98.7 kai 350000 πωλησεις, τετοιο απατεωνα πωλητη και αδιστακτο ποτε δεν εχω συναντησει πουθενα μιλαμε

Ο ίδιος πωλητής / προϊόν μόλις μου έκανε refund πάντως

Untitled.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/9/2019 στις 11:38 ΠΜ, coffeex είπε

Hurry, your coupon expires 9/29/19

Αλλά καλό είναι να μην περιμένεις γιατί και την προηγούμενη φορά το "τερμάτισαν" σε 1-2 μέρες και όχι τότε που έλεγε ότι θα λήξη. 

Joker έπρεπε να παίξω 😂

Όπως σωστά είχα πει το "τερμάτισαν" το κουπόνι......

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, kmarios είπε

Ο ίδιος πωλητής / προϊόν μόλις μου έκανε refund πάντως

Untitled.png

Τελικα σημερα μου επεστρεψε τα χρηματα κι εμενα ο πωλητης, το χει συστημα το διαβασα και σε αλλους αγοραστες, δανειζετε τα χρηματα μας, και μετα απο δυο βδομαδες τα επιστρεφει, τελειως απατεωνας

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...