Προς το περιεχόμενο

[GAMING CHAIR] GENESIS NITRO 550 @e-shop 129€


liospi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ καλή για τα λεφτά της (την έχω ένα χρόνο)
*το ξανά βάζω γιατί πριν δεν έβγαλε τη σωστή τιμή

https://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=190920fjcdgfn8w8h45b16v3ws

PER.573536.jpg.68ccce0797475703320e1c40652f9b28.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχει διατεθει ποτε σε χαμηλοτερη τιμη αν δεν κανω λαθος. Τη συστηνω ανεπιφυλακτα. Εχω 2 στην κατοχη μου παρεμπιπτοντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kostiger είπε

Δεν εχει διατεθει ποτε σε χαμηλοτερη τιμη αν δεν κανω λαθος. Τη συστηνω ανεπιφυλακτα. Εχω 2 στην κατοχη μου παρεμπιπτοντως.

Ποσο καιρό την έχεις ; Το σύστημα ανύψωσης λειτουργεί κανονικά ; Τα μπράτσα έχουν ανοίξει ;;   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lecter D είπε

Ποσο καιρό την έχεις ; Το σύστημα ανύψωσης λειτουργεί κανονικά ; Τα μπράτσα έχουν ανοίξει ;;   

1.5 χρονο. Κανονικα. Καμια μεταβολη στα μπρατσα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξέρει κάποιος να μου πει το μέγιστο ύψος της έδρας;

 

Άκυρο,το βρήκα.46εκ είναι για όποιον ενδιαφέρετε

Επεξ/σία από theoilia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω και εγώ πάνω απο χρόνο, εξαιρετική και σε πολύ χαμηλή τιμή (εγώ την είχα πάρει προσφορά 150€ απο crazy Sundays). 

Ίσως τα άτομα 100+ κιλά να δουν κάτι λίγο πιο ενισχυμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, aouaas είπε

από τρίξιμο πώς πάει;

Πολυ καλα, ελαχιστα τριζει και αυτο μονο οταν ριχνεις βαρος στην πλατη.

Μόλις τώρα, Stogianz είπε

Την έχω και εγώ πάνω απο χρόνο, εξαιρετική και σε πολύ χαμηλή τιμή (εγώ την είχα πάρει προσφορά 150€ απο crazy Sundays). 

Ίσως τα άτομα 100+ κιλά να δουν κάτι λίγο πιο ενισχυμένο. 

Απο 104 ξεκινησα και δεν αντιμετωπισα το παραμικρο προβλημα. Στο μεταξυ εχω χασει 7 κιλα βεβαια, αλλα klein. Δεν τα λες ουτε τα 97 λιγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εμένα το μεγαλύτερο plus είναι το ύφασμα.
λόγω δουλειάς, γραφίστας, κάθομαι πολλές ώρες (13+ με κάποια διαλείμματα) 
και αυτή την αίσθηση της δερματίνης καλοκαιριάτικα, ΕΥΤΥΧΩΣ, δεν την έχεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα πάρει και γω την προηγούμενη φορά που ήταν σε προσφορά και έχω μείνει σχετικά ικανοποιημένος (57 κιλά) όταν περιστρέφεται κάνει ένα περίεργο τουκ-τουκ-τουκ που δεν έχω καταλάβει από τι είναι. Το ένα μπράτσο έχει σκιστεί λίγο κατά τα άλλα μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, axouu είπε

στο skroutz υπάρχουν αρκετές αρνητικές κριτικές οπότε προσοχή

Ακριβώς. Την έχω από προηγούμενο crazy sundays του eshop πριν 2 χρονια, αγορασμένη στα ~170 ευρώ. Την πήρα μαζί με έναν φίλο μου (1.90 εγώ 95 κιλά, 2.00 120 ο φίλος) στην λογική ότι αντέχει έως 150 κιλά οπότε θα είναι στιβαρή και σε καλούτσικη τιμή για την κατηγορία.

Πολύ πριν την διετία άρχισε η φθορά στο αριστερό μπράτσο, έχει ξεφτίσει αρκετά ρκαι σε εμένα και στον φίλο. Το δεξί είναι οκ. Τωρα αν έχει να κάνει με την στάση που κάθομαι συνήθως ή δεν ξερω γω τι άλλο οκ, δεν νομίζω ότι τα μπράτσα είναι για να τα κοιτάμε. 

Επίσης τρίζει το κάθισμα αρκετά, δεν έχω ασχοληθεί με wd40 αλλά θα το κάνω και ελπίζω να μειωθεί. Το κάθισμα δεν είναι και το πιο αναπαυτικό. Ο φίλος την βρίσκει αναπαυτική, εγώ δεν βάζω ούτε το μαξιλάρι μέσης γιατί δεν με βολεύει. Τρίζει σε οποιοδήποτε είδος πίεσης ασκήσω είτε στο κάθισμα είτε στην πλάτη. Μου κάνει εντύπωση που δεν σας έχει χαλάσει το μπράτσο ή που δεν τρίζει. Δεν προσπάθησα να προκαλέσω τίποτα από τα δύο.

Δεν αγοράζετε κάτι σπουδαίο πάντως να το ξέρετε, αν θέλετε την εμφάνιση μιας "gaming" καρέκλας και προέρχεστε από κακής ποιότητας ή αλλου τύπου καρέκλα θα σας φανεί upgrade. Η τιμή προσφοράς είναι αποδεκτή απλά ξαναλέω στα χαρτιά και στην οθόνη κι εγώ είχα ενθουσιαστεί, τώρα την πουλάω σε φίλο 80 ευρώ και θα του την πάω και σπίτι. 

Μακάρι να σας αρέσει και να μείνετε ευχαριστημένοι, δεν είμαστε όλοι ίδιοι.

 

Επεξ/σία από Koeman
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει καρέκλα με κινητά μέρη που να μην τρίζει παντως. Τουλάχιστον όχι σε αυτά τα χρήματα.

Κατά τη γνώμη μου είναι πολυ ανωτερη απο την π.χ πολυδιαφημισμένη Markus του IKEA,  η οποία κοστίζει και σημαντικα περισσότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αυτά τα λεφτά νομίζω είναι κορυφαία επιλογή. Την έχω ένα χρόνο κοντά τώρα και με αυτήν πήρα πτυχείο στην πληροφορική. Πολλές ώρες στον υπολογιστή για μελέτη και προγραμματισμό. Η κατάστασή της είναι σχεδόν όπως την πρωτοπήρα. Κανένα ξεχαρβάλωμα ή ιδιαίτερη φθορά και κανένας περίεργος θόρυβος. Τώρα άν είναι κανένας φανατικός γκέιμερ που χοροπηδάει όταν χάνει ή ενθουσιάζεται δεν ξέρω πως θα ανταπεξέρθει η καρέκλα.

Επεξ/σία από aelaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...