Προς το περιεχόμενο

[GAMING CHAIR] GENESIS NITRO 550 @e-shop 129€


liospi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, vickjim είπε

Παιδιά μπορεί κάποιος να μετρήσει το μέγιστο πλάτος της καρέκλας καθότι το site του eshop δε δίνει καμία πληροφορία διαστάσεων?

Τις έχει εδώ: https://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=146008764

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή είμαι σε αναζήτηση καρέκλας και μου κάθετε τέλεια το κόστος της... ερώτηση για τον Σταυρό γιατί κάπου μπερδεύτικα. Δεν είναι μεταλικός? ή είναι τόσο μάπα που στους περισότερους σπάει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, D1mm1s είπε

Επειδή είμαι σε αναζήτηση καρέκλας και μου κάθετε τέλεια το κόστος της... ερώτηση για τον Σταυρό γιατί κάπου μπερδεύτικα. Δεν είναι μεταλικός? ή είναι τόσο μάπα που στους περισότερους σπάει?


Μεταλικός είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, petran91 είπε


Μεταλικός είναι.

Αρα από οτι φαίνεται δεν θα είναι και πολύ ποιοτικός.

Καποιος που την έχει μπορεί να δει τον σταυρό και να μου πει την διάμετρο που κάθετε το έμβολο. Θα του ήμουν ευγνώμων.
Δεδομένου ότι έχω έναν καλό σταυρό από την παλιά μου καρέκλα δεν βλέπω κάποιο άλλο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταλλικος ηταν αλλα εσπασε...

επισης ξαναλεω, επειδη εγω συνηθιζω να κάθομαι σταυροποδι ή οκλαδον η συγκεκριμενη επειδη ειναι τυπου μπακετ ΔΕΝ βολευει καθολου για να καθεσαι ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, splanis είπε

μεταλλικος ηταν αλλα εσπασε...

επισης ξαναλεω, επειδη εγω συνηθιζω να κάθομαι σταυροποδι ή οκλαδον η συγκεκριμενη επειδη ειναι τυπου μπακετ ΔΕΝ βολευει καθολου για να καθεσαι ετσι

 Ωραίος.. Στο δημοτικό νομίζω ήταν η τελευταία φορά που μπορούσα να κάτσω έτσι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, petran91 είπε

 Ωραίος.. Στο δημοτικό νομίζω ήταν η τελευταία φορά που μπορούσα να κάτσω έτσι :P

κι ομως βολευει για να ξεπιαστεις μωρε αν καθεσαι πολλες ωρες κανονικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά καλή και τίμια καρέκλα για τα 130 ευρώ.

Θα την τσιμπήσω σίγουρα.

Κάτι ακούστηκε ότι δίνει 20 με 30FPS παραπάνω αν την συνδυάσεις με Gaming PC.😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/9/2019 στις 11:54 ΠΜ, vickjim είπε

Παιδιά μπορεί κάποιος να μετρήσει το μέγιστο πλάτος της καρέκλας καθότι το site του eshop δε δίνει καμία πληροφορία διαστάσεων?

Μπορείς να δεις όλες τις διαστάσεις εδώ:

http://genesis-zone.com/wp-content/uploads/2016/10/Genesis_Nitro550_1000x700px_10of31.png

Τώρα είδα ότι έχει απαντηθεί πιό μετά. Πάντως στο παραπάνω link είναι και το site της εταιρίας με όλες τις πληροφορίες για την καρέκλα.

Επεξ/σία από mcgerger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/9/2019 στις 1:16 ΜΜ, petran91 είπε

 Ωραίος.. Στο δημοτικό νομίζω ήταν η τελευταία φορά που μπορούσα να κάτσω έτσι :P

Κάπου εκεί μέχρι την τρίτη δημοτικού :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα εχθες στο eshop point Ηρακλείου να παραλάβω κάτι sleeved extention cables, και με το που μπήκα είδα 6 (!!!!) καρέκλες τέτοιες στιβαγμένες απο παραγγελία. Ή όλο το Ηράκλειο μπαίνει insomnia ή όλοι έσπευσαν να τις αγοράσουν διότι είναι εξαιρετική προσφορά ή και τα δύο. Εγώ πάντως με την Marcus (170E) των IKEA εδώ και 5 χρόνια κανένα θέμα. Θα ήθελα για τον αυχένα κάποιου είδους στήριξη αλλα οκέυ ^^

Καλοδούλευτες όσοι τις πήρατε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις παρέλαβα αλλά δυστυχώς έλλειπε μια ροδέλα... Τώρα άντε κυνηγά τους και πες τους ότι έτσι ήρθε... Γενικά πάντως πολύ όμορφη και άνετη καρέκλα, σαν ποιότητα σίγουρα παραπάνω από τα 130 που έκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ποιοτική καρέκλα την έχω ένα χρόνο πολύ άνετη. Το μόνο αρνητικό αν καθίσεις κατά λάθος στην άκρη ,ανεξαρτήτως κιλών (είμαι 59) έχει φύγει η καρέκλα και εσύ μαζί αγκαλιά στο πάτωμα. Έχω και την ποιο φτηνή την 330 και αυτό το πράγμα δεν το κάνει . Κάτι δεν υπολόγισαν σωστά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 27/9/2019 στις 11:25 ΠΜ, Telumetar είπε

Πήγα εχθες στο eshop point Ηρακλείου να παραλάβω κάτι sleeved extention cables, και με το που μπήκα είδα 6 (!!!!) καρέκλες τέτοιες στιβαγμένες απο παραγγελία. Ή όλο το Ηράκλειο μπαίνει insomnia ή όλοι έσπευσαν να τις αγοράσουν διότι είναι εξαιρετική προσφορά ή και τα δύο. Εγώ πάντως με την Marcus (170E) των IKEA εδώ και 5 χρόνια κανένα θέμα. Θα ήθελα για τον αυχένα κάποιου είδους στήριξη αλλα οκέυ ^^

Καλοδούλευτες όσοι τις πήρατε

Πιθανοτερο το πρωτο. Δεν χρειαζεται να μπει ινσομνια ολο το Ηρακλειο, και το 1% να μπει, το 6 ειναι νορμαλ νουμερο.

Για την Μαρκους, οταν ειδικα την εχεις παρει καινουργια 112€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...