Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2020


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λέει το παιχνιδακι? Το παιζετε καθολου? Εγω το 19 το έχω παιξει κανα 2 βδομαδο με το ζόρι..!Λιγος χρονος δυστυχως.. Οποτε θα απεχω κ απ το 20..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά δεν έχω πολυασχοληθεί, δύο παιχνίδια έχω παίξει μόνο.

Απ' ότι διάβασα υπάρχει αρκετή γκρίνια για τη match engine ότι γίνονται περίεργα πράγματα στα 1-1, σε μακρινά σουτ κλπ. Αλλά αυτά αλλάζουν, ήδη έχουν βγει δύο updates συνολικού μεγέθους 1GB. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Tsoufisss1989 είπε

Καλησπέρα υπάρχει κάποιος που να παίζει football manager και να μην του κολλάει κατά την διάρκεια του αγώνα έστω και λίγο? 

Δεν εχω το παιχνιδι,εχω ομως το περσινο και δε νομιζω οτι ειναι μεγαλες οι διαφορες. Μηπως εχεις λιγη ram και φορτωνεις πολλα πρωταθληματα και πολυ μεγαλο database?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, KNSM είπε

Δεν εχω το παιχνιδι,εχω ομως το περσινο και δε νομιζω οτι ειναι μεγαλες οι διαφορες. Μηπως εχεις λιγη ram και φορτωνεις πολλα πρωταθληματα και πολυ μεγαλο database?

16gb μνήμη έχω και 2070 Super λες να παίζει ρόλο το ότι φόρτονο πολλά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Tsoufisss1989 είπε

16gb μνήμη έχω και 2070 Super λες να παίζει ρόλο το ότι φόρτονο πολλά? 

Μπα,κομπλε εισαι. Ψαξε στο forum του παιχνιδιου μηπως βρεις κατι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Καλημέρα παιδιά αξίζει να το παρω το game γιατι διβάζω πως δεν εχει διαφορες απο πέρυσι οπότε μηπως παω για του χρόνου

Αν εχεις το περσινο παιξε εκεινο. Η γνωμη μου ειναι πως διαφορες βλεπεις στην τριετια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπως εχω ξαναγραψει, οι ελαχιστες αλλαγες που κανουν απο την μια χρονια στην αλλη δεν δικαιολογουν τιμη ΑΑΑ game. Σε πιο λογικα πλαισια ισως το σκεφτομουν αν και χρόνος δεν υπάρχει. 60 ευρω ομως ειναι ληστεια και κοροιδια και κακως καποιοι το παιρνουν καθε χρονο καθως ετσι οι εταιρίες συνεχιζουν τις ίδιες πρακτικές. Απο το FM 2016 πηγα στο 2019 και ισως ξαναπαρω το 2022.

Επεξ/σία από KNSM
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη δεν θα αντεξω και θα το αγορασω, αν οχι αμεσα αλλα καποια στιγμη, ξερει καποιος που θα βρω την καλυτερη προσφορα ή εστω που να εχω το νου μου. Πιο φθηνα το εχω βρει στο FMscout στα 40 περιπου ευρω.

Επεξ/σία από pok0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pok0 είπε

Επειδη δεν θα αντεξω και θα το αγορασω, αν οχι αμεσα αλλα καποια στιγμη, ξερει καποιος που θα βρω την καλυτερη προσφορα ή εστω που να εχω το νου μου. Πιο φθηνα το εχω βρει στο FMscout στα 40 περιπου ευρω.

Γιατι δεν παιρνεις το περσινο? Μπορεις να το βρεις κατω απο 10 ευρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...