Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2020


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο τις καλυτερες επιδοσεις μου με ΟΣΦΠ σε πρωτη μανατζερικη χρονια

Untitled3.jpg

δυστυχως η ομαδα παρα την τριπλη ισοβαθμια, θα παει στο γιουροπα λιγκ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα παιδια αγορασα κ εγω κ πηρα πρωταθληματα κυπελλα με την Αεκ αλλα εβαλα στο pc ram 8gb και κοιταω μια καρτα οχι κ πολυ ακριβη για να τρεχει γρηγορα το παιχνιδια προτεινεται καποια εσεις αν γνωριζει καποιος το συστημα ειναι ssd hard disk 111gb , 8gb ddr3 ram cpu amd athlon x2 3.2 gb 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
55 λεπτά πριν, Tsiaxrist είπε

Αξίζει το 20 ρε παιδιά ή να πάω κατευθείαν στο 19 που είναι πολύ πιο οικονομικό τι παραπάνω θα κερδίσουμε τα 20 δηλαδή

καπου διαβασα οτι θα προσπαθησουν να διορθωσουν καποια κακως κειμενα (πεναλτυ, 333 τετ-α-τετ & 3 γκολ, δοκαρια)...

περιμενε κανενα μηνα και μετα δες τι θα κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 17/1/2020 στις 2:37 ΜΜ, mclein² είπε

καπου διαβασα οτι θα προσπαθησουν να διορθωσουν καποια κακως κειμενα (πεναλτυ, 333 τετ-α-τετ & 3 γκολ, δοκαρια)...

περιμενε κανενα μηνα και μετα δες τι θα κανεις...

Αυτο με τα τετ α τετ ειδικα ειναι κωμωδια. 

Μπαλια απ τα σεντερ μπακ ή τα χαφ, ο επιθετικος σου βγαινει τετ α τετ για πλακα, λες και τα αντιπαλα σεντερ μπακ ειναι κολλημενα στο εδαφος και ο επιθετικος σου σπριντερ 100 μετρων και θα το στειλει πανω στον τερματοφυλακα ή στην καλυτερη αουτ. Μπορει να δεις και πανω απο 10 τετ α τετ στον ιδιο αγωνα και αν 1 στα 5 γινει γκολ, αναβεις λαμπαδα.

Αγοραζω ακαταπαυστα καθε μανατζερ εδω και πολλα χρονια και ειναι η πρωτη φορα που αισθανομαι οτι εδωσα ασκοπα λεφτα φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχω κατεβάσει το steam και ξεκίνησα με ένα demo του Football Manager 2020 για να πάρω μια γεύση ,το θέμα μου είναι ότι στο steam η αγορά είναι 54 ευρώ και με μια αναζήτηση που έκανα βλέπω ότι κάποια site το κάνουν διαφήμιση στα 22,90 ευρώ ,μπορώ να αγοράσω από αλλού και να βάλω τον κωδικό στο steam ; και να εξοικονομήσω χρήματα ; επίσης δεν γνωρίζω κάποιο site έμπιστο η με καλές τιμές  αν κάνω αγορά από κάπου θα είναι τυχαία γιατί είμαι άσχετος,αν ξέρετε κάτι πιο safe θα το εκτιμούσα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20.69 ευρώ στο Instant Gaming, 22,29 ευρώ στο Gamivo κ.ο.κ. Δοκιμασμένα site, ειδικά αν πληρώσεις με Paypal.

Διαφορετικά βάζεις το παιχνίδι στο wishlist του Steam και περιμένεις να σου στείλει ειδοποίηση αν και όταν παίξει καμια ολιγοήμερη έκπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου αρέσει το παιχνίδι πολύ, αλλά τι να κάνω για να μην εθιστώ; Δεν θέλω να χάσω την υπόλοιπη ζωή μου.  Δεν έχω αγοράσει το παιχνίδι ακόμη, αλλά το σκέφτομαι. 

Επεξ/σία από kite26
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kite26 είπε

Μου αρέσει το παιχνίδι πολύ, αλλά τι να κάνω για να μην εθιστώ; Δεν θέλω να χάσω την υπόλοιπη ζωή μου. 

αυτό ακούστηκε πολύ απότομο το κοντέρ πήγε απο το 0-100 γρήγορα.Παντως πέρα απο τα αστεία που είπα,προσπάθησε να παίζεις για συγκεκριμένες ώρες και βρές στη συνέχεια του ελεύθερου χρόνου σου άλλες ασχολίες κυρίως μακριά απο τον υπολογιστή πχ ποδήλατο,περπάτημα κλπ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, jerry banana είπε

αυτό ακούστηκε πολύ απότομο το κοντέρ πήγε απο το 0-100 γρήγορα.Παντως πέρα απο τα αστεία που είπα,προσπάθησε να παίζεις για συγκεκριμένες ώρες και βρές στη συνέχεια του ελεύθερου χρόνου σου άλλες ασχολίες κυρίως μακριά απο τον υπολογιστή πχ ποδήλατο,περπάτημα κλπ.

Πολύ σωστά αυτά στη θεωρία, αλλά εάν ξέρεις ότι 2 κλικ αργότερα μπορείς να αγοράσεις το νέο σούπερ ταλεντάκι για τον Θρύλο, λες άντε λίγο ακόμη και για πότε ξημερώνει δεν παίρνεις χαμπάρι. Αν όμως τηρεί κάποιος ό,τι λες, δεν θα έχει πρόβλημα εθισμού.

Επεξ/σία από kite26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το συνέκρινες με το περσινό ή με το προπέρσινο, θα σου έλεγα ότι είναι πολύ μικρές οι διαφορές. Με το 2008 όμως είναι η μέρα με τη νύχτα, αφού οι πρόσφατες εκδόσεις έχουν πολύ μεγαλύτερη πολυπλοκότητα σε σχέση με πριν 10+ χρόνια.

Απο την άλλη βέβαια έχουν και πολλές ευκολίες αφού πλέον μπορείς να αναθέσεις πολλές εργασίες στους συνεργάτες σου και να μην τα κάνεις όλα εσύ. 

Είτε έτσι είτε αλλιώς σίγουρα τα αξίζει τα 20 ευρώ, αλλά όπως όλα τα πράγματα θέλει ρέγουλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κατέβασα το 2020 και το 2018 το δεύτερο το πήρα τσάμπα 6 ευρώ, το θέμα είναι ότι το 2018 μπήκα να φτιάξω προπονητή κ να ξεκινήσω κ με πετάει έξω χωρις σφάλμα...... 

Το 2020 το παίζει κανονικά....... Τι κουλό είναι τούτο;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...