Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2020


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/3/2020 στις 7:54 ΜΜ, nzeppos είπε

Αν το συνέκρινες με το περσινό ή με το προπέρσινο, θα σου έλεγα ότι είναι πολύ μικρές οι διαφορές. Με το 2008 όμως είναι η μέρα με τη νύχτα, αφού οι πρόσφατες εκδόσεις έχουν πολύ μεγαλύτερη πολυπλοκότητα σε σχέση με πριν 10+ χρόνια.

Απο την άλλη βέβαια έχουν και πολλές ευκολίες αφού πλέον μπορείς να αναθέσεις πολλές εργασίες στους συνεργάτες σου και να μην τα κάνεις όλα εσύ. 

Είτε έτσι είτε αλλιώς σίγουρα τα αξίζει τα 20 ευρώ, αλλά όπως όλα τα πράγματα θέλει ρέγουλο. 

Ρε φίλε αυτό το πράγμα με ξενέρωσε τόοοοοοσο πολύ!!! Δεν λέω σε άλλους αρέσει αλλά από το 12 που το σταμάτησα αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που δέν το ξαναρχίζω! Ξόδευα άπειρες ώρες για να στήσω ένα club εννοώντας προπονήσεις, προπονητές, σκάουτς, μισθούς κτλ, μετά έφτιαχνα 2-3 συστηματάκια, σταδιακά παίχτες και στο τέλος απλά ευχαρίστηση!!!! Όταν μπήκα στα τελευταία και είδα όλα αυτά που είδα, social media, managers παιχτών, υπερβολικές λεπτομέρειες στα συστήματα κτλ μου φάνηκε βουνό!!!Τους δίνω respect που έβαλαν τόσο λεπτομέρεια αλλά είχα συνηθίσει old school.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα περισσότερα από αυτά μπορείς είτε να τα αγνοήσεις (με κάποιο κόστος βέβαια) ή να τα αναθέσεις στους βοηθούς σου (όπως γίνεται και στην πραγματικότητα). Συνολικά πάντως χρειάζεται πολύ μεγαλύτερη προσπάθεια και μελέτη σε σχέση με τα παλιά manager. Αν παράλληλα σκεφτείς ότι όσο μεγαλώνει κάποιος, τόσο λιγότερο ελεύθερο χρόνο έχει... ε, γίνεται κατανοητό γιατί οι περισσότεροι από εμάς παίζουμε λιγότερο ή καθόλου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τα social είναι τελείως διακοσμητικά. Τι άλλο θα μπορούσαν να είναι..

6η σαιζόν με Leeds σε γήπεδο 60K πλέον! Εννοείται αναθέτω σε βοηθούς πάρα πολλά πράγματα.

Το 5ετές πλάνο το λατρεύω!

Έπεσα σε κατάθλιψη στο τέλος της 4ης σεζόν όταν η Liverpool ενεργοποίησε τη ρήτρα του Haaland στα 150 χαρτιά. Ο κερατάς δεν υπέγραφε ανανέωση.

Την οποία ξεπέρασα με ανελέητο "παιδομάζωμα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδια , νεο μελος στη παρέα μετα απο το 2016. Παλιός καμμένος , ειχα διαβασει πολλα σχολια πως δεν πολυ αξιζε το παιχνιδι αλλα τελικα λεω ας το δοκιμασω το πηρα 20,69  οπως λετε και παραπανω και ολα καλα 

Απο αυριο ξεκιναμε σημερα δεν προλαβαινω 

Μια ερωτηση μονο μπηκα να κατεβασω skins faces Κλπ και ειδα πολλα καινουργια  οπωςε Enhanced-Panel-Views ξερετε τι ειναι αυτα και γενικα αν ασχολουμαστε ? κατι add ons απο το sortitoutsi κλπ ?

ειδα για Manager και για κανονισμος για τραυματισμους για καιρο κλπ 

Μπολικα μου φανηκαν και ψιλο πελαγωσα

Faces Skins Logos ηδη τα εχω κατεβασει με τα torrent αλλα τα αλλα δεν ξερω αν πρεπει να τα βαλω ή θα κανω το παιχνιδι ***δελο και  θα τα παιξει αν εχετε καμια ιδεα καλοδεχουμενη

Καλως σας βρήκα

 

Επεξ/σία από spilios6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά σε όλους. Ψάχνω να βρω ένα σκιν που έβαζα στα προηγούμενα fm αλλά δεν το βρίσκω. Είχες την ικανότητα κατά την διάρκεια του αγώνα, ενδιάμεσα στις φάσεις που εμφανίζεται μια καρτέλα, να αλλάζεις την θέση και την ιδιότητα του κάθε παίχτη χωρίς να μπεις στην καρτέλα των τακτικών. Δηλαδή έβλεπες το σύστημα σου μαζί με ότι άλλο επέλεγες εσύ (κατάσταση παίχτη, τελευταία γεγονότα κλπ), αλλά σε κάθε εικόνα παίχτη άλλαζες την θέση σαν να ήταν στο μενού της τακτικής. Σε όσα έχω δοκιμάσει δεν το κάνει από τα γνωστά σκιν που κυκλοφορούν. Έχετε τίποτα υπόψιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες φιλε μου εγω δεν γνωριζω να σου απαντησω δεν θυμαμαι κατι τετοιο εχω να παιξω απο το 16

Εγω ψαχνω κανενα backround διακριτικο γιατι οτι εχω βαλει ειναι πολυ εντονα φωτεινα και δεν φαινεται τιποτα στην  οθονη ειδικα τα stats αχνοφαινονται , εχω δοκιμασει 3-4 και ενω ειναι ομορφα  με τα γηπεδα ή με τις πολεις δεν φαινονται τα στατιστικα , εχετε υποψη σας καποιο πιο σκοτεινο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Να ρωτήσω κάτι, ξέρει κανένας αν μπορώ να αναλάβω μόνο χρέη κυνηγού ταλέντων στο manager; Εννοώ, οι αγώνες να στήνονται από το βοηθό προπονητή κι εγώ να ασχολούμαι μόνο με μετεγραφές και scouting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα στην παρέα!

Μιας και το έχουν τζάμπα για μία εβδομάδα είπα να το δοκιμάσω...

Μέχρι στιγμής μου αρέσει αρκετά αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι ενώ έχω παλιό σύστημα και φοβόμουν μην σέρνεται μέσα στο match, το παιχνίδι πάει σφαίρα!!

Μάλλον το κόβω για αγορά μόλις τελειώσει η free περίοδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου και γω ειχα τους ενδιασμους μου για μηνες τελικα δεν το μετανιωσα

Στην αρχη ειναι δυσκολο αλλα μετα μολις συνηθισεις την ομαδα στρωνει και παει νερακι 

Αν εχεις παλιο συστημα ξεκινα μπολικα πρωταθληματα και μετα πηγαινε options και αφαιρεσε απο τα πρωταθληματα την Β' εθνικη σε ακυρα πρωταθληματα και θα εισαι κομπλε

εμενα ειναι δυνατο μηχανημα αλλα παρολα αυτα για να μη φορτωνει πολλα του αφαιρεσα απλα εχε υποψη σου οτι αν τα αφεραισεις τωρα θα στα βγαλει μετα απο ενα χρονο και οχι αμεσα οποτε καντο για μενα αμεσα ωστε στην επομενη χρονια να εισαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να το παίξω πάνω από δέκα χρόνια.

Θα το κατεβάσω τώρα λόγω free...

Είμαι παλιός κολλημένος , αλλά τώρα έχω δύο παιδιά, οπότε θα πρέπει η να βρω κάνα editor, η να έχω τέλειους βοηθούς.

Ερώτηση.

Ξέρει κανείς αν λήξει το δωρεάν, αν μπορώ να το αγοράσω απο Ελλάδα κ να συνεχίσω, γιατί ονλαιν έχει 60, και στο Σκρουτζ το βρίσκω με 30?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...