Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2020


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα παιδια απο φιλο που πηρε δωρο το 20 και δε το χρειαζοταν μου το δωσε σε καλη τιμη.Στο 18 σ ενα φανταστικο save εφτασα τελικο ch leauge.Με λιβαγια επιθετικο.Αριστερο εξτρεμ diego martins και ενα rafa δεξι εξτρεμ.παιζω με το λαθος τροπο.Στο 20 παλι με καλιαρι θα παω.Εσεις τι παιζετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. Μιας και κατέβασα τώρα το game από το epic και έχω χρόνια να παίξω, να κάνω μια χαζή ερώτηση. Πως κάνω import τακτική προπόνησης? Το έχω στα Ελληνικά, πάω στα Προγράμματα, μετά πατάω τη λίστα για επιλογή προγράμματος. Εκεί θυμόμουνα είχε επιλογή να κάνεις import, τώρα δεν το βρίσκω με τίποτα. Μια βοήθεια παρακαλώ. Έχω βάλει τα προγράμματα μέσα στο folder schedule στα documents.

Επεξ/σία από golden33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πολύ χρήσιμο video για όσους παίξουν από τον launcher της epic και θέλουν να έχουν τα αρχεία του fm (graphics,save games κλπ) σε διαφορετικό path ή δίσκο από τον default.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι βλακεια ειναι αυτο με τη διοικηση στο παιχνιδι?? Δε μπορω να πουλησω παικτη ή να αγορασω οσο θελω.. Πουλησα ενα παίκτη 5 εκατ.ενω η αξια του ηταν 12 κ μου μπλοκαρε τν μεταγραφη γτ λεει οτι μπορουμε να παρουμε παραπανω λεφτα.. Εκανα κ διαφορετικά saves με προπονητές σε διαφορες ομαδες κ ειχαν τα ιδια παντου.. Φτιαχνει αυτό ή είναι του παιχνιδιού?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πας να πουλήσεις παίκτη, με κάτω από το 50% της αξίας του, τι θέλεις να σου πούνε? Μπράβο?

Ρεαλιστικό μου ακούγεται....

Έχω παίξει 2-3 σεζόν μέχρι στιγμής και δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.  Απλά όταν πούλησα 2-3 παίκτες που θεωρούσαν ότι μπορούσα να πάρω κάτι παραπάνω, ήταν δυσαρεστημένοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, nevermore είπε

Όταν πας να πουλήσεις παίκτη, με κάτω από το 50% της αξίας του, τι θέλεις να σου πούνε? Μπράβο?

Ρεαλιστικό μου ακούγεται....

Έχω παίξει 2-3 σεζόν μέχρι στιγμής και δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.  Απλά όταν πούλησα 2-3 παίκτες που θεωρούσαν ότι μπορούσα να πάρω κάτι παραπάνω, ήταν δυσαρεστημένοι...

Ε στα 10 μου ζητανε συνεισφορά μισθου, στα 5 εγω σαν coach βαζω κορδελα κ τν στελνω για να γλυτωσω το συμβολαιο του.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/9/2020 στις 3:05 ΜΜ, Πανος999 είπε

Ε στα 10 μου ζητανε συνεισφορά μισθου, στα 5 εγω σαν coach βαζω κορδελα κ τν στελνω για να γλυτωσω το συμβολαιο του.. 

Δοκίμασε στο ενδιάμεσο, 6-8 εκατ.

Τώρα που δεν μπορούμε να κάνουμε import scedule προπόνησης τι κάνουμε? Έχετε καμιά συμβουλή να φτιάξω κανένα πρόγραμμα, γιατί δεν παίζει και πολύς χρόνος να ασχοληθώ μόνο με την προπόνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζε exclude from negotiations για wage contribution και παίζε σταδιακά τα ποσά που προτείνεις.

Να κοιτάς στο μέλλον, δηλαδή να λες τον τάδε έχω σκοπό να τον πουλήσω σε ορίζοντα 1,2,3 χρόνων. 

Να τον έχεις στο rotation για να πουλάς σε υπεραξία.

 

Με προπονήσεις δεν έχω ασχοληθεί, τις αφήνω στον assistant. Είναι ένας τομέας που προσφέρεται για power play.

Ψάχνεις στο net και τσιμπάς, είναι χρονοβόρο όμως. Κράζε όποιους παίχτες δεν αποδίδουν.

 

Για staff πρέπει να έχεις κορυφαίο και να τους επαναξιολογείς κάθε καλοκαίρι (ειδικά αν ανεβάζεις reputation).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...