Προς το περιεχόμενο

Πως να παρακολουθώ ενα γεγονος που με ενδιαφέρει σε μηχανές αναζήτησεις ;


ZELDA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , λόγο έλλειψις χρόνου  δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση συνέχεια για κάποια εκδήλωση /γεγονός /συμβάν που αναμένω  στο διαδίκτυο..  ,  ψάχνω να βρω αν υπάρχει κάποιος τρόπος να ενημερώνομαι την κατάλληλη στιγμή  πριν την πρεμιέρα  και τι εννοώ..  ,  δηλαδή να  εχω την δυνατότητα να ορίζω κάποιο tag  (π.χ  πότε ξεκινάει η λειτουργία  του καινούργιου νοσοκομείου  της πόλης μου ) ή να βάλω ενα tag για  ένα  σεμινάριο που διοργανώνει ο δήμος ή κάποιο σχολείο " ) με ποιο τρόπο θα  ειδοποιηθώ την κατάλληλη στιγμή διότι  πολλά γεγονότα συμβαίνουν και γράφονται στις εφημερίδες αφότου έχουν ολοκληρωθεί και ενώ θα με ενδιέφεραν  να παρευρεθώ , τι θα μπορούσα να κάνω ;

Επεξ/σία από ZELDA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

Το Facebook έχει διάφορα events που ανακοινώνουν στην περιοχή σου. Πχ θεατρική παράσταση ή εγκαίνια ή συναυλία.

δεν θέλω να κάνω αυτό ,  θέλω να έχω ενημέρωση για κάτι το οποίο γνωρίζω οτι επρόκειτο  ναγίνει κάποια στιγμή μελλοντικά και θέλω να το tag-άρω σε κάποιο social media  ή σε κάποια μηχανή αναζήτησης και ψαχνω τον τρόπο.

2 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Βαζεις στη google αυτό που θέλεις και όποτε υπάρχει κατι από αυτό σαν είδηση σου στέλνει εμαιλ

πως το κάνω αυτό , μπορεις να μου πεις τον τρόπο ;

Επεξ/σία από ZELDA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

φιλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ , αυτό ακριβώς έψαχνα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...