Προς το περιεχόμενο

Το OnePlus 7T έρχεται με τριπλή κάμερα, οθόνη 90Hz και Snapdragon 855+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το πουλαω στο χρονο λογω της εγγυησης απο την Κινα. Για μενα δεν βγαζεις ακρη με τους Κινεζους και δικαιο να εχεις κανουν τους Κινεζους. Απλως θεωρω το κινητο αξιοπιστο, και οντως ειναι σκληρο αντεχει πολλες τουμπες. Απο samsung και lg εχω καει απο την αλλη, πλακετες για πρωινο αλλαζα. Το θεμα ειναι να κανεις το βημα, δεν ξυπνησα μια μερα και ειπα παω να παρω 1+, συνηθως κάποιος φιλος ειναι ευχαριστημενος και στο προτείνει, αλλιως δυσκολα φευγεις απο τον υπολοιπο ανταγωνισμο. 

Επεξ/σία από barimagas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μου θυμίζει λίγο η φάση, "αυτός καπνίζει 30 χρόνια και δεν έπαθε τίποτα", άρα το τσιγάρο δεν κάνει κακό.

Αν σου κάτσει βλάβη (από τα ελάχιστα που βγάζουνε), το πετάς.

Όπως και να έχει, η τιμή Κίνας έχει το ρίσκο αυτό και το δέχεσαι ή όχι.

Το τραγικό είναι να κάθεται κάποιος και να συγκρίνει τιμές προϊόντων στην ουσία ΜΕ ΕΓΓΥΣΗ και ΧΩΡΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ, απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατσει εκατσε. Γενικα ειμαι γκαντεμης οτι και να παιρνω χαλαει. Σε τρεις συσκευες 1+ ουτε κιχ, και οι συσκευες βαρανε 6 ώρες οθονη καθε μερα, δεν είναι να πεις οτι ειναι μονο για κλησεις. Δεν προσπαθω να πεισω κανενα, οταν το 550 μπορω να το κανω 330 ναι θα παρω το ρισκο, αλλα και με την σκεψη οτι δεν βγαζουν προβλήματα γενικως. Απο εκει και πέρα οταν κάποιος θα πληρωσει για την εγγύηση το πληρες πόσο, εκει υπαρχει και ανταγωνισμος απο samsung, Huawei. Οποτε παιζουν και αλλοι παραγοντες ρολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Prokopis είπε

Το s10e είναι 19χιλ ψηλότερο και 9χιλ φαρδυτερο από το iPhone se. Είναι πολύ πιο δύσχρηστο δηλαδή; Απ' την άλλη, έχει σχεδόν διπλάσια επιφάνεια οθόνης (83cm² έναντι 44cm²). Πιστεύω ότι όταν λέτε μικρά κινητά και φέρνετε παραδείγματα iPhone και sony, μαλλον εννοείτε ότι θελετε μικρή οθόνη με bezels οικόπεδα.

θέμα δεν είναι επιφανια θέμα είναι να το κρατάς σαν παιχνιδάκι με ένα χέρι και να χωράει σε κάθε τσέπη χωρίς πολλά πολλά όχι το μέγεθος της οθονς για αυτό εγω λέω είτε πας σε τέρμα μεγαλο 6,5 6,8 κλπ ναυαρχίδα είτε σε κάτι τύπου se τα ενδιάμεσα είναι ούτε μπρος ούτε πίσω

 

πάντα γνώμη μου ειναι αυτη  πριν αριχσουν μερικοί τα δικά τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...