Προς το περιεχόμενο

Facebook Horizon: Ένας απέραντος εικονικής πραγματικότητας multiplayer κόσμος


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, ntanosgatos είπε

Είχες πρόβλημα εθισμού;

ZX82 Spectrum, Elite και μετά CPC6128 και διάφορα άλλα παιχνίδια και  πολύ πληκτρολόγηση listings από PIXEL και μετά Amiga 500 με Carrier Command & F16 Combat Pilot & Silent Service & Flight Simulator II, ήμουν καρφωμένος στην 14’’ Loewe και στo γουάου έγχρωμο monitor του 6128 μέχρι και 16 ώρες τη μέρα...

μετά πήρα ένα DT200R βγήκα στο βουνό και τα ξέχασα όλα τα μπλιμπλίκια μέχρι το φανταριλίκι και από τότε δεν ξαναεθίστικα (κάτι προσπαθεί να μου κάνει τώρα το WOT Blitz στο iPad αλλά δεν τα καταφέρνει...)

 

έχουν γίνει έρευνες, ο εθισμός στα μπλιμπλίκια μοιάζει με ίωση, άμα ξεκολήσεις μετά δεν ξανακολάς, ανοσία ένα πράμα, βλέπω τους φατσμπουκοκολημένους και ψοφάω στα γέλια

Επεξ/σία από Mi_ka
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, Mi_ka said:

ZX82 Spectrum, Elite και μετά CPC6128 και διάφορα άλλα παιχνίδια και  πολύ πληκτρολόγηση listings από PIXEL και μετά Amiga 500 με Carrier Command & F16 Combat Pilot & Silent Service & Flight Simulator II, ήμουν καρφωμένος στην 14’’ Loewe και στo γουάου έγχρωμο monitor του 6128 μέχρι και 16 ώρες τη μέρα...

μετά πήρα ένα DT200R βγήκα στο βουνό και τα ξέχασα όλα τα μπλιμπλίκια μέχρι το φανταριλίκι και από τότε δεν ξαναεθίστικα (κάτι προσπαθεί να μου κάνει τώρα το WOT Blitz στο iPad αλλά δεν τα καταφέρνει...)

έχουν γίνει έρευνες, ο εθισμός στα μπλιμπλίκια μοιάζει με ίωση, άμα ξεκολήσεις μετά δεν ξανακολάς, ανοσία ένα πράμα, βλέπω τους φατσμπουκοκολημένους και ψοφάω στα γέλια

Σιγα τα παιχνιδια που πορωνεσαι φιλε.. Εχει τοσα διαμαντακια εκει εξω. Τουλαχιστον να πορωθεις με κατι που να αξιζει! Οπως το WoW Classic. Φτιαξε εκει 10,20 χαρακτηρες να γουσταρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Σιγα τα παιχνιδια που πορωνεσαι φιλε.. Εχει τοσα διαμαντακια εκει εξω. Τουλαχιστον να πορωθεις με κατι που να αξιζει! Οπως το WoW Classic. Φτιαξε εκει 10,20 χαρακτηρες να γουσταρεις!

ο καθείς μας φτιάχνει τον αυτιστικό κόσμο που τον βολεύει - 5 ώρες πτήσης στα τυφλά στο FSii(ανεπαρκής κάλυψη χαρτών) μεταξύ περιοχών ΗΠΑ το ‘90 στην Amiga ή κολλημένος μέρες με το Codename Mat στο Spectrum το ‘86, αφήνω τα πιο εξελιγμένα παιχνίδια για τους πιο εξελιγμένους εγκεφάλους από τον δικό μου και ουδόλως με απασχολεί η γνώμη τους για τον δικό μου αυτιστικό κόσμο.... εδώ παλεύω με 1 χαρακτήρα, τον δικό μου, δεκατίες τώρα και μου λες να φτιάξω και άλλους να γίνω δικτάτορας...(φέιςπάλμ)

Επεξ/σία από Mi_ka
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ένας απέραντος εικονικής πραγματικότητας multiplayer κόσμος"

Με το συντακτικό ακόμα τσακωμένοι, βλέπω!  Το "ένας απέραντος multiplayer κόσμος εικονικής πραγματικότητας", ήταν τόσο δύσκολο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως η δικια μου απορια ειναι πως τα γιαλια εικ πραγματικοτητας σου δημιουργουν ενα απιστευτο πονοκεφαλο και μπορει πριξημο στα ματια.αρα και να θελεις να ασχοληθεις με αυτο δε θα σου ρχεται μετα να καταρευσεις;
σαν ιδεα για μενα ειναι σουπερ αλλα με τους πονοκεφαλους τι γινεται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...