Προς το περιεχόμενο

Μετα από Huawei p20 pro ποιο? Μέχρι 390€


kp1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι να αλλάξω το p20 pro βασικά θα το δώσω.. Αυτά που μου άρεσαν και δν τα αλλάζω  και θα ήθελα το νέο μου κινητό να έχει είναι καλή μπαταρία και γρήγορη φόρτιση-καλή κάμερα ειδικά βράδυ - οθόνη από 6 ίντσες και πάνω και λίγο καλύτερο βίντεο από p20 pro... Μέχρι 390€ ψάχνω και όχι απαραίτητα για καινούριο.. Και ίσως κάποιο ποιο smooth.. Πείτε καμία γνώμη? Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από kp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στην ίδια φάση, κάτι καλύτερο σε κάμερα και χαρακτηριστικά έχω βρει στο honor 20 pro, αλλά μόλις έχει βγει και είναι  ακόμα στα 515 ευρώ, οπότε υπομονή. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, hunter2000 είπε

Είμαι στην ίδια φάση, κάτι καλύτερο σε κάμερα και χαρακτηριστικά έχω βρει στο honor 20 pro, αλλά μόλις έχει βγει και είναι  ακόμα στα 515 ευρώ, οπότε υπομονή. 

Φίλε κάνα Google pixel 3 δν αξίζει λες? Δεν σε φοβίζει πάλι Huawei με αυτά με την Google? Και από ότι είδα δν εχει και B20(800) θέμα για Ελλάδα.. 

Επεξ/σία από kp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kp1 είπε

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι να αλλάξω το p20 pro βασικά θα το δώσω.. Αυτά που μου άρεσαν και δν τα αλλάζω  και θα ήθελα το νέο μου κινητό να έχει είναι καλή μπαταρία και γρήγορη φόρτιση-καλή κάμερα ειδικά βράδυ - οθόνη από 6 ίντσες και πάνω και λίγο καλύτερο βίντεο από p20 pro... Μέχρι 390€ ψάχνω και όχι απαραίτητα για καινούριο.. Και ίσως κάποιο ποιο smooth.. Πείτε καμία γνώμη? Ευχαριστώ 

Mate 20 pro.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9106&idPhone2=9256

Δες εδώ σύγκριση στα χαρακτηριστικά, άσε που είναι πολύ ακριβό. Πιστεύω ότι θα τα βρούνε και αν όχι η huawei Μιλάει για κάποια πατέντα ώστε να τρέχουν οι εφαρμογές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kp1 είπε

Δεν σε φοβίζει πάλι Huawei με αυτά με την Google? Και από ότι είδα δν εχει και B20(800) θέμα για Ελλάδα.. 

 

2 λεπτά πριν, kp1 είπε

Το έχω δει δεν μου αρέσει καθόλου το τεράστιο notch.. 

Mi9

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, kp1 είπε

Φίλε saruman εσύ μετά το p20 pro που θα πήγαινες εκτός από Huawei? Ευχαριστώ 

Αν με ενδιέφερε φωτογραφίες/βίντεο θα πήγαινα σε μεγαλύτερο μπάτζετ(S10,OnePus 7/pro).

Και το Honor 20 pro αλλά δεν θες Huawei ....

Αλλά νομίζω αυτά που σου είπα είναι καλύτερα από το P20 pro.

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Αν με ενδιέφερε φωτογραφίες/βίντεο θα πήγαινα σε μεγαλύτερο μπάτζετ(S10,OnePus 7/pro).

Και το Honor 20 pro αλλά δεν θες Huawei ....

Αλλά νομίζω αυτά που σου είπα είναι καλύτερα από το P20 pro.

Συμφωνώ ψήνομαι για one plus 7 pro θα τι δω όπως και τ honor 20 pro φαίνεται πολύ καλό.. Ανάμεσα σε αυτά τα 2 ποιο λες καλύτερο; για το mi9 θεωρω δν κερδίζω κάτι εκτός από επεξεργαστή σε σχέση με το p20 pro.. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kp1 είπε

Συμφωνώ ψήνομαι για one plus 7 pro θα τι δω όπως και τ honor 20 pro φαίνεται πολύ καλό.. Ανάμεσα σε αυτά τα 2 ποιο λες καλύτερο; για το mi9 θεωρω δν κερδίζω κάτι εκτός από επεξεργαστή σε σχέση με το p20 pro.. Ευχαριστώ 

Κάμερα/βίντεο στο Honor ξεκάθαρα.

Σε όλα τα άλλα το 1+7 pro

Το μόνο αρνητικό του Honor είναι ότι δεν έχει την Β20.

Αν είναι όμως να φτάσεις τα 500+ τότε βλέπεις και το S10.

Επεξ/σία από saruman123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, saruman123 είπε

Κάμερα/βίντεο στο Honor ξεκάθαρα.

Σε όλα τα άλλα το 1+7 pro

Το μόνο αρνητικό του Honor είναι ότι δεν έχει την Β20.

Αν είναι όμως να φτάσεις τα 500+ τότε βλέπεις και το S10.

Από που συμπέρανες ότι δεν έχει την Β20 το honor? Την έχει κανονικά το μοντέλο που κυκλοφορεί Ευρώπη. 

@kp1 νομίζω πρέπει να ανέβεις σε budget γιατί σε αυτά τα χρήματα αυτήν τη περίοδο πολύ δύσκολα θα βρεις κάτι καλύτερο. Ίσως να περιμένεις black Friday. Σε αυτά τα χρήματα ίσως το Honor 20, αλλά και πάλι δεν ξέρω αν αναβαθμίζεσαι.

Επεξ/σία από zananiro
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kp1 είπε

Λέω να περιμενω λίγο να δω μέσα στο 2020 αν και σκέφτομαι το επόμενο μου κινητό να είναι oneplus... 

Θα συμφωνήσω και στα δύο. Προς το παρόν εγώ θα σου προτείνω, αν δεν το έχεις ήδη κάνει, να βάλεις performance mode στο P20 pro. Η εμπειρία χρήσης βελτιώνεται. Μην λυπάσαι για την μπαταρία, κράτησε το 5-6 ημέρες σε performance και δεν θα δεις κάποια αξιοσημείωτη διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...