Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για αγορά κινητού στα 200+


beverlover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, vargas είπε

Δεν μπορεί πλάκα μας κάνει ο φίλος 

 Το p30 lite έχει τον 710 . Kirin με overheating  και πολλά lags .thanx but no thanx . Έχει κ το σάπιο emui Στις δε καμέρες χάνεται η μπάλα 

 Το mi 9t k a3 φοράνε ουσιαστικά τι. Ίδιο φακό με mi 9 .να συνεχίσω ;;

Τωρα που το θυμηθηκα,  πως σου φανηκε που απο τα 6 γιγα του μι8 πηγες στα 4; φαινεται πολυ η διαφορα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, beverlover είπε

Τωρα που το θυμηθηκα,  πως σου φανηκε που απο τα 6 γιγα του μι8 πηγες στα 4; φαινεται πολυ η διαφορα; 

Εδώ είναι που το stock android παίζει μπάλα κατά την γνώμη μου. Δεν υπάρχουν άχρηστες εφαρμογες να μπουκωνουν την ram. Επίσης δεν έχει καν ram management γτ δεν το χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vargas είπε

Εδώ είναι που το stock android παίζει μπάλα κατά την γνώμη μου. Δεν υπάρχουν άχρηστες εφαρμογες να μπουκωνουν την ram. Επίσης δεν έχει καν ram management γτ δεν το χρειάζεται

Μια χαρα τοτε,  πες μου τελος και λιγο για την αναλυση,  το που ποναει περισσοτερο,  λογικα σε αυτο θα καταληξω τελικα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, beverlover είπε

Μια χαρα τοτε,  πες μου τελος και λιγο για την αναλυση,  το που ποναει περισσοτερο,  λογικα σε αυτο θα καταληξω τελικα.. 

Eνταξει αν ήταν 1080 p  θα ήταν το supet vfm της αγοράς. Αυτό μόνο .Αλλά δεν είναι κάτι που δεν συνηθίζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, vargas είπε

Eνταξει αν ήταν 1080 p  θα ήταν το supet vfm της αγοράς. Αυτό μόνο .Αλλά δεν είναι κάτι που δεν συνηθίζεται

Καποιοι λενε βεβαια οτι τα 1080 της ips δεν ειναι και τοσο φοβερα σε σχεση με την hd amoled, τωρα δε ξερω κατα ποσο μπορει να ισχυει αυτο;; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vargas είπε

Αυτό με το sar εινσι τελείως ψυχολογικό. Η μέτρηση του υψηλοτερου sar  γίνεται αρκετά μέτρα κάτω από το έδαφος με το χειρότερο δυνατό σήμα και 2 κάρτες .Άλλωστε είναι εντός ορίων .  

Μωρέ εμένα δεν με πολύ ενδιαφέρει αλλά όταν βλέπεις κεφάλι 1.3+ καθ σώμα 1.5+ εεε εντάξει εκεί λίγο το σκέφτεσαι.

Το ότι είναι στο όριο το ξέρω.

Εγώ το λέω πιο πολύ μήπως τον ενδιαφέρει και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Μωρέ εμένα δεν με πολύ ενδιαφέρει αλλά όταν βλέπεις κεφάλι 1.3+ καθ σώμα 1.5+ εεε εντάξει εκεί λίγο το σκέφτεσαι.

Το ότι είναι στο όριο το ξέρω.

Εγώ το λέω πιο πολύ μήπως τον ενδιαφέρει και αυτό.

Με ενδιαφερει ενα κινητακι μεχρι 250 260να μη κολλαει,  να χει καλη οθονουλα και αξιοπρεπεις φωτο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, beverlover είπε

Με ενδιαφερει ενα κινητακι μεχρι 250 260να μη κολλαει,  να χει καλη οθονουλα και αξιοπρεπεις φωτο :P

Εκεί στο Mi A3 είσαι και μην σε φοβίζει η ανάλυση.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, beverlover είπε

Για το α50 ξερουμε τιποτα;; 

Πραγματικα δε με χαλουσε τιποτα απλα τον εχω τον καλο στον εγκεφαλο και τα αλλαζω δυστυχως, καμεραρα σε επιπεδα σ8 γρηγορο και οθοναρα,  οσον αφορα γιατην αγορα εχω τσεκαρει και ενα ετοιμοπαραδοτο note 8 pro στα 250 αλλα ολοι εχουν φαγωθει με τον μιντιατεκ,  τι σκ@τα τοσο χαλια θα ναι;; εχει ελκυστικη τιμη γι αυτα που προσφερει πιστευω.. 

Άποψη προσωπική δεν έχω, αλλά από κάνα δυο βίντεο παρουσιάσεις που είδα από επιδόσεις ήταν πολύ ψηλά. Τώρα από θερμοκρασίες και υποστήριξη δεν μπορώ να πω τίποτα... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, saruman123 είπε

Μωρέ εμένα δεν με πολύ ενδιαφέρει αλλά όταν βλέπεις κεφάλι 1.3+ καθ σώμα 1.5+ εεε εντάξει εκεί λίγο το σκέφτεσαι.

Το ότι είναι στο όριο το ξέρω.

Εγώ το λέω πιο πολύ μήπως τον ενδιαφέρει και αυτό.

Καλά ναι σ αυτό δεν έχεις άδικο.καποιπο όντως έχουν θέμα κ καλά κάνεις κ το λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, saruman123 είπε

Εκεί στο Mi A3 είσαι και μην σε φοβίζει η ανάλυση.

 

38 λεπτά πριν, vargas είπε

Καλά ναι σ αυτό δεν έχεις άδικο.καποιπο όντως έχουν θέμα κ καλά κάνεις κ το λες

τελικά έβαλα λίγο πιο βαθιά το χέρι στη τσέπη και έκλεισα το mi9T στα 280, σας ευχαριστώ όλους σας για το χρόνο που αφιερώσατε με τις απόψεις σας, ελπίζω να βγει καλή η αγορά! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, beverlover είπε

τελικά έβαλα λίγο πιο βαθιά το χέρι στη τσέπη και έκλεισα το mi9T στα 280, σας ευχαριστώ όλους σας για το χρόνο που αφιερώσατε με τις απόψεις σας, ελπίζω να βγει καλή η αγορά! :D

Τέλεια επιλογή . Αν έβγαζε η Xiaomi αυτό το κινητό σε stock android θα ξεπουλούσε από την πρώτη ώρα 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, beverlover είπε

τελικά έβαλα λίγο πιο βαθιά το χέρι στη τσέπη και έκλεισα το mi9T στα 280, σας ευχαριστώ όλους σας για το χρόνο που αφιερώσατε με τις απόψεις σας, ελπίζω να βγει καλή η αγορά! :D

Καλορίζικο φίλε μου να το χαρείς φίλε.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vargas είπε

Τέλεια επιλογή . Αν έβγαζε η Xiaomi αυτό το κινητό σε stock android θα ξεπουλούσε από την πρώτη ώρα 

 

10 λεπτά πριν, kp1 είπε

Καλορίζικο φίλε μου να το χαρείς φίλε.. 

Ευχαριστώ και πάλι παίδες για όλα, send from my brand new mi9T, άλλη φάση μάγκες, και φώτο σε χαμηλό φωτισμό πένα και χωρίς νυχτερινή, πάω να αλλάξω βρακάκι 😂😂😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλορίζικο.

Και πάρε και τον οδηγό με τις ρυθμίσεις και ποια  Gcam να βάλεις.

https://www.google.gr/amp/s/forum.xda-developers.com/mi-9t/themes/app-googlecam-port-mi-9-t3945601/amp/

Επεξ/σία από saruman123
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...