Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα εύρεσης κωδικού


Zaxos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά ξέρει κανείς κανένα πρόγραμμα ή τρόπο για να δω κωδικό που έχω βάλει για Facebook στο Samsung internet στο κινητό; Έχω ψάξει αυτά που λένε για Samsung account και αποθηκευμένους κωδικούς αλλά δεν έχω αποθηκευμένο τίποτα, θέλω κάποιο πρόγραμμα να βρίσκει ότι έχω πληκτρολογεί στο κινητό γενικά από κωδικούς, Instagram, Facebook, θέλω να βρω τον κωδικό της κοπέλας μου είχε μπει μια φορά Facebook απ το κινητό μου, καίγομαι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Zaxos89 είπε

Δεν απαντάει στα ίσια καμία, κάποια εφαρμογή θα υπάρχει επί πληρωμή που θα σου βρίσκουν password δε ξέρω που αλλά υπαρχει

DARKWEB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Zaxos89 είπε

Δεν απαντάει στα ίσια καμία, κάποια εφαρμογή θα υπάρχει επί πληρωμή που θα σου βρίσκουν password δε ξέρω που αλλά υπαρχει

Υπάρχει. Λέγεται tinder και είναι και δωρεάν. αν θέλεις να πληρώσεις, πληρώνεις μόνο για τα superlikes. θα φας καλά και θα ξεχάσεις τα πάντα σύντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Υπάρχει. Λέγεται tinder και είναι και δωρεάν. αν θέλεις να πληρώσεις, πληρώνεις μόνο για τα superlikes. θα φας καλά και θα ξεχάσεις τα πάντα σύντομα.

Oυτε tinder ούτε μαλακιές απ αυτή τη συγκεκριμένη θέλω να ξέρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Zaxos89 είπε

Oυτε tinder ούτε μαλακιές απ αυτή τη συγκεκριμένη θέλω να ξέρω 

Εγώ μονάχα λέω οτι θα τα πετάξεις που θα τα πετάξεις τα χρήματα. τουλάχιστον δώστα εκεί που θα πιάσουν τόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...