Προς το περιεχόμενο

Ενοικίαση αυτοκινήτου χωρίς πιστωτική


Finn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ταξιδεύω Ισπανία σύντομα και ψάχνω ενοικίαση αυτοκινήτου χωρίς πιστωτική. Το έχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα να προτείνει κάτι; N26, revolut παίρνανε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kleo1 είπε

τσεκαρισμένο ή το είπε ένας γνωστός ενός ξαδέλφου;

Ο μπατζανακης του γαμπρού της αδερφής μου που του το είπε ένας ταξιτζής που είχε πάρει κούρσα στη Ραφήνα 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω νοικιάσει από hertz στο  Ελ.Βεν με χρεωστική με προϋπόθεση να υπάρχει το ποσό στην καρτα για να δεσμευτεί ,επίσης ειχα πάρει πλήρη ασφάλεια και νομίζω πεζει ρόλο και αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Finn είπε

Ταξιδεύω Ισπανία σύντομα και ψάχνω ενοικίαση αυτοκινήτου χωρίς πιστωτική. Το έχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα να προτείνει κάτι; N26, revolut παίρνανε; 

Στο Βέλγιο στη europcar ήθελαν πιστωτική αλλά τους έδωσα χρεωστική Eurobank και δεν υπήρχε πρόβλημα. Δέσμευσε το ποσό και μετά από 5 μέρες αφότου επέστρεψα το αυτοκίνητο μου τα γύρισαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εχω νοικιάσει στο εξωτερικό αλλά μόνο με πλήρη ασφάλεια και δέσμευση της συμμετοχής μου απο τη χρεωστικη. Το οποίο είναι και βλακεία γιατί σου δεσμεύει δικά σου λεφτά. Αν προλαβαίνεις βγάλε πιστωτικη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικα στη Buchbinder ειχα νοικιασει με χρεωστικη, οχι σε Hertz/Europcar/Sixt/Avis, η οποια ομως βλεπω να εχει πολλα αρνητικα σχολια σε περιπτωση στραβης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

να πω κι εγώ τι μου έτυχε το καλοκαίρι.

Ψάχνω να νοικιάσω αυτοκίνητο στις διακοπές (ελλάδα)

Βρίσκω ένα site το οποίο εκτός των άλλων έγραφε με μεγάλα γράμματα ότι νοικιάζει χωρίς πιστωτική κάρτα, χωρίς εγγύηση. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω το site. ακόμα και τώρα τα ίδια γράφει.

Κλείνω το αυτοκίνητο, πληρώνω μέσω πιστωτικής. Έτσι κι αλλιώς πιστωτική χρησιμοποιώ οπότε δε με απασχολούσε το θέμα. Και μόλις πάω να παραλάβω το αυτοκίνητο μου ζητάνε πιστωτική για εγγύηση. Έκανα κι εγώ βλακεία που δε τους το είπα... αφού ρε μάγκες λέτε χωρίς πιστωτική τι μου ζητάτε πιστωτική και εγγύηση

γκουγκλάρετε "Ενοικίαση χωρίς πιστωτική κάρτα" να το βρείτε.

απλά το γράφω για να έχετε το νου σας και καλό θα είναι να ρωτάτε πριν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...