Προς το περιεχόμενο

(Wireless Gaming headset) HyperX Gaming Headset Cloud Flight 89,90€ @ Πλαίσιο


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ακουστικά του τίτλου στο Πλαίσιο στα 89,90€ 

Link---> https://www.plaisio.gr/search?location=product%3d2936178%3bsearchtext%3dcloud+flight

Eπόμενη τιμή στην Ελλάδα από 112€ (συμπεριλαμβανομένων και μεταφορικών)

Skroutz---> https://www.skroutz.gr/s/15556597/HyperX-Cloud-Flight.html?keyphrase=HyperX+Gaming+Headset+Cloud+Flight

Bestprice---> https://www.bestprice.gr/item/2155384309/kingston-hyperx-cloud-flight.html?from=search-single

Εξωτερικό απο 100€ 

Idealo.de---> https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5972318_-hyperx-cloud-flight-kingston.html

2936178_1.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 3
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, aslanG7 είπε

Ευχαριστω lionheart εδω και καιρο ηθελα να τα τσιμπισω.Φοβερη τιμη ουτε black friday 

Nα σαι καλά φίλε. Καλορίζικα να είναι και να τα χαρείς. :) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω @lionheart75 , πανω στην ωρα που εψαχνα να αλλαξω τα απλα HyperX.

Και θα δωσω επιτελους κατι gift cards του Πλαισιου που τις κραταω μηνες 😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε ήδη email για έλλειψη διαθεσιμότητας. Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν και καλά ότι θα ψάξουν να βρουν απόθεμα σε κάποιο κατάστημα. Είδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Passionate είπε

Εμένα μου ήρθε ήδη email για έλλειψη διαθεσιμότητας. Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν και καλά ότι θα ψάξουν να βρουν απόθεμα σε κάποιο κατάστημα. Είδωμεν.

Screenshot_20191002_104200_com.android.chrome.jpg.179de42ab05526be0b9d21de8d8dc02f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DsLmAnIaC είπε

Screenshot_20191002_104200_com.android.chrome.jpg.179de42ab05526be0b9d21de8d8dc02f.jpg

Αυτό τους είπα και εγώ ότι υπάρχει μεγάλο απόθεμα όπως φαίνεται από την ιστοσελίδα τους και μου απάντησε ότι αυτό σας λέω ότι θα ακολουθηθεί η διαδικασία να το ψάξουμε αλλού. Είμαι στη δουλειά και δεν το ζάλισα περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή τα ακουστικά από όσο είδα σε διάφορα reviews φαίνονται καλά καθώς επίσης φαίνονται το ίδιο άνετα με τα cloud stinger μου (παρόμοια σχεδίαση), τα παρήγγειλα και εγώ.

Καλό είναι όσο μπορούμε να μειώνουμε τα καλώδια, για μένα δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε τη ζωή μας δύσκολη. 

Ο usb wireless αντάπτορας που έχουν πολύ χρήσιμος καθώς δεν χρειάζεται να μπλέξεις με Bt αντάπτορες στο σταθερό (γιατί σε laptop δεν υπάρχει θέμα).

Μέχρι πρότινος χρησιμοποιούσα για gaming τα creative outlier με Bt αντάπτορα στο desktop προκειμένου να γλιτώσω καλώδια.

Πιστεύω ότι από την στιγμή που υπάρχει δυνατότητα παραγγελίας θα παραλάβουμε όλοι. Αν δείτε διαθεσιμότητα καταστημάτων, φαίνεται να το διαθέτουν ακόμα αρκετά.  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Eπειδή τα ακουστικά από όσο είδα σε διάφορα reviews φαίνονται καλά καθώς επίσης φαίνονται το ίδιο άνετα με τα cloud stinger μου (παρόμοια σχεδίαση), τα παρήγγειλα και εγώ.

Καλό είναι όσο μπορούμε να μειώνουμε τα καλώδια, για μένα δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε τη ζωή μας δύσκολη. 

Ο usb wireless αντάπτορας που έχουν πολύ χρήσιμος καθώς δεν χρειάζεται να μπλέξεις με Bt αντάπτορες στο σταθερό (γιατί σε laptop δεν υπάρχει θέμα).

Μέχρι πρότινος χρησιμοποιούσα για gaming τα creative outlier με Bt αντάπτορα στο desktop προκειμένου να γλιτώσω καλώδια.

Πιστεύω ότι από την στιγμή που υπάρχει δυνατότητα παραγγελίας θα παραλάβουμε όλοι. Αν δείτε διαθεσιμότητα καταστημάτων, φαίνεται να το διαθέτουν ακόμα αρκετά.  

Όχι που δε θα την έριχνες την παραγγελία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...